Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a gyorsítópumpás akkor ott keresd a hibát, ha nem akkor lehet játszani a beállításokkal, teljesen torpanásmentes sosem lesz, de üzemszerű(és ésszerű) használat mellett nemigen lehet észrevenni
érdemes a légszűrő-kipufogó együttest is felülvizsgálni milyen anomáliák vannak benne
láttam én már olyan légszűrőboxot amit teletömtek valami gyapjú szerű szarral aztán csodálkoztak miért nem egy a motor rendesen
Sziasztok nemrég szereztem egy ritka (rendszámos) 1987 Suzuki dr 600-at van rajta egy mikuni corp karburátor! Gyárija vagy már utólag rárakott karbi lehet? A lényeg hogy üresen szépen kipörög, de mihelyst berakom sebességbe terhelés alatt az első gázfröccsnél kicsit megtorpan! Esetleg ötlet hogy mitől lehet ez? Előre is köszönöm!
Motoralkatrész eu
Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e ajánlani nekem webshopot ahol Drz 400-hoz motor alkatrészt árulnak(ki honnan rendel)? Vezérműlánc, tömítések stb..
Valakinek drz-re hátsó lábtartó eladó van? Köszi
DRZ, Tehén, Vara! :-)..és kész! :-)
...aztá` az asszony azzal megy el a háztól amelyikkel akar...még mindig marad 2! :-)
Ha sikerült akkor marad a tenere aztán a nej tép a drz motorral
A huskytól fél, 1x ment vele 200 métert

Mondjuk aztán én se tudom hogy mit akarok.....
Ini Ini...azt hittem kényelmes motort akarsz venni :-) :P
ha esetleg érdekel valakit:
elcserélném értékegyeztetéssel a 2006os kivitelű(2008ban vásárolt) műszakis jó állapotú husky te450esem egy drz400s-re(az e kivitel nem érdekel)
feltétel a műszaki és a gyárihoz minél közelebb álló állapot
50 e ft
Menyi kérsz érte?
Eladó Leo Vince x3-as kipufogó drz-re
Sziasztok!
Suzuki DR 350-re szeretnék supermoto szettet!(1992-es)
Ha valaki tud kompatibilis szettről,ne tartsa magàba
Pesten lesz, szóval inkább SM-es a buli :D
minden héten van drz találkozó?
vagy most az aszfaltbetyároknak lesz?
Üdv

A hétvégi országos DRZ találkozóról tud valaki valami információt?
Hali Van eladó vezérműtengelyetek ?
Itt is nézd meg nem hirdetnek-e: Fórum/Suzuki LTZ400.
Nekem ő segített: 30 231 7920.
Itt vannak még képek!
A krózer ára 4 ezer!
Eladók az alábbiak!
Heidenau M/C 68T 120/90-17 70%-os 4 ezer
Michelin Radial T66 140/80-17 90%-os 6 ezer
Michelin Anakee 120/90-17 70%-os 5 ezer
Michelin Anakee 90/90-21 95%-os 6 ezer!
Suzuki dr 600 házi de igényesen megcsinált krózer, vagy doboz tartó ki minek hívja! Utolsó képen még felszerelt állapotában látható majd!
Az árak fixek! Postázni tudok!
Super!
Sajnálom, hogy lemaradtam. Bár lehet, hogy nem a drz-vel mentem volna. De drz-s pólóba!
Legközelebb akkor csináljátok, amikor én is otthon leszek!
Terveztek mostanában v.mi nagyobb gurulást?
a wr-es cimbi májerkodott? mert nagyon mondogatta hogy teker egyet a kékkel a sok sárga között