Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tudja esetleg fejből, hogy milyen belső átmérőjű benzin illetve vákuumcsövek kellenek a motorra? +esetleg egy helyet a beszerzésükre Budapesten (normális ár, minőség) ?
Szia! Ha "F"-es is érdekel, írj privit vagy emailt!
(Karcmentes, eldőlve sem volt, szervizkönyvvel (is) igazolt 26000 körüli km, ülésfűtéses nyereg, stb. Kék - fehér.)
ÜDV NÉPEK ! A titing lassan felsorakozik a világ megoldatlan rejtélyei közé:: Bermuda háromszög, Kennedy gyilkosságok, vagy a kenyér miért a vajas felével esik a földre.
A hondahoz se......sokszor.
Pedig némelyik GS-hez nagyon is sűrűn kell a tréler - igaz, azokat a BMW gyártja!
Nekem csak egy fölösleges olajhűtőm van...feketének fekete...de van benne narancssárga is...és szép
De más igen! ...cserébe a Gs-hez nem kell tréler.
Sziasztok! Suzuki GS 500 F-hez keresek fekete- szürke csíkkal tankot! Valakinek? Kösz
Szia ! Nekem van egy ! Nagyon szép és jó állapotban! Friss lánc szett , gumikban 6000 km sport dob stb.. adatlapomon találsz képeket:)
Köszi a tippet, lehet hogy megfogadom. Mondjuk csak akkor indulok el, ha nem ígér esőt: utálok esőben motorozni....
Hát nem tudom, de csak 6-osban hallom
Ha lehet egy javaslatom,akkor a Balaton felvidéken,Balatonalmádi Óvári kilátót érintve inkább így : https://goo.gl/maps/SEp6brrkB2K2
Nekem van egy tekert :D ha így kell akkor írj! (90.000 körül lehet benne)
Üdv ! Nincs valakinek eladó GS500, jó állapotú, megbízható darab?
Honnan indulsz és mikor?
Hátha, de akkor hallani kéne minden sebességben vagy nem?
Hátha nem váltó baj :)
Sose volt Gs en titing eszlelesem.
Én füldugót vettem....
Én ezen agyalok, de ha csak tényleg szép idő lesz: https://goo.gl/maps/gi76SXZsQU52
Igen, ezt már akartam írni én is, a hagyományos titing úgy van ahogy mondod, menet közben nem is igazán hallani, ami viszont csak 1 sebességben zörög akkor inkább valami váltó gond lehet.
Vegyetek Ducatit ott az egyik zaj elnyomja a másikat.
Valaki hétvégén Felsőtárkány-Lillafüred?
Szerintem az tök más jelenség nem? Az valami alapjárat feletti kis zörgést akart jelenteni, ez meg csak hatodikban, menet közben csörömpöl...