Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello GS 500 !

A dob az enyém volt a motorral együtt de nagyobbra csere miatt adtam el és az uj tulaj levette mert el szeretné adni.
Egyébként a dobban van még egy plusz hangtompitó amit ki lehet venni és még jobb lesz a hangja,egyébként EU normás a Fullgaznal vettem még az első serviz alkalmával és ők is tették fel.Szerintem jó hangja van vele és a teljesítményén is tol egy keveset..
Teszek fel egy képet,igaz még ekkor a motoron volt de nem változott.Amikor én felrakattam akkor volt a motorban 970 Km és 1171-el adtam el tehát ennyit üzemelt a kipufogó.
Döntds el és ha érdekel a telefonszámot hívd ,az uj tulajnak nincs netje ezért engem kért meg,hogy hirdessem meg neki.
Még sajna részemről nem volt meg , de folyton nézem az időt, hogy mikor lehetne...

Amúgy jó árban van a dob, de még nem halottam gs500 bódis dobbal.
Sziasztok !
Tennék ide egy ici pici hirdetést (utólagosan is elnézést az illetékestől !!!).

Eladó egy Bódis féle sportkipufogó ( sérülésmentes )GS 500-hoz a kipufogó kb 300 Km-t volt használva.Az ára 39.000 ft,szinte teljesen új.
Akit érdekel az a 06705194667 telefononszámon érdeklődjön Török Antalnál.

Köszönöm.

Ui:Meg volt az évadnyitó ????
Persze hogy jöhetsz, nem kérdés... sőt minnélt többen annál jobb.

amúgy üdv mindenkinek a "csapatban"
Mert most találtam ide.
És így nem ment elöbb.
ÉN ISSSSS!!!

Én kunmadarastól lakok 35 km-re? Mehetek veletek????
No akkor majd megbeszéljük, minnél többen annál jobb lenne.
De május 1 az alap

Eddig amúgy miért nem jelenkeztél gs500F??
Hali
Nekem ez még odébb van.
De nem vagyok semmi jónak elrontója.Talán még a haver is ráér,neki is GS-e van,tesvére az enyimnek csak az övé kék
Hi! Ha szeretnél többet megtudni erről a típusról lépj ide, majd keresd az oldalon a GS fanok menüt.

Pá!
Én voltam kunmadáron is meg a ringen is. A ring az felejthetetlen, ajánlom mindenkinek.

május 1 kunmadár: szervezzük meg hogy együtt menjük le minnél többen, mindjuk tali pest környékén vhol, a legtöbben ahogy nézem dunántúliak vagytok.
Viszlát nektek!

Csütörtökön be nézek!

Üdv.
Kunmadarason voltál már?
Nagyon tuti hely!!!
Nem még nem voltam,szerintem ki is hagyom
Pályán voltál már vele?
Igen 0 Km-es volt még tavaly Februárban.elöl 110 hátúl 130-asok
Újan vetted?Mekkora gumik vannak rajta?
Nem lehet rá egy rossz szavam se.Csak Tankolok meg amit kell ápolásnál és csak megyek vele.Amúgy köszi egy pár dolog nem eredeti.Hátsó Llámpa Led,Indexek ,Lánc védő és a dob.
Ja és nagyon szép a motorod!!
Nekem pont ez tetszik bordóba vagy kékbe!!!!!
Komoly?
Bocsi.Pont most nézegettem őket a hasznaltauto.hu-nEgész jók is vannak!
Hosszútávon kényelmes mondjuk egy olyan 200-nap?
Mekkora kerekek vannak alatta?
Helló
Olaj hűtő van a Gs-en is!Én személy szerint egy szezont használtam de nekem bevállt nagyon.
Rendesek vagytok hogy segítetek!
Köszi!
Az enyém is léghűtéses csak nekem még van plusz olaj hűtőm.
A tiétek hogy viseli a városi tötymörgést???
Hali!

A finstert olyan 47 körül adják de itt a cím
Meg szerintem mindegyik sportdobal jó a hangja, felteszem majd ha beinditom és összehasonlítjuk...

Amúgy fasza gép, érdemes elolvasnod az elejétől a topikot, sok érdekesség van.

120-140 az utazó sebessége, és nekem 18X a vége. gyorsulásra jó, 5,5 s kb.
Keveset fogyaszt, nincs gond vele...
Hi minden kedves motorszerelmesnek!

Ebben ugye sor 2-es van?Hosszútávon kényelmes?Én idén kezdtem a motorozást azelőtt simom volt ősszel vettem a cb-t és ez lesszaz első évem nekem a gs-ből az idomos állatira tetszik.sebbességre mit tudnak ami még nem sok neki?

Köszike!

Üdv.Laci!
Sziasztok.Én egy Bódis-t tettem az enyimre és brutál lett a hangja.50 e volt a Full-Gas-nál felszerelve.
Milyen áron dobálják ezeket a finster dobokat?