Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mire akarsz váltani?
Viccelsz a külömbözeti vizsga nekem 16 e Ft volt (hát meg egy kis járkálás)(már a saját mocin)
Ilyen mocit érdemes megvenni!
Bár fél szezon alatt 12 e km- nem rossz
Hiii!

A forgalmiban sajna ( részedről) 35 KW van.
De ha esetleg tudsz valakit írj.
Köszi a válaszodat!

Ui:milyen más elérhetőséged van a neten ?MSN .. vagy esetleg más ?????
Szia.
Szia forgalmiba kw adat???? mert nekem csak 25kw a jó
Szia Evil !

Van már motor ? Olvastam,hogy Gs 500-ast keresel.
Ha érdekel az enyém éppen eladó,mert nagyobbra szeretném cserélni.
2005 06 havi éppen most volt meg az első szervize kb 1200 km van benne,
Extra? hát bukócső meg egy Bodis féle sportdob ( a gyári is megvan ), ne aggodj a dobot akkor tetettem rá amikor az első szervizen voltam itt vettem és ők rakták fel ( a számla is megvan róla)és most van folyamatban egy plexinek a rendelése.
Azóta nem igen ment a gép,jelenleg is meleg garázsban va eltéliesítve.
Ja .. és teljesen tehermentes kp-ért vettem.
Ha érdekel vagy esetleg másvalakit irj !
Szia!
Bigmen
köszi
A TV-ben volt egy bemutató róla kb 1 éve és azt mondták akár 100 e km-t is simán kibir generál nélkül. Egyébként nézzél körül az AKMT forumon is(Adony Környéki Motoros Tekergők) van egy GS topik is a górénak is GS-e van ,olvasd el miket írnak.
Szoval ha tudod hogy hajtós a srác ,akkor ovakodj tőle mert azért lehet ám ezt is pörgetni!
A Gs-ek töbsége 25 kw-s Az enyém nem az volt,de sokkal olcsobban megvettem mint amennyibe a külömbözeti vizsga került.Hál istennek azóta bármilyen moci jöhet- vetteem is egy 1000-es Yamahát!
akinek Gs-e van az 20e kilóméter környékén tapasztalt valami hibát? volt már itt gond?
igazad van a sportdobbal kapcsolatban tényleg hajtja a srác de én korlátozva vagyok ebben a szempontban hogy én csak A. korl jogsim van és nem nagyon találok olyan gs-t ami jó lenne KW-ra
Egyébként azt mondják hogy klasszissal jobb motor a Bandit 400-as 600-as. Sokkal erősebb, sportos stb.persze ha rosszat fogsz ki sokkal többe kerül a javitása.És nagyon keresettek!
Szerintem most még 900e-ért kapsz garisat is (tehát kevesebb mint 2 éveset) A sportdob meg csak rossz jel- mert az illető vszinü jobban hajtotta.
ok köszi már megvan a kiszemelt motor ez most 3 éves lesz májusba sportdobbal 850e körül
EVIL: igazad van egyszerü és strapabiró gépek. Szerintem1-2 éveset érdemes venni, pláne ha szervizkönyves, ennyi idő alatt csak nincs széthajtva.És 3-400 e Ft-ot már is megsporoltál.
Én - 2 hetessen vettem és most adtam el(1,5 évesen), még 10e km se volt benne.
Szerintem kezdőmotornak nagyon jó, sokoldalu (városban is fürge, turázni is jó és döntögetni is lehet)
hát én is a gs melett döntök de tuti hogy nem veszek ujjat
bocsánat, kóreai
A Hyosung az nem kinai! persze akkor is GS
szerintem inkább egy gs....
Azért kíváncsi lennék, hogy egy kínai szartenger hogyan viselkedik 2évesen és 40 000 km-el!
Vagy hogy egyáltálán eljut-e odáig.
1.3 a naked ára...Ennyiért inkább már egy GT650 Hyo..1000 szer többet nyújt, főleg a 2006os modell. Regadóval 1.320 az ára. Ráadásul a félburkolt most akciós, 1.285 az ára
Láttátok az uj gs árát?
Hi Bigmen

Na az a javaslatom hogy a Gs500 Club alá meg Pest megye....

Vannak még gs-es ismerőseid??
Úgy látszik nagyon kihalt a téma, kevesen vagyunk GS500-sok
Hello Gs500-as!
Arra gondoltam,hogy ill.már elkezdtem szerkeszteni egy emblémát amin a következő felirat lenne :SUZUKI GS 500-as Club Pest-Megye (vagy valmi ilyesmi)vagy fordítot sorrendben.Ha ezzel megleszek akkor szertnék késziteni polót is hasonló felirattal,ami szitanyomással készülne .
Itt szeretném felhíni minden motoros társam (clubbok,boltok viszonteladók stb.)érdeklődését -persze aki olvassa e sorokat - ,hogy vállalunk szitanyomást polókra nagyobb mennnyiségben (e hirdetést add tovább ).
Akit érdekel a dolog annak várom jelentkezését!
Visszatérve az előbbiekre, ha van jobb ötlet a fentiekről szivesen fogadom,ill megbeszéljük.
Ui:Amint elkészül a mintadarab ( embléma) teszek fel róla képet.

Addig is csáááá!
bigmen
GS-es turrázok vannak, keressétek a AKMT-t az Adony Környéki Motoros Tekergők, Blue Speed vezetésével. Elég sok GS-es van söt az oldalukon GS-topic is van.
Akkor lépni kell!!!
Hello Bigmen!!!

Az ötlet nem rossz, benne vagyok
közös gurulások, találkára menni sokkal jobb többen, nagyobb társasággal...
itt a fórumon meg lehet majd beszélni mindent
Köszi !
Jó éjszakát,én is megyek .
Csáááááááá!!