Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Konkrétan csak maga az idom érdekelne.Úgy is eladó avagy csak egyben?
Elkelt
Nincs elferdülve semmi. Megégett, vagy elkopott...
Első problémára van -lehet- megoldás.
Szedd ki, finoman egy egyenletes felületen csiszold meg a kopó lamellákat (platni, vagy üveglap). Egy próbát megér.
De ha nem segít akkor csere...
Hali!
Meg van még a fejidom a DRZ-hez?
Hali
Drz-be keresnék komplett hátsó enduro kereket. 06306538595
Ha van még ilyened, érdekelne.
3 embernek adtam már el S kijelzőt és mindhárom felrakta E verzióra
van egy olyan kijelzőm ami Drz E-n volt utoljára és van hozzá bekötési rajz is ( test és áram, és működik)
A DRZ E verzióra fel lehet tenni a S kijelzőjét? Ha igen, mennyire bonyolult művelet?
nem az nem jó 17x10x4-s a jó
Nekem van egy Tsr ha érdekel
Urak! Dr650, kuplung fel engedésnél kissé szaggat illetve ma reggel úgy éreztem hogy ki szálkásodott a kuplung bovden , nem tudtam a kart húzni. Aztán ez el múlt azóta rendben van. Mi a picsa lehet ki kopva vagy mi ferde belül hogy rángat?
szokásos
Helló srácok tudna vlki írni szimering méretet a dekompresszios tengelyekhez (DR600) én 18x10x4-et métem ez jó?
Hamajd jössz szerdán Sanyika, valahogy jelezz és dumálunk. Üdv Sankó a bowdenestől
Szelepfedél csavarok ja az 10Nm ,főleg azokat nem akarom érzésre húzni. Az én érzéseimmel dr 350 Ben sorra húztam ki a meneteket a hf ből. Munkaköri ártalom , hogy kicsit erősebb a kezem az átlagosnál . Köszi
Ha esetleg a szelepdekli csavarjaira gondoltál, -az a kazalnyi 6-os csavar- azokra meg 0,9-1,1 (6,5-8,0 lb-ft).
De szerintem azokat is érzésre húzzák. Én legalábbis egyszer sen húztam nyomatékkulccsal... Mégis jó volt.

Egyéb?
Hali!
Itt tartom a kezemben amit keresel...
Nem tudom honnan szedtem le, de okos voltam, mert kinyomtattam az egész bibliát...
Hengerfej csavarjait -4db-- 3,5-4 kilóval
(25,5-29,0 lb-ft ha angol a skálája a nyomatékkulcsodnak)

A hengertalp csavarjait -bár szerintem mindenki érzésre szokta- 0,7-1,1 kiló (5,0-8,0 lb-ft)

Egyéb? ;-)
Ez nem rossz bro , Köszi ! ! De a lehúzási nyomaték ami engem érdekel a henger és hengerfej csavarokon.
Drz sm szett és enduro gumik eladóak.
Hírdetés az adatlapomon!
Ladanybenei úton . Mi javítunk bovdent és spirált.
Nagyon szép a motorod gratula ! Nekem is ilyen típus van de nem ennyire patika.
Szevasztok ! Segítséget szeretnék kérni, keresek dr650 r 91 es hez szerviz manualt. Tud valaki egy jó oldalt ?
Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem. Dr600rol van szó.
CDI kellene cserelnem mert olyan 34gaznal ledurrog.
Van is csere cdi de egy gond van nekem 2vezetekes (sárga, zöld) de masik cdi 3as csatlakozó van (sárga zöld szürke) igy nincs is szikra. Szerintetek belehet ezt igy kötni? Illetve hova kössem a szürke vezetéket. Illetve van még egy plusz vezetékem fekete-sárga csíkkal annak mi dolga van?