Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aért ódzkodunk belemenni mert vagy 4-5 éve állandó téma és elég sok teória létezik rá, de olyan még nincs amit mindenki elfogad nem beszélve arról, hogy mindenki akinek kijött úgy hagyta.
te hogy is irtad vasárnap délben??
Remélem valaki értelmesen leírja :D
Azé sejthető.
Az , és még mindig nem derült ki pontosan mi a fasz az.
Ez a titing nagyon vad... Tetszik
keress rá!!
Hello. Ezt kifejtenéd bővebben? :)
Szerintem a beépített "titing"....Van olyan verziója is amelyik nem csak hatodikban nyomatja.
Sziasztok! Egy hete vettem egy Gs 500-at. Gondom az lenne, hogy ha felrakom 6-ba, akkor olyan érdekes hang jön a blokk felől. Mint ha valami lemez csörögne rajta, vagy nem tudom. A többi sebességbe semmi gond. Itt is megy rendesen ahogy kell, csak valami csörög benne. Szerintetek mi lehet ez?
Azt meg nem tudom... Ma Miskolc, Szerencs, Tokaj, Nyíregyháza volt
Merre mész? Esetleg Eger felé?
Na, ezt jól leírtam.. remélem érthető..
Hello. Ma én letoltam 250 km-t robogóval.. gondolkodom a holnapon, hogy holnap a suzukival egy hasonló kört csinálni... Jönnél?
Koszi a segítséged!
Meg egy lehetőség, irassatok át együtt és csak akkor kapjon lóvét, ha minden simán megy. Eredetvizsga, netrist biztosítás nyomtat, okmányiroda és annyi. Pár óra alatt a nevedet van. Ha bárhol gond van, nem.fizetsz. ha ebbe nem megy bele, akkor meg úgy is gázos a sas
Esetleg még a tanúk kerdesesek.... Jó, ha mindkettő a tiéd...
Az olyan, mintha a tulajtol venned, kérdés, hogy milyen időponttal. Ha aznapival, amikor fizeted, sztem nincs gond, csak attól a naptól tied a felelősség, ha korábbival, az gáz. Gyorshajtás, szamalysertes stb... Max okmanyban kérdezd meg ki a tulaj és ha papíron tőle veszed sztem nincs gond. Kérdezz meg mást is, de nekem ez a véleményem
"Az mi, hogy az eladónál van a motor törzskönyv meg minden, de nem az ő nevén van a motor, csak beszámította. Ez valamiféle átbaszás, vagy csak meg akarja spórolni a átírást?! Lehet nekem ebből bajom? "

EZ volt a kérdésem, közben megérdeklődtem: Akitől beszámította vele íratott adásvételit. Szóval ő most ilyen köztigazda, mint a kereskedők szokták csinálni, hogy félig kész az adásvételi. Így is necces az üzlet?
Nem dehogy, hanem SEHOGY, csak a teló megvadult
Szia. Dehogy. Nekem mindig így van a Kawasakinal... A maradék karakterekhez x et írok és a kötés után emaiben jelzem, hogy kérem módosítani. Így működik. Minden évben így csinálom
Üdv emberek! Biztosítás kötésnél az alvázszámom csak 11 számjegyű, a Netrisk pedig 17 jegyűt kér. Valaki járt már így? Honnan szedjem elő a maradék 6 számot? 1991-es gs500-ról lenne szó.
huh,ne is mondd. a 33astól (kócsujfalu kaparó csárda) nagyiváni hidig katasztrófa xar az út, kb20éve nem foglalkoztak vele.
2004tavaszátol 2005májusig napi2x mentem azon az uton,ingáztam meloba debrecenbe. napi 120km. már akkor is xar volt az ut,sok idö volt átmenni azon a kb 6km szakaszon.
Én is 10 után indultam Hajdúböszörményből, a 33-on végig jó volt az út de sajnos kipróbáltam a Nagyiván felé kerülő mellékutat...Bakker egy szakaszon kiálltam a nyeregből olyan szar az út! A Kunmadár20 egyébként látványos volt, a stunt versenyzők tényleg eszméletlenek.
Glockner: köszi, akkor a karbival kezdünk valamit mihamarabb..