Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem semmi vagy...

De így a jó! Nem hozhat mindenki rendesen átgondolt, megfontolt, és ráadásul érzelmeken alapuló JÓ döntést.....

Alig várom, hogy személyesen is megpróbálj meggyőzni...
Laca, tudom én, hogy megy ez. de hidd el, hogy eltévesztetted a bejáratot, ha egy fz6-ot választottál volna, akkor nem a vigyorgó fejek nem fértek volna el, hanem a döbbenet képei
Kössz srácok!

A bejáratás meglesz egypár nap alatt.....a jövő hét közepére már szeretném bejelenteni a gépet 1000-esre. Most szombaton Kunmadaras, vasárnap Cserkeszőlő, minden nap a telephely oda-vissza 50 km, van mikor kétszer.....meglesz hamar az ezer!

Nekem 12% indulóval 60 hónapra havi 41ezer, a yoshimura miatt(230ezer).

Rece! az egyetlen ésszerű döntés a Harmati Suzuki része! (már amikor szeptemberben kijöttek a képek, már akkor nagyon tetszett, aztán amikor kipróbáltam, háááát basszus, nincs elég hely a vigyorgó pofáknak)
Kongratuláció! kellemes bejáratást és balesetmentes motorozást!KYKEE
Nálam egyenlőre csak terv a vásárlás, túl bizonytalan még a jövőm ahhoz hogy bele merjek vágni.
Neked viszont nagy gratula a géphez! (remélem nem kiab?lok el semmit)
Egyébként itt Szegeden 12% kezdővel 100 hónapra 25e, 60 hónapra 37e lenne a havi részlet, ha jól emlékszem. Gondolom máshol is ennyi.
neked már hogyne kéne wc papír?
mire hazaérsz abban az esőben, amit küldtem rád, szerintem be fogsz sza***
na ezzel kvittek vagyunk a balázs pali miatt

egyébként meg gratula a géphez, már csak az a baj, hogy a harmati árpi másik boltjába mentél a jó helyett
Steve!

Már hogyne lenne kitűző?!!!!!

Minden, ami a Klánsághoz kell!(na jó, azért vécépapírt nem kéne... )
Szeva dobista!

Mikor veszed a gépet?
Tengermély Tiszteletem!

Ma megyek átvenni a gépet délután 5 körül!
Amilyen szerencsém van, rögtön az első kilométereken el fogok ázni...... De rohadtul nem érdekel.....
El tudom képzelni Recét, amint valamiféle vudu szertartással bekeveri a felhőket Bp. XXII. kerülete fölé

