Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha sebesség határt be tartod simán ki előzheted a sünt is...
Én azt fogom meg csinálni amint alkalmam lesz rá, hogy ha látom hogy trafiznak és jön szembe egy rendőr akkor villogok meg jelzek neki hogy vigyázz rendőrök
Kíváncsi vagyok mit szól hozzá
Na ma mentem egy kört így kor reggel. Szegény gép forgott vagy 10et mire beindult (meg egyszer le is állt, amikor behúztam a kuplungot fordulásnál). Elindultam egy farmerban (plusz textil dzseki, mielőtt valaki elkezdene poénkodni :D), aztán 2km után jöttem haza rendes ruhákért alulra is.

Odafagytam, de megérte. Ment lassan egy kocsisor, elkezdtem előzni, kiderült, hogy rendőr megy elől, egyből visszasoroltam
A motor 2004-es, most egy vatta új aksi van benne, olajcsere, nullkilométeres műszaki, a gumi viszont hiába 4000+ kilométeres, akkor csak 12 éves. Fékfolyadék... Szilentek... Karbiban a gumi baszomok...
Mondjuk a fékfolyadék a legkevesebb, azt a télen kicserélem ha akarom, de teló olaj is, jut eszembe, lánckenés esetleg.
Köszönöm mindenkinek!
A lényeg az alábbi képen látható. A hahu-n (vagy nemtom hol) én is láttam egy ugyanilyent, de szerintem nem ez volt az, nem mondta az eladó haver, hogy tett-e ilyent.
Nem sül az be.. ha leguggolsz vele szemben, akkor látni igazán, mekkora hely van a hengerek és az idom között. Oldalt is nyitott annyira, hogy akkor is "ki tud szellőzni" a meleg, ha nem fúj a szél álló helyzetben.
Szép!
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogy ha leszeretném cserélni a csutkakormányt túrára akkor nem kell meg hószabitani a kábeleket illetve a bovdeneket???
Ilyen matrica szettet hol lehet kapni? Kerestem Googleben de csak 2006 ig találtam az meg nem ilyen.. Ez 2007 es (E modell)
Jól néz ki, balesetmentes km-eket kívánok!
Ha az F-es verziót látom mindig azon filózom hogy melegben hogy nem sül be a blokk. Tudom hogy van benne egy olajhűtő de oldalról eléggé be vannak csomagolva a hűtőbordák.
ez a te bringád?? ismerös... tavasszal mintha láttam volna hahun...
szép paripa...
Grat!
Azokkal alá lett íratva újból. Semmi baj nincs.
A motor közben hazaért... Mától nemcsk papíron, hanem a maga valóságában is egy Suzuki GS500F tulaja vagyok, helo, szevasztok!
Ugyan már, ők is biztos ott voltak a szóbeli megállapodáskor.

freelac, ilyesmit nyilvános fórumon azért nem szoktak megosztani...
és a tanuk?
Áh. 18-án csaptunk egymás tenyerébe, sajnos pár nappal később nyitott a bolt, ahol vettem adásvételit. A szándék és a megegyezés pont 18-án történt meg.

214. § (1) A szerződési nyilatkozat, ha azt szóban vagy szóbeli üzenettel tették, a másik fél
tudomásszerzésével válik hatályossá; az írásban vagy távirati úton közölt nyilatkozat
hatályosságához pedig az szükséges, hogy az a másik félhez megérkezzék.
A hideg kirázott amikor a képet megláttam...
Ha jól olvastam nem a motoros volt a hibás, ismét nem.
rip
ma én is jóvoltam egy nagyiván-hortobágy-látóképi csárda odavissza 110km karikára...szép idö volt...
61éves gs-es?? huh,szegény... sajnálom...
és egy kis laza okirat hamisitás büncselekményébe is beleugrottál emiatt...a tanuid meg hamis tanuzásba...
Tudjuk ki volt? :( R.I.P. Sajnos 1-el kevesebb GS az utakon:
http://m.feol.hu/hirek/halalos...
Az ígéret szerint holnap, azaz hétfőn megy műszakira. A szerelőnél a működő motor, a törzskönyv, forgalmi, adásvételi, egyedül a meghatalmazás a műszakira nem, de azt szerintem rugalmasan kezeli remélem.
Ha megvan, a motort szépen hazaviszem, kicsit körbecsodálom és mehet is téli álomba a garázsba. :-( De legalább egy-két dolgot átnézek rajta, biztos ami biztos.
Ma egész jó időben zajlott a szezonzáró gurulás.Kár hogy rendőrök nagyon lassan engedték a motorokat, igaz legalább biztosították a kereszteződéseket. Kicsit később azért jól meghajtottam a gépet, csaptam egy 50 km-es karikát. Bazira jól esett újra motorozni.
Jó kis sztori...Kell hozzá türelem.