Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy tényleg ilyen drága a gyári csak nem tudom mi ilyen drága benne
Hi!
CSak azért kérdeztem,mert a gyári elég húzós árban van 30 ezer.köröl mozog ( ezt mondták).
De ha más nemlesz belemegyek a gyári vételbe,igaz most kaptam egy infót,hogy Bp-en az Aradi utcában van egy üzlet aki forgalmaz ilyesmit.,,,, megkérezem ez ne sokba kerül.

Az előekre válaszolva engem is érdekel az új tulaj, ide fogom irányitani.
hy

sztem a gyárit is ugyanúgy csinálják mint pl egy lakatos csinálná meg otthon olyan aki tud hegeszteni én a helyedbe keresnék egy megbizható lakatost és vele csináltatnám meg de megmutatnék neki egy gyári bukócsövet is hogy tudja miről van szó ( milyen anyagból van stb ) sok sikert a bukócsőhöz amugy én is csináltatni fogok mert megvan 1-2-3e forintból a gyári meg iszonyat drága!!!!!!
Majd aki megvette azt irányisd ide hogy ne veszitsünk embert
Hi!

bigmen

Gyáriba biztos lehetsz!
Hy !

Tud nekem segíteni valaki abban,hogy bukócsövet ki az aki gyárt ???
Lehetőleg Pest megyénbelül.

Segítségez köszi előre is.
Szia Evil!

Ma beszéltem a Fullgasal és azt mondták,hogy a motor elkelt.
Holnap megyek be,hogy megtudjam ki vette meg,szeretném felvenni vele a kapcsolatot.

Remélem jó kezekbe kerül !
szálitás ? az jó lenne na majd lehet felhivom őket
Hy !

Ha a motoromra gondoltok sajnálattal váltam meg tőle.
Ha nagyon érdekel a dolog hívd fel a Fullgast, (nem tudom,hogy meg van-e még mert a hirdetésükön nem látom a rendszáma UFW687)azt hiszem meg tudják oldani a szállitást is, nekem is felajánlották de én lábon vittem be .
akkor 500 ft egy darab? és akkor kell még a póló hozzá?
Hai !

Itt van a lemaradt árlista,remélem eléggé látható

üdv.
ja csak mesze van
Hi!

Mit kell látnom egy GS500 tulajjal kevesebb!

Evil most megvehetnéd ezt?

nem baj inkább másodjára mint soha
Bocs lemaradt a lista !! ( én b......fék )
hello igazából én csak 1 pólót szeretnék egy egyedit az nem gond hogy nem nagy tétel
Helló mindenkinek !

Amint azt igértem felteszem az árjegyzéket .
Igaz,hogy a pólók ára nem szerepel rajta de leírom.
A fehér 500 Ft/db, színes 800 Ft/db.de lehet készíteni hozott anyagból is.

Az árlistán szerepel Kürthy Andrea (Hegedüs Pál az én vagyok)Ő a cég vezetője,(Tel:0620-339-30-08,E-mail:andrea@biatv.hu) akit komolyan érdekel a dolog forduljon hozzá bizalommal mindent el fog mondani ezekkel kapcsolatban én csak alkalmazott vagyok és ezen kívűl a hirdetésekkel foglakozom,de irhattok nekem is minden további nélkül (E-mail:bigmano@axelero.hu vagy bigmen@freeweb.hu ).
Szeretettel várok minden érdeklődőt.


Ui:bocs,hogy a árlista két példányos .

Üdvözlettel:bigmen
Igy néz ki egy kész termék.

Ezt is mi csináltuk,egy fekete polóra van megnyomva igaz csak próbanyomás de nem lett rajta változtatás .

Ui: Ezt már nem nyonjuk mert csak szigorú szabályok és engedélyek alapján készülhetett egy clubb részére.
kösz erre voltam kiváncsi hogy akármilyen fényképről tudtok csinálni
várom az árlistát !!!
Hai!

Ha igaz ma meglesz az árlist is .
Ez úgy működik,hogy Pl. egy fotó bescannelve és photoshopal szerkesztve majd filgyártás és végül a megnyomás.
Nem egyszerű.
hy

engem érdekelne a dolog csak kellene egy árlista vagy valami hasonló!
ja és ez hogy működik pl akármilyen fényképet rá tudtok nyomni ?
hali
Most kiszállok holnap jövök ismét.

Mindenkinek jóéjszakát kívánok.

Sziasztok.
Bigmen
Hii!

Köszönöm a jókívánságokat vigyázni fogok rá !