Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a mol se rossz...
Próbálta már valaki ezt a " Heat Pax"-et?
http://www.kovox.hu/php/futott...
Arra gondoltam néha ezt is lehetne használni a hidegebb reggeleken. Elvileg visszazárható, többször is használható.
Ezt a felsőt én is néztem a Yamaha Máté-nál amikor vettem a kesztyűt és egész jókat hallottam róla. Egy ilyet még nekem is vennem kell.
Én MOL Moto Street 10w40-et raktam most bele Bogyó Bá' ajánlásával. Nekem az Eneos nem jött be annyira.
5100 is túl jó..
de gsbe az eneos v mol dynamic is böven jó és 1500ft/liter megvan az olaj.
én épp tegnap raktam az svbe uj olajat,szüröket, a 18e km szervizt csináltam meg...
Sziasztok olyat szeretnék kérdezni hogy olaj cserre előtt állok hogy motul 7100-at vagy 5100-at tegyek bele???
Írtad, de nem találtam meg a Bázismotornál.
decathloncan van vadászpulcsi,az nekem bevált már 3.éve...
Amit az üzenőfalon írtam a lajosos villanymelegítőről az egész jó, olyan, hogy eredetileg a kabátok hátánál lévő protektor tartóba kell beletenni és a szivargyújtóba betolni és két fokozatú, de én csináltattam egy huzatot rá és előre teszem be, igaz kettesen megsütögeti a pulóveren keresztül is a bimbajaimat.
Amúgy a múltkori túrán az oldaldeknihez nyomkodtam a vádlim, úgy melegítettem a lábam.
Én sajnos már nem vagyok fiatal, ráadásul beteges, de télen, ha van legalább +10 fok és szépen süt a nap, akkor szoktam egyet-egyet gurulni: 80-100 km-t, ennél kevesebbért nem indítom be a vasat. A ruházatom nem túl jó (Shox 4 évszakos cordura), így ott egy fél óra után erősen fázni szoktam, a kezem viszont nem: az olcsó Lidl-es téli kesztyű és az Oxford markolatfűtés együtt istenkirály dolog! Az előbb linkelt téli aláöltözőre (legalább a felső részére) azt hiszem, én is "be fogok újítani".
Nálam 0, -1 fok a határ. Álláspontom szerint a hideg ellen fel lehet (és kell) öltözni, viszon az út lefagyásával nem lehet mit kezdeni. Ha száraz a hideg levegő, akkor még biztonságosan lehet közlekedni, de a jég már nem járható. Mondjuk ilyen hidegben (0-5 fok) már nekem is elég a munkahelyemre beérni, túrázni már én sem szoktam, de télen 1-1 "melegebb" téli napon mindig megyek egy kört (kb 20 km) a géppel, hogy mozogjon.
Én egy ilyesmire szeretnék beruházni:

http://www.shox.hu/shox-warmax...

A dzsekiben úgy is van thermo bélés, meg szélálló bélés + még ez is szerintem tökéletes lenne. Már csak egy nadrágot kellene vennem és akkor nem lenne gond.
Még ha esetleg mínusz fok is lesz a garázsban nem hinném hogy bármi baja lenne.
Az a lényeg fedett helyen tárolod.
Max. az akksit kell kivenni ha sokáig nem indítod be.
Én a múlt héten 7-8 fokban gurultam be a melóba de az már nem "esett jól". Főleg a csuklóm fázott mert a nyári kesztyűm rövid kivitelű.
Vettem is hétvégén egy "téliesített" Orina kesztyűt, most már csak a nyakam fázik. Még be kell szereznem egy maszkot és/vagy egy nyakvédőt. Azt hiszem azután még simán kihúzom az októbert motoron hacsak nem lesznek komoly fagyok.
15 alatt,főleg ha nem süt a nap,nekem már hideg.2 éve gurultunk október végén egy Donovaly-túrát,ott szállingózott a hó.Na,az már nem esett jól.
Hazafelé is 10 fok volt,fájt is a vállam napokig
Nálam a 6 fok a határ általában.
Hát jó időben biztos megyek majd vele, de azért 10 fok alatt tud csípni
"A motor nem befőtt, hogy eltegyük télire..."
Kezd aktualizálódni a kérdésem: Télen hogy tároljátok a motort? Én sajnos fűtetlen garázsban tudom csak.
2 sv meg 1daytona...
Addig örülj.
Nekem még 30 fokban is kéri a szívatót
Oké meg gondolom hányan mentek ti és milyen motoral?