Rece, a Balázs Pali tényleg övön aluli volt!Remélem kompenzálni tudom majd Almádiban!!!
Hali Steve!
Elküldtem a haverom adatait a freemailodra!nekem is sikerül a topic igazolványt összehoznom!végre! üdv KYKEE
Néhány éve még SV-t akartam venni, ezért sokat olvastam róla. Úgy rémlik ott volt olyan hogy gyári korlátozás, egy plusz drót amit az első szerviz után iktattak ki. Ez után már sokkal jobban ment a gép!
Sziasztok, tudnátok nekem még pár olyan fórumot mondani, ahol sok a szaki? A gsxf fóruma jelenleg nem tölt be nálam. Köszi
Köszi Abdul!
Én is pont erre gondoltam, hogy lehet hogy fel sem tűnne a rezgés ha nem tudnék róla. Ha oda jutok hogy lesz elég pénzen akkor azért becsületből kipróbálok még pár típust, de nem hiszem hogy másra esne a választásom:)
A hangja is nagyon tetszik!
Egy nagy öreggel nem fogok vitatkozni, első a tisztelet, bármilyen halk is a motorja!
persze, hogy bánja, mert állandóan előtted megy és nem reped szét tőle a fejed
de ez direkt van, hiszen a yamaha tudja, hogy minden motorja vezető helyen halad, ezért halk a kipufogója
Mindenképpen jobban fogyaszt, mint egy autó. Az élményről nem is beszélve. Bár ezzel nem mondtam újdonságot. A rezgés nekem fel sem tűnt, csak amikor eszembe jutott, hogy írtak erről az újságban. Se a fogyasztás, se a rezgés ne riasszon el.
Nekem is ez az első nagymotorom és eddig csak pozitív dolgokat tudok mondani. A haverom is most vett egy FZ6-ost, de szerintem már bánja egy kicsit. Már a tuning kipufogókat nézi, mert sokkal karcosabb a GSR hangja!
Szia Hidi!
szeretnélek vinni egy kört a legújab tipusu injectoros GSRrel a 4szögletű kerekerdőn át! velem tartasz?
ime a vas:
Még csak annyit hogy munkába járnék vele, ezért szempont a fogyasztás is, és ezért zavar egy kicsit ez a rezgés is. Ez utóbbit mondjuk egy tesztvezetés alkalmával már én is meg tudnám ítélni.
Ki tud fogyni annyi km alatt is, bár az attól is függ, mikor tankolnak bele, gondolom nem szárították ki teljesen a tankot... az üzemanyag visszajelző esetén (az utolsó darab ikon villogásánál) nekem kb. 11-12 liter megy bele. Ha ők is ekkor tankoltak, akkor már csak max. 8 literes fogyasztással számolhatunk...
130-nál 7000-et forog, ennyi lehet elvileg a max. bejáratásnál.
Bocs az amatőr kérdésekért, de ez lenne az első nagymotorom és semmi tapasztalatom nincs.
Köszönöm a válaszokat! egy gyér forgalmú 20km-es, kanyargós összekötőúton használnám legtöbbet. A MR-s tesztből indultam ki, amely szerint 8e fölött sima a gép, és hogy 146 km-en kifogyott egy tank benzin.
A visszapillantó rezgése azt hiszem nem zavarna, de nem tudom, hogy úgy általában mennyire zavaró ez a motorosnak?
120-130 as állandó sebességnél milyen fordulaton használjátok a motort?
Nekem a vas 6 liter körül fogyaszt. Ebben van város, országút, jobban húzom, csak gurulok, olyan igazi vegyes. Szerintem a 4-5 literes fogyasztás az csak promo a motor eladásához. Lehet menni hogy akkora legyen a fogyasztásod, de be fogod fonni a hajad, mire oda érsz ahov akarsz! Arrol nem szólva hogy egy szímós körbe fog motorozni! Szerintem a 6 liter nem sok egy 98 LE masinától.
De olvasd vissza Steve hozzászólását a balatoni útjáról, ahol a fogyasztásmárő pálcikák gyorsan fogytak hazafelé az autópályán!
Igaz Steve???
De a fogyasztás ne riasszon el, mert ha 4-5 eszik akkor egy 600 km túra /üzemanyagról beszélek/ csak 1-2 ezer forintal kerül kevesebbe mint egy 6-7 literes fogyasztás mellet, és a kettő között az élvezet forintban nem ki9fejezhewtő!!!
Üdv Dobista!
A fogyasztás miatt ne aggódj - a Motorrevüs tesztben 4,5 liter volt százon - de szerintem 5-6 között ki kell jönnie, még akkor is ha húzod rendesen. Én az eddigi tapasztalatok alapján (igaz már nem annyira bejáratósan, hajszálnyira az 1000 km-es határtól) 200 km-t simán elmegyek teli tankkal (kb. 3000 párszáz forintért) és már nem kímélem annyira, ja és legalább a felét munkába járásra használom, tehát a reggeli/délutáni Budapesti közlekedésben.
Az biztos, hogy nem fogsz folyamatosan 8-10e között menni (pl. az autót sem arra használja az ember, hogy folyamatosan 150-nel menjen). De különben is, nem tök mindegy? Ha motorozol, nem ez lesz az elsőleges szempont...
Ha a rázkódást a tükörre gondolod, akkor az tényleg van, de azt a tartományt úgyis a gyorsításra használod és magasról lesz*od, hogy mi van mögötted! Amennyi kell, azt úgyis látni fogod benne.
GSR tulajok!Az Alsóőrsi Motoros Felvonulás 12.00-14.00ig tart!más rendezvények,több info a HOG.HU-n!
Utána 15:00kor Balatonalmádiban GSR találkozó a Piazza kávézó elött!minden GSRest és motorost szeretettel várunk!