Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motor típusa 4 ütemû, 4 hengeres, soros vízhûtéses, DOHC

Furat x Löket 67,0 x 42,5 mm

Hengerûrtartalom 599,4 köbcentiméter

Sûrítési arány 12,5:1

Teljesítmény 98 LE (72kw) 12000/min-nál

Max. forgatónyomaték 65Nm (6,7 kpm) 9600/min-nál

Keverékképzés Benzin befecskendezéses 38 mm-es szívótorok

Olajmennyiség 3,6 liter

Gyújtás Digitális (tranzisztoros)

Indító rendszer Elektromos

Kenés Nedves olajteknô

Erôátvitel 6 sebességes mechanikus

Primer áttétel 1,926

Végáttétel 3,000

Váz típusa Dupla alumínium bölcsôváz

Villaszög / Utánfutás 25,5 fok / 105 mm

Felfüggesztés elöl 43 mm teleszkópos villák, teljesen állítható rugó-elôfeszítés

Felfüggesztés hátul Központi rugóstag, hidraulikus lengéscsillapítók, tekercsrugók, 7 állásban állítható rugó-elôfeszítés teljesen állítható csillapítás

Kerékabroncs elöl 17M/C x MT3,5 colos, öntött alumínium ötvözet

Kerékabroncs hátul 17M/C x MT5.5 colos, öntött alumínium ötvözet

Fékek elöl 4 dugattyús féknyergek, 310 mm-es dupla tárcsával

Fékek hátul 1 dugattyús 240 mm-es tárcsával

Gumiabroncs elöl 120/70 ZR17 M/C 58W

Gumiabroncs hátul 180/55 ZR17 M/C 73W

Üzemanyagtartály 16,5 liter

Hosszúság 2090 mm

Szélesség 775 mm

Magasság 1075 mm

Tengelytáv 1400 mm

Szabad magasság 130 mm

Ülés magasság 785 mm

Önsúly 183 kg
98 le. ha jól tudom.
Szasztok
Nem tudná megmondani vki h a mocinak milyen a motorteljesítménye?
Jaa, szentem igaz 2005ös modell ,de eddig a yamaha fz6n a csúcs, ez lehet a legnagyobb konkurense(szentem)
jha, mint látod teljesen más kategória.
kicsit offolok ha már megkérdezted, hát eddig kb én is 200km-nél tartok, de nagyon elégedett vagyok, igen jó ez a gép!!! HIába 900as, olyan mint egy kezesbárány! Nagyon szuper! Könnyű, erős, jó fékek, indul minuszokban is :DDD ! Remélem szezon alatt se lesz gond vele...
A KAWA árban 300e olcsóbb mint a GSR, de ezért le kell mondj 2hengerről és 27 LE-röl. De viszont egy nyomatékosabb, alacsonyabb fordulatszámon dolgozó, könnyebb motorod lesz. Külső megjelenésre a két motor azonos stílusban épült, szakítva a "hagyományos" naked-bike formákkal (CB600F, FZ6, GSF 600) . Én mind a két motort láttam már, szerintem a GSR sokkal erőteljesebb tekintélytparancsolóbb mint a Kawa, de az a vas se roszz!
Ülj rá nézd meg, hogy neked melyik tetszik jobban, és válassz!
Hát igy más. nem tudtam hogy a GSR az soros 4-es.Ha valaki csucsteljitményt akar akkor biztos hogy jobb a soros 4.Azért a kevesebb hengernek is vannak előnyei (pl kevesebb alkatrészből megvan )
Max, hogy szuperal az uj géped, ha egyáltalán tudtál már menni vele ilyen időkben? Én nekem még 200km-t se sikerült menni az enyémmel!
sztem a kettőt nem lehet egy lapon említeni.
GSR nagyon király sor4 GSX-R blokkal van, míg az ER6 egy 2hengeres cucc, ami sztem nagyon nem egy kategória. Hiába ugyanakkora ccm.
SZTEM.
Bár mindkettő nagyon tetszik!!!
Naked párti vok, Hornetet akartam igaz kicsit régebbit, aztán 900RR lett belőle.
De ha lehetőségem adódna sztem újban GSR-t vennék ha ilyen kategóriában keresgélnék. Nagyon tetszik.
A GSel (meg az ER-el) nyilván nem egy kategoria, még ha mindkettő ezek utodjai lesznek.
Igazábol a GS meg az ER eléggé egy kategoria volt.
Szóval miben jobb az ER6 (ha nem forditva gondoltad)
Elfogultság nélkül is mondhatnám de ég és föld....
Ha teheted nézd meg mindkettőt élőben...
A Suzukinál a GS 500-al lehetne egy lapon említeni... viszont annál most jobb sok szempontból..
egy kategória különbség legalább van
Összeségében szerintetek milyen az ER 6-hoz hasonlitva
Itt egy link van 1 jó kis videó, jó a minősége:http://www.motorfreaks.nl/index.php/dl/3147
Az MTV (nem a magyar királyi 1-en ) a zene TV-én adják a gép reklámját! Érdemes megnézni, jó lett, bár igazából nem derül ki hogy itt forgatták nálunk!
Nincs egy kicsit hideg???
mivan, mindenki motorozik ??
gratula
Megrendeltem a vasat!!! Janár végé február eleje mikor megkapják, az ára 1.890.000.- plusz a forgalomba helyezés, átírás. Már nagyon várom!!!
dupla regadóval szerinted?
Mennyi a vas idei ára?
itt van videó a mociról: http://videopr.lulop.com/post.php/5465
1.898.000
teszt meg benne van a motor revü januári számába
1.849.000.-
wood,

mennyi lesz az ára, lehet tudni ?
Itt a link.. :)