Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugytudom azok átmenő csavarok és ki kell cserélni mert hosszabb kell, ugye?
igen csak forditva.....a blokkot fogja a vázhoz:-)
tudod hogy miért nem tudom megvenni a motort most miért szivatsz már igy is majd megőrülök hogy nem lehet motorozni amugy meg a derbire is felveszem a ruhát
Evil!!!

Már mindenen agyalsz ruha, felszeerelés, bukócső

De hol a motor??
kösz . ez akkor az a csavar amit a vázhoz fog a blokk
ja meg tudnád mutatni egy képen hogy melyik csavarokhoz kell rögzíteni ???
már remélem nem sokára meglesz de igazad van addig nem kezdem el csináltatni
szívesen!

De ha nincs motorod még akkor mihez méred hozzá?????


2004-ben megcsináltattam a full doboztartó szetett......majd a cimbikém megvette tőlem (ugyan olyan a mocink - az őve 4 hétel idősebb........)
Már neki is át kellett szabni 1-2 helyen, mert csak kivülről ugyan olyan.....de mikor ilyen dolgokat teszel fel - derül ki, hogy 1-2-3mm elcsúszás mindig van........
kösz a méreteket amugy meg abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy nem kell vennem semmi anyagot mert a munkahelyemen minden van
na most leirtam rendesen is
igen sérül valószinü más is de a dekni kurva drága és azt hiszem csak párba lehet venni szoval olcsóbb a bukócső!!!
igen sárül valószinü más is de a dekni kurva drága és azt hiszem csak árba lehet venni szoval olcsóbb a bukócső
Nekem eddig egy kicsi csúszás volt..... ott ez a dekni sérült, meg a kormány hajlot be.....meg a többi karc a kupufogón meg a farokidomon.......


A bukócső sem véd sokat, de legalább kisebb borulásnál nem tolja ki a blokkot semelyik oldalra sem a becsapodás......

Tehát ártani nem árt......
de ha esel akkor már más is sérül nemde??
OK......

Amúgy véd is..... pl a dekniket......
nem lesz ilyen egy kis csúszástól.......

Szia Blue!!

Baromi jó lett a poló, tutira veszek egyet...
Szerintem lassan fel is veszem veled a kapcsolatot ok??? és utalok lóvét

És egy kérdés??
bukócsövet minek tesztek fel a gépre?? jól néz ki vagy véd is vmit??
Ez csak has téma.....
Most Tp-n vagyok, de mikor visszair a doki, gondolom már kész lesz......
Ha kész, akkor a furatokat már Én teszem fel - tehát akkor tudok pontos méreteket adni.......

Természetesen közkincsé teszem......


Amit most tudok:
- vegyetek 1m 20-as vas csővet (általában ez a vízvezetékcső)
- azt csináltassatok egy ilyen formát (KÉPEN)
- ezután 45-45 fokba hegesztessetek rá egy 4mm-es vaslapot (mindenki mérje le hogy mennyi szabad menetszára van a 2 áthidaló csavaron....
- furjátok ki a kellő helyen
oszt kész.......



Blue: nem tudnál nekem erről a bukócsőröl méreteket adni mert még nincs meg a motorom de meg tudnám csináltatni
én is ilyet fogok majd csináltatni
Na! A fankluban ilyen póló született meg.......amit már páran kértek is......
Ez nekem 1400ft-ba jön ki (illetve pólóár még dobodhat - ha valakinek nem jó ez a normális fehér póló.....tehát neki csak LEVIS póló dukál annak ugye többe kerül....


BIGMEN - nálatok ez mennyibe lenne????? Mert tény! Ez az a vasalós téma......a nyomot az kicsit időállóbb (Bár nekem van AKMT-s pólóm, amibe már 2 éve nyomom.......


kromozni????
Tudtommal 250ft/cm2.......

Azért lekromózni, hogy utána mikor KELL lejöjjön róla az az 5000-10000ft????? NA NE
A célnak megfelel egy sima fekete lakkfesték, vagy ha ezüst akkor egy sima ezüst festék......meg egy kis polir.......
Láttom épp jó a téma:-)


Én lemértem a cuccost, bevittem egy lakatosnak, azt 4 doboz sört veszek majd neki .......tehát Nekem meg a cimbimnek talán ha drága sört veszek - benne lesz egy 1000-resbe-) - bár nekem a sima is megfelel....vagyis ez:

Meglátom , hogy mit hoz a jövő.
Most kiszállok..... álmos vagyok, megyek aludni.
Majd holnap ugyanitt ,remélem addigra az új tagot ( aki megvette a gs-t) is megismerem.

Jó éjszakát neked is és mindenki másnak !

H O L N A P I T T.....
hát sztem se nagy mutatvány csakmint mondtam megfelelő embert kell hozzá szerez
Azt én sem tudom.

De szerintem max 15-ből ki lehet hozni de ebben már benn van a cromozás is .
Csak sablont kell csinálni és utána lehet gyártani legyen oxigén meg gáz és persze anyag
Szerintem nem nagy mutatvány az elkészítése .