Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked szereléssel együtt volt 58 ropi a Finszter?
Nekem is tetszene...
Mondani akartam...
Nagyon szép gép, csak egy fejidom és még két henger hiányzik belőle

Na jó, húzok innen, bocsesz!
Gratula!!!
nagyon szép a gép.... az ovál dob szebb mint a sima
Na hát sajna csak egy elég gyenge minőségű van mert amikor telepítettem a gépemet akkor elveszett az összes de a nevemre kattintva van egy szemből ami egész jó lett...
Nekem a Finszterék a saját műhelyükben rakták fel a dobot miután a bátyám ismeri az ifjabbik Finsztert és így csókosak voltak de az árbol nem kaptam kedvezményt.. Ceglédről kifelé Albertírsa irányában egy poros földes düllőbe kell bemenni (alig találtam meg) ahol a madár sem jár pláne motorral.. Ami zavaró volt hogy nem tudtam letámasztani a vasat a mühely elött mert besűjjedt a támasztó... Csak a műhelyben van normális beton... Egy kicsi 40-50nm2-es mühely de frankon jól nyomják...
az milyen?
Sziasztok!nekem 500f-em van és azt szeretném +kérdezni nem e tudtok csutka kormányt a GS-ekhez
Ja Jobbulást kívánok
Igen!! ott vettem a dobot ahol a mocit.


András tehetnél fel képet a mocidról ... nagyon kiváncsi lennék
ja meg már mint irtam a gs500-ból folt fojtott változat ami pontosan 25kw volt
kereskedésbe vetted a Finster csövet?
Volt egy balestem a munkahelyemen és műtötték a lábam már több mint egy hónapja itthon ülök és vissza kell menni mindig korházba mert nézegetik a lábam és most tudok csak bemenni a kereskedésbe mert eddig nem voltam olyan állapotba
Én kereskedésben vettem és a haverommal raktam fel. De ott nem is mondták hogy van több fajta is. Ha tudtam volna... "Finszterék rakták fel"?? Hol készitík a dobokat házhoz mentél??
és téged állítottak meg a zsaruk?? nem kötöttek bele?
most olvastam egy újságban hogy állítólag van egy listájuk amin 12 gyártó szerepel és ezeket büntetik meg
"Kórházba"... ezalatt mit értesz??
András! Érdekelne a videód, mert eddig nem tudtam letölteni mert lassú volt a netem. Fent van még valahol? Kíváncsi vagyok, hogy hogy megy a CBF 500
Én 58ért vettem az oval finster csövemet és ott rakták fel nekem az orrom elött a finszterék... Királyúl szól és nagyon megvagyok elégedve vele hangügyileg is miután hallottam yoshimurás meg akrás 2hengereseket is és nem volt az igazi a hangja...
na 14-én megyek vissza korházba akkor megérdeklődom a gs500-at kereskedésbe!
Sajna nem sok változást tapasztaltam !! De viszont az utakon jobban meghallják ami szerintem fontos mert legalább észrevesznek, hisz mint tudjuk nem igazán veszik észre a motorosokat az autósok...
Finomabb lett a járása megszünt a rezonnancia ami úgy 5000 körül jelenkezett..
ja még egy fontos kérdés. Teljesítményben éreztél valmi változást a kipuffogótól?
igen egy nyitott dob veszélyesebb mint ez a forgalmis dolog! amugy kérdeztem akinek van gs500 25-kwra irva és ő járt romániába nem volt soha semmi gnd és őt igazoltatták sokszor!
Ja én 42-ért vettem a Finster dobot és baromira megérte. És hogy külföldre lehet e menni azt nemtom, de miért ne lehetne??? E miatt... Nem hiszem
Na sorba mondom:
1:engem még nem kaptak azaz el nem igazoltak de nem lehet belőle gond hiszen a forgalmiba az van
2: nyitott dob : nincs benne "furulya" azaz nincs semmi folytás,amibe viszont beleköthetnke és sajna mostanában ezt el is kezdték vmiért, és elveszik a forgalmit sajna. sokan panaszkodnak de reméljük tavaszra elfelejtik
ez is egy jó kérdés!
ÉS külföldre tudok vele menni? Mármint 25 kw-s papírral? Ha elkapnak mennyire b*sznak meg ha elkapnak?