Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Kykee!
Örülök, hogy ismét közös nevezőn vagyunk! Már a design-t illetően. Akkor már csak a kivitelezés marad hátra... Van ötleted???
Látod ilyen kicsi a világ! Tihanyba a kikötőnél már láttam a motorod! Komolyan mondom jó volt GSR-t látni!!!
Steve,
annak nagyon örülnék, ha öszefutnánk.
Majd igyekszem 1000-el kijózanodni.
Talán a vasárnapi találkozó is összejöhet, de ebben nem bízom annyira.
Rece!
Kösz a számod!
Újabb együttérzés a hétvégével kapcsolatban...
Azt hiszem most nem tudom díjazni ezt az aprócska, alig 400 km-es kitérőt Zalaegerszeg felé. Persze az ötlet ettől még fantasztikus!
Viszont szombaton (3.-án) késő délután összefuthatunk Pesten, vagy valahol arrafelé.
Feltéve, ha a kijózanodási sebességed lehetővé teszi!
Minden GSR KLÁN tagnak 1 póló,meg matrica a motorokra!a kipufogó fölötti idomra!elég jól mutatna!
naggggyyyyon jóóó! semmi gicccsssses bohóc style !csak a szolid konkrétság de ütösen!nagyon bocs,hogy még nem továbbitottam feléd a mobszámomat!
+36203319919 Kykee/Veszprém GSM
Telefonos problémákkal forduljatok hozzám,szivesen segitek kedves márkatársaim! KYKEE
UHHHH!Bocs,de a haverom Levi600rr loginjával szóltam hozzá,mert most regisztrált maradjon csak a cbr topoikon! EZ EGY GSR KLÁN TOPIK!
Hali-Gali STEVE!
Na végre ,hogy elökerültél! Mindenképp a szombat,mert arra csak azok nem tudnak eljönni,akinek még nincs meg a GSRje! Miért nem ugrottál ki elénk Tihanyba? DE MI VOLTUNK AZOK A GSResek!Egy fekete meg egy ezüst(enyém)2személlyel(kedvesem)!aztán sokan hozzánk csapodtak és mentünk veretni éjfélig!
Nagyon sokan gyülünk össze a Nosztori-völgybe,mert a környék legjobb "pályája",csak a yardok is felfigyeltek erre!pihenés közben igazoltattak mind a 8unkat!nekem meg még ablakban a jogsim!
12év alatt még egyszer sem igazoltattak mocizás közben,most meg az elmult 2 nap erröl szólt,de megusztam mind1iket! A szállásodat megoldjuk,keritünk valami normálisat.
Üdv KYKEE
Hali
Tegnap délután kanyarodtam 1et a Pilisben, megettünk egy pár kanyart és próbáltam a majrécsíkomon soványítani . Estére kint maradtam Dorogon, és ma délelőtt Jetski lett a GSR-ből. De mint vizi jármű is jól bizonyitott.
Érdekes olyan mintha nem lenne rajta sárvédő, mert a hátamra vert egy csomo mocskot, úgy hogy még a bukóm is sáros lett.
A Klán alapításnál én is szeretnék ott lenni, ha az időjárás engedi ott is leszek.
Majd dobok mailt a telefonszámommal.
Hi Steve,
a 28.-át még nem tudom. Szeretnék menni, de attól tartok nem fog menni a dolog (yamahával nem engednek be ), e hétvégi penitenciám a nappali, konyha együttese .
Az alsóörsi találkozó meg a szigetelést üti, hogy a fene egye meg. Pedig nagyon szerettem volna ott lenni az alakuló ülésen. Bár némi remény van rá, hogy ott legyek.
telszámom: 30/2114901
Egerszegen én péntek-szombaton leszek, illetve szombaton a józanodás mértékétől függően indulok haza. Ha te Kunmadarasra mész, gondolom szombatra tervezed, nem lenne rá lehetőséged, hogy együtt lemenjünk Egerszegre és onnan mehetnél Madarasra szombaton reggel?
Meg is van a kitűzőnk.....hatalmas grat
Nekem már névjegykártyám is van!!! He, he, he...
Szívesen gyártok annak aki kéri!
Na, nem több száz darabot...

Mentem dögleni, mert ugye vége a szabadságnak és holnap meló.
Hi Tybee!
Kösz a számod!
A vasárnapot még pontosítjuk, hogy mikor találkozunk!
A telefonbetyárok dörzsölik markaikat...
Hali gsr-esek !

Az én számom: 06 20/9866691.
Úgy néz ki ha az időjárás engedi Vasárnap én is ott leszek!
Szerintem nagyon jó!

Mire gondoltál/gondoltatok?(póló, matrica, jelvény, stb.)

Előre GSR-sek!
Na, milyen lett?
Köszönöm a számod!!!
Akkor mi ketten már tudjuk egymás számát!
Fog ez menni szerintem...
Az jó lesz, ha kézbe veszed a dolgot, én elég béna vagyok...
Laca!
Nagyon jó a GSR felirat amit csináltál!!!
Megpróbálom alá rakni a Klán feliratot.
Aztán majd közkinccsé teszem a végeredményt.
Én teljesen komolyan gondolom!

Íme:06-20-455-11-08
Üdv Mindenki!
Javaslom, hogy aki komolyan gondolja a Klán tagságot az legalább a mobil számát juttassa el hozzám!
Ennek hiányában eléggé nehéz bármit is szervezni. Nem kell kiírni ide a topikra , itt csak én vagyok olyan hülye, hogy kiírom: 06 30 922-0689
Tehát, ha érdekