Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rece!
Itt a Jawa Mustang a fekvő hengerrel!
Szerintem séróban is rokonságban álltunk abban az időben!
A többiek pedig csak diszkréten röhögjenek...
Sziasztok.

Mától én is büszke GSR tulaj vagyok, ezáltal jelentkeznék a klánba. Igaz hogy esett az eső, de akkor is kipróbáltam a gépet. Leírhatatlan érzés volt

Ja és az enyém is piros.
Jut eszembe, GSR-Klán lesz a nevünk? Vagy kihasználjuk a Suzuki láncos kutyája szlogent valamilyen formában?
Nagyon durva ez a kép, nem vagytok normálisak.....persze csak a szó pozitív értelmében gondoltam!
Hogy bírja ezt az asszony.....:))))
Tengermély tiszteletem GSR-sek!

Most már biztos, hogy meglesz a gép, elfogadta a bank a hitelt, 5 nap után....
Szívem szerint teleírnám a szabad felületet smiley-val, hogy kifejezzem az örömöm.....
Megtiszteltek a GSR-klán tagsággal, minden buliban benne vagyok!!!!(főleg ha ultizni is tudtok!)
Jövő hét vége, köv. hét eleje a nagy dátum, lehet hogy még májusban......inkább nem is gondolok bele!


További jó estét, még biztos zavarok....
Hi kykee!
Természetesen bólogatok erőteljesen!!!!
Nekem hibátlannak tűnik a terv! Meg aztán eléggé konkrét is, ami szintén jó dolog!
Kár hogy fogalmam sincs hol van az akávézó.
De ezen csekély problémát majd megoldjuk, pl. egy térképvázlat formájában, amit közkincsé tudunk tenni ezen a helyen.
OK, Almádi GSR Klánosok???
Szia Steve!
A HD első napján kellene találkozni almádiban a Piazza kávézó elött!mit szólsz hozzá?
Mind a parkolási lehetőség kolosszális,mind a pihenés miatt,föleg ha még kvzni is akarunk mi GSRsek! Igen betonkész lenne egy tömegfoto a sok GSRröl,mert sokan jönnek ugye bár??????
Ha neked is tetszik az 5let,bologass!irdd meg hogy bologattál e!?
Üdv KYKEE!
üvöltök a röhögéstöl,mert nagyon ultrakonkrét a pikcsör,amit a Stevenek külddtél! Ne értsd félre kedves Steve!nem kinevetlek,csak mosolygok a képen!
KYKEE
Na mostmár jól bemószeroltuk egymást az asszonyoknál Steve
Fő az összetartás.
Mint tudjuk a magyar ember két esetben összetartó, a templomból kimenet és a kocsmába bemenet.
Steve Steve,
állat jó a kép, de a saját archivumodból kicsempészett fotókat nem kéne ám rám kenni
SZIA HIDI!
én nyilas vagyok és bármikor betalálhat a nyilam!Kicsit elvetetted a koc(k)át,amellyel a KLÁN tagok célzóképességeire vonatkozóan mondtál!
Nem baj,úgy sem tudsz olyat mondani hogy megsértsd a GSR-KLÁN szülőatyjait!mi legalább injektorban csikeregtetünk,hogy legyen mit az öblögetés után bizseregni! A GSR az GSR.!
DE van a GSR 1300!
Hello ivecoslaca!
itt swiftes,gsres kykee!Természetesen a KLÁN alapitó tagjai kijelentjük Stevvel egyetemben,hogy.örülünk,hogy megtisztelsz minket azzal,hogy csatlakozol!ugye STEVE?
most már aligha nem sorszámozni kell a tagok számát!
Én is kiemelten szoritok hogy 30.án meglegyen a fekete gsred!tudom min mész keresztül!!!én 7 hetet vártam az ezüst gyönyörömre!kitartást!üdv KYKEE!
Hidi!
Ne dőlj be neki! Ismeri a sógorokat mint a tenyerét!
Csak a randira hajt!!!
Te Rece, tudja ezt az asszony????
Na tessék, a kompromitáló kép meg lemaradt!
Aha, szóval így állunk!?
Akkor én is felfedem Rece barátunk egyik korai ténykedését!
Rece! Mit csinálsz azzal a szegény macskával???
Hidi, te jársz ausztriába motorozni. Júni 2-4 egerszegen moctalálkozó lesz, ahová megyek. Menni akarunk csapatni a sógorokhoz. Tudsz ajánlani valami jó útvonalat, ami közel van az említett helyhez?
Van kedved egerszegre jönni?
Te Steve, tudtad, hogy idén a HD találkozón csak ilyen gépek lesznek?
Szoval ott lesz a klán alakuló "ülése"?
És az asszony tudja ezt, he?
Te Hidi, te is szoktad úsztatni a paripádat?
Én hetente egyszer viszem az enyémet az újhegyi usziba, persze szigorúan védő öltözetben
Egyébként nem én vagyok a gyors, hanem a többiek lassúak egy kicsit.
Bekapcsolták a webcam-et és mostmár értem, hogy miért.
Nézd csak a Steve-t, hogy nyomja?
Szia, Hidi, kézmenésem van.
A Stevenek köszönhető, kiengedte a palackból a szellemet a czetkás képével.[ O01]
Azért kaja előtt még ezt kipróbálhatnád igazán Steve, nézd milyen csábító lábtartója van
na én mentem kajálni...
Az alábbiak alapján nincs is jobb gép mint a GSR
Jó az a kép ku...ra!!! Csak sajnos nem én vagyok rajta!
Tudod Rece csak light-osan!!!