Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv kykee!
Akkor üzenem a többieknek is hogy június 8.-11. Alsóörs, KLÁN ALAPÍTÁS!!!
Lehet jelentkezni nálam 06 30 922-0689
Nyomj egy sms-t ha van kedved eljönni, aztán majd szervezkedünk. Vagy mi...
Javaslom egy gyakorló összejövetel lebonyolítását május 28. SU-CSA-MO-TA.
Ti jönnétek kykee?? Mellesleg hányan vagytok almádi GSR-esek???
Na végre! Leporoltam, most felment!
Lehet röhögni...

Hidi!
Látod ez egy jó kis karburátoros motor volt!
Majdnem mint egy CB600F (ha jó helyre tettem azt a fránya "F"-et)
Olyan régi ez a kép, hogy nem akar felmenni.
Mindenki örömére itt a ráadás!
Szeva Rece!
Na erre varrjál gombot! 1982, CZ 350 + én
Nosztalgia a köbön! Persze nem sírom vissza azt az időt, de meg volt a maga varázsa...
Mi ez a nagy hétvégi búcsúzkodás??? Holnap még van egy munkanap!
Szia HIDI!
nehogy megsértödj,semmi bajom az állatokkal! Az otthon megteremtése,nem az állatvilágból áll,hanem a családalapitásból és a hangulatos berendezkedéstől függ!Persze lehetnek kisállatok is!na jo abbahagyom a barmulást,és a depofitativ hangnemet!NAKED IS KELLEMES HÉTVÉGÉT ÉS KM GYÜJTÉST! üdv KYKEE
hali HIDi!
Lapostetü?Remélem már NDK fazonban nyomod,mert akkor megtalálható a lapostetü!
De akár még téged is lehetne lokalizálni,csak töled függ!mit akarsz ezzel mondani??!!
Kicsit elkanyarodtunk a tárgytól,volt már minden a lapostetütől az istállón át a bogárig!csupa állat!
Ha lehetne kérnem motorozzunk tovább!"nincs annyi tehén,mint amennyi tejet látni a boltokban"
üdv KYKEE!
Konicsiva Abdul!
2szer én is kipörgettem 12000ig,hogy jól kopjon,mert az az olaj ami most benne van,az ezért van! Meg is hálálta,mert nem normális amit 11000töl rendez !sokáig ne tarts ugyanazon a fordulaton!inkább nyulogtatds,öblögesd,gangolj sokat!ne féltsd mer belomhul és kajálni fog!
Meghálálja majd,1000 után meglátod és akkor még egyszer örülni fogsz a vasadnak!Ha almádi felé jössz mocival,elötte üzenj,mert a Stevvel ki akarjuk alakitani a GSR KLÁNt,és egy személyes találkozot összehozni a HARLEY-DAVIDSON napon!Szerintem akkor csak az idöjárás szólhat közbe minden motorosnak!4napig a munkát is elkerülöm,csak a vas és mégtöbb vasalás!
Szia és jo GSR bekoptatást!ÜDV KYKEE
HI HIDI!
Érdekesen változnak nálad a dolgok!állatvédő látta már?!ilyen körülményeket biztositani egy állatnak(CBR)? Szerintem a Honda ezért beperelne!
Milyen bogarad van????Segithetek?
Köszi Kykee!
Tegnap ki is próbáltam egészen 10ezerig! Tovább még nem "kínzom", majd szervíz után...
Olaj ügyben tud valaki valami okosat?
Különben is nem kunszt megállni négylábon. Én még részegen is megcsinálom (igaz akkor a kétlábazás nem az igazi)
Ja bocsi, nem láttam, hogy póni
Te Hidi,
és az első járgányról hogy ér le a lábad Ha még a -35 centit is hozzá veszem háááát
A CBR miért nincsen lecsutakolva???
Szia HIDI!
Lassan a mobilok tonnánkénti ára a béka fara alatt lesz!A multik tiporják a kiskereskedőket,egyre nehezebb! Szerencsére a service még megy !8 éve vagyok a GSM iparban de ez az év eddig ezen a téren eléggé elb****tt!Talán váltanom kellene ebből a szakmából és egy motorkereskedést nyitni!DE SEMMI BAJ MERT A GSRm AZ ISTÁLLOBAN ÉS A MÉNES NYERIT MERT SZAGGATOM MINDEN NAP! Ebböl adódóan a Balcsi északi és a pest felöli oldalán bemérheted az UHH-660ast!
DE ha nem elég eme segistség,akkor a Stevenek irott válaszomból kiszűrheted a GSRm epicentrumát! De ha a barátod után,mész akkor csővel szagolhatjuk egymás kipufogógázát !No kontakt UHG-296 vs. UHH-660
Szép napot Hidi és balmenköz!üdv KYKEE
OK Steve,
majdcsak összejön egyszer a dolog.
Neked ennyire pontos naptárad van, hogy előre beírsz mindent amit meg akarsz nézni egész idényre?
Én nem tervezgetek nagyon előre, általában ahogy esik, úgy puffan alapon műkszöm.
Persze vannak egyes helyek, időpontok, ahol a lehetőségekhez mérten mindíg ott vagyok.
Na de csak összehozunk egyszer egyszer egy közös gurulást ugyi?
Szeva Rece!
Tényleg a Balatonnál leszek most 4 napig. Úgyhogy az egyik szemem sír a másik meg nevet!
Ráadásul az én naptáramban 20.-án kaposvári túra szerepelt. Konkrétan az European Stunt Riding Championship megtekintése Kaposújlakon. Sajna most az is kimarad.
Azért remélem ezt a naptár kérdést, majd tudjuk közelíteni, vagy esetleg még fedésbe is hozni!
Majd meséld el mi volt a ringen!
Reggelt Steve,
az alábbiakban olvastam, hogy hétvégén a balcsin leszel. Akkor ezek szerint a szombati ingyenes ring nem műkszik neked?
Én délelőttre kiugrom a fiammal.
Ruházat. Ha már márkák is szóba kerültek, megemlíteném a Kushitani-t. Ez a cég talán egyedüliként (?) ütésre keményedő protektorokat használ. Hogy minőségi termékről van szó azt az ára is jól mutatja. Sajnos.
Végül pedig az én kedvenc márkám: SPYKE
Péter!
A pakolásról még egy gondolat. Nézd meg a Hidi igazloványképét, ahol éppen a sógorokhoz indul.
Egy nakedre valahogy így kell batyuzni! Még egy nyeregtáskát tudok elképzelni maximum, aztán kalap, kabát!
Szerintem a dobozok túramotorra valók. (A SuperBike magazin tesztjében úgy jellemezték a GSR-t, hogy "csupasz sportmotor", vagyis nem túramotor. Mellesleg ebben a magazinban naked bike-ról ilyen minősítést még nem olvastam!)
Üdv
Steve
Halidéj Péter!
Szerintem lehetetlent kérsz! Mint ahogy nem létezik semmiben az abszolút így nem csak motorban hanem ruhában sisakban sem. Ha megnézel egy MotoGP futamot az épp aktuális piacvezető márkákból láthatod a teljes palettát és abban segíthet hogy jól promótált cuccot vegyél.
Tökéletes védelemről ne is álmodj. Ha városban motorozol többet és főleg csak idény jelleggel (a sebbesség ugye lényegesen kisebb) akkor egy lélegző anyag komfortosabb. Ha túrázol főleg akkor a bőr szélvédelem és biztonság miatt jobb választás. Na de persze van még az eső nevű dolog ami megint csak bonyolít a helyzeten. Szóval igazából mindegyik ruhának megvan a maga előnye ezért több rend ruházatot javasolt vásárolni. Meg persze kesztyű, csizma, maszk, stb...
Ami igazán drágítja ezeket a felszereléseket az az ha valamelyik GP menő replika cucca. Ezt nem ajánlom mert egy sisak festése plusz 30-40 rugót nem ér meg ha semmi másban nem nyújt többet a család többi sisakjánál mint dizájnban.
Pár márka amelyek használóik szerint is nem csak a reklámok szerint megbízható minőségűek (persze a teljesség igénye nélkül) :
Sisak : SHOEI, ARAI, AGV, SOUMY.
Ruha, csizma, kesztyű : BERING, ALPINESTARS, ARLEN NESS, DAINESE, AXO.
Talán ők még nem kínában gyártatnak vagy legalábbis szigorú a minőságellenőrzés. Az árából meg mikor a termékeiket nézed kiderül egyből melyik a felsőközépkategória!
Azt sem szabad elfelejtened illetve felejtsd el azt ahogyan vásárolsz hagyományos ruhát magadnak mert a motoros cuccoknál teljesen más szempontok a mérvadóak. Mondjuk egy lezser dzsekiben 150-nél letép a menetszél a vasról vagy egy kényelmes sisak megtekeredik a fejeden ekkora sebességnél ha oldalra fordítod a fejed!
Nem tudom segítség volt-e ez a pár sor számodra...
DH
kykee!
Üdv nektek almádi GSR-esek! Köszi a hétvégi meghívást! Éppen lent leszek Tihanyban, de most -minő botrány- autóval. Azért biztosan lesz még alkalom összefutni.
A klán alapításra nem emlékszek, de végül is miért ne! Lehet hogy jó ötlet.
Amúgy motorral is sokszor megyek Tihanyba, úgyhogy hajrá!!!!
hidi!
Nem cikizni akartalak ám ezzel a karburátor dologgal!
Én is tudom, hogy nagyon jó motor az a Hornet, lányoknak persze...
Remélem, nagyon sokáig, nagyon sok örömöd lesz benne!!! A többi meg úgysem számít!
Főleg, hogy most már a lábad is leér (kellett az a minusz 35 cm)!!!
Szia Abdul!
Mindenhonnan hallottam ezt-azt a bejáratással kapcsolatban!Az 1000 szerviz után nyugodtan galgalizáltad a motor,nem lesz baja!úgy sem mész folyamatossan 12000es fordulaton vagy az fölött! Meg csak magadra hallgas,abbol nem származhat problémád!
JO BEJÁRATÁST?ÉS SZÉLES UTAT!ÜDV KYKEE!