Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De én úgy értem mint pl. gixxer, hogy dobálja vissza a fordulatot
itt az idézet a cikkből "Ha túlevickélt a mutató a 6000-es fordulatszámon, már egész közel a csúcsteljesítményt produkáló 8000/min. A valódi csúcs igaz 9000-nél van, de 8-9,5 között már nem számottevő a változás. Ezt követően már lefelé esik az ígért teljesítmény, bár a tiltás piros vonala 11000-nél van."
totalbike.hu n van teszt és ott irják aszem hogy mennyiéln szabályoz azt hiszem a gs500 10200-nál
A GS 500/CBF 500 szabályoz, vagy csak megáll egy ponton?
András a kamerát hogy rögzítetted fel a tankra hogy stabil legyen?
na sztem egy ilyen sokat számít ez az a fajta ami van a shox-ba 18-ért de ettől láttam kisebbet
hát valamennyit számít de sztem olyan sokat nem maximum hogy a testedre nem csap ugy a szél a fejed mindig érni fogja ha csak nem raksz fel egy nagyobbat de az meg csúnya ja meg ha a kicsi mögé befekszel csak számít valamit
Hi!
Gs500/Cbf 500-ra láttam ilyen miniplexit (tudjátok ami a lámpa tetején van). Az mennyit véd a széltől?
tudsz berakni képet:?
de miért akarna hasonlítani a gsxre? azért mert olyan a lámpája mert én márst nem látok benne ami hasonlítanameg amugy is minek két hasonló motor egy márkából
Az F az a spoileres... Ami a GSX-R-re szeretne hasonlítani de nem megy neki...
Viszont a spoiler miatt nagyobb a végseb...
Gs 500f hez csutka kormányt keresek ha tudtok irjatok légyszi köszi....
Múgy volt olyan is hogy nagyon sporolni kellett a benyával akkor áppen hogy csak pöfögtettem olyan 3-4ezer körűl akkor eljárt 4lityivel de az nagyon sporolós volt amúgy 6kb...
Hát kicsit sokallom de olyan 6liter körűl ha bár én szeretem elpörgetni....
Egyszer már volt hogy szegedig majdnem végig nyélgázon mentem akkor megette oda úton az 1tank benyát ami olyan 17-18liter körűl van... az 100km-en 9liter... de akkor végig 10000felett pörgött....
Szasztok!

Most ez a Topik,miről szól a GS 500-ról vagy nem!

na mindegy nekem lenne egy eladó,szezon alatti áron 875000-ért!

Végi garázsban állt,tökéletes gumik,jó minőségű fékbetétek,gondos tulaj tizenegynéhányezer km-er!

Üdv:Tasi
de András írta hogy hol van a műhelyük... nézd vissza annál olcsóbban nem hoszem hogy hozzájutsz, mivel máshol azétr tesznek rá.
nekme van kedvezményem ahol vettem
Ja értem... én a camponában vettem személyesen
a rendelést úgy értem hogy ők kipostázzák nekem.
amugy hol van a boltjuk?
Igen mind 1formák és az ár tartalmazza az összekötőcsövet is. És nem kellett rendelni mert volt nekik... mármint a boltban
Hangot sajna nemtok küldeni de majd tavaszra megoldom....
a visszarakásem sztem se fontos csak ha eladod vagy valami egyéb. na meg arra szertnélek megkérni ha meg tudnád oldani egy hangmintát küldenél nekem?
ja meg még azt kérdezném hogy te rendelted a dobot? és ezek a dobok mind egyformák (nyitottak) szoval ha én rendelek nem kell mondjak semmit akkor is olyat fognak adni? ja az árba az összekötö cső is benne van mert ezt nem irták az oldalukon
úgy ahogy mondtad... levágtuk a régit és fel az új.
a visszarakással tényleg bajok lesznek de nem szándékozom lecserélni csak ha rávisz a kényszer.... De ezt a szép hangot levenni....
gs500: azt mondtad hogy te raktad fel a dobot. hogy csináltátok?
Levágtátok a gyárit és utána csak bilincsel fel az új? a gyárit hogy lehet visszatenni utána?
És a cbf mennyit "zabál"??
mert az enyém 4 alatt de ha nagyon húzom neki úgy 4,5l körül van
Ja mert ahogy elnéztem az összes dob ugyanolyan volt csak az össszekötő csöveket meg a felfogatást variálják de a kémény ugyan az...
Ja oersze az benne volt az árban... Ha nálluk veszed akkor fel is rakják mondjuk nekem amúgy is felrakták volna mert azt mondta a szerelő srác hogy elöttem még nem csináltak CBF500-ra dobot tehát azt ott csinálták az orrom elött és addig addig formázgatta az összekötő csövet amég jó nem lett aztán kapott egy polirt és kész is volt... kb 2órát ültem ott mire megcsinálták de jól elbeszélgettem a csávóval...