Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez meg a 750-es változat. Azé tudnak ezek a fijjúk a buzukináá valamit, nem ?
Halihóóóóóóóóó, megvan az új GSR 1250 ccm-es változat. Számoljátok csak meg a ccm-eket.
Na ez vajon milyen bringa?
Hát persze, hogy lenyomjuk őket!!!
Előbb azért legalább az 500-at érjük el...
GSR-esek, nyomassátok a képeiteket, mert Rece barátunk(!) lenyom minket a Yamahájával, meg a mindenféle többi vasával!!!!
Steve,
ezt miért nem tetted föl még magadról.
Ha már egyszer nosztalgia, akkor legyen kövér, nem?
kykee!
Hát sajnálom, hogy éppen te leszel a pesztra! Mellesleg én is szoktam ilyen elfoglaltságot találni magamnak!!!
És a másik 3 Klán jelölt??? Őket küldhetnéd, a képviseletedben!! Vagy veled szolidárisak???
Alsóörs most már fix pont! Csak aktivizálni kéne magát a többi Klán jelöltnek is!!!
Én noszogatom őket!
Még szerencse, hogy hayabusám nem volt soha, vajon ki lehet ez a combos csávó?
A 18 ezerre utazunk igaz GSR topic?
Hajrá magyarok!!!!!!!
Nem akarok ellenségeskedést szítani, de nyomjuk le a májereket
Steve, a lángos témát már kinőttem
De wild boyok tényleg imádták, jó nekik
Hi Steve!
3an vagyunk,de tegnaptól már plusz1!a su-csa-mo-ta-ra nem tudok menni,mert a lányomra VIGYÁZOK!
Pedig ö is oda van a GSR-ért,de 6 évesen még nem vihetem!
Az Alsóőrsi KLÁN alapitó találkozót pedig minden képp lebonyolitjuk!MINDEN GSRst SZERETETTEL VÁRUNK! Ugye STEVE!
kykee!
Lim, jóvan na, hát mégiscsak vállalni kell magát az embernek nem? Inkább ez, mint, hogy buzi legyek
Most mit tegyek, ha ez tényleg igaz Hidi?
Nem a márkával, csak az egyeddel volt bajom, lehet az enyém volt az első madárinfluenzás magyrországon?
meg lesz itt a 17e is

csak hogy én is gazdagítsam a topikotokat

rece - végignéztem a gyűjteményedet, hát nem semmi a fejed meg aztán télleg nem semmi a balázs palkós képen
Azt a lángos motort nem nyomod fel a Wild-re! Ott biztosan elélveznének a gyönyörtől!
Vigyázz, mert a Rece=Acerider felrakja a CD-jén lévő kb. 7-800 képet!!!
Nem baj, legalább utolérjük a "műmájereket" hozzászólásban! Ők már 16000-nél tartanak!
Hajrá Rece!!!!
Ez meg csak a Hidinek, biztos értékeled
Még akartok retrót? Azt hittem hogy, "én már öreg vagyok csak magamban rázok auáááá"
Csa, hogy teljes legyen a japánia imádat itt a negyedik márka is.
Hidi nem ismerős a dolog valahonnan? Csak öt betű, de minden benne van
Bocsi, az uccsó mondat tárgytalan, jönnek azok a képek.....
Steve, én sem értem a hitelt, az anyósomnak a 40ezer forint nyögdíjára adtak egy Lianát 55ezer havi törlesztővel.... Én hétfő 13 órakor adtam be a papírokat, és most, péntek 10:30-kor hívtak a banktól adategyeztetésre, és majd ezután jön a bírálat.... Nem tudom, mit cicóznak, már aludni sem tudok 3 napja....
Nagyon szívesen kimennék a ringre, de egyrészt motor nélkül nem az igazi, csak fájdítanám a szívem, másrészt van egy 1.5 és egy 5 éves rosszcsont, akikkel nem egyszerű....(de nagyszerű)

Valahogy eltűnt a retro fotók áradata......ássatok még elő valamit a XVIII. századból....
Na és a kakasakimhoz mit szólsz Steve?
Gondoltad, hogy más (ingyán) tollával ékesk edtem ülő bika tesdvírem?
Ja, hogy a Katana is a tiéd volt?
Akkóóó meg miről beszélünk? Tudtam én, hogy ott van valahol az a Suzukis véna!
Laca!
Az asszonyt meg kell győzni!!! Hát persze, hogy nem érti nőböl van! Bocs" Hidi!
Egy idő után majd úgyis megszokja, más választása amúgy sincs!
Nem értem! Én is egyéni vállalkozó vagyok, de tőlem nem kértek semmilyen jövedelem igazolást. Kb. 4 óra alatt meg volt a hitel!
Szerintem meg lesz neked is, csak nyavajognak most egy kicsit!
Mi az hogy 1, és a katanám az nem suzuki volt, he?
Na jó, legalább volt egy Suzukid!
Enyhítő körülmény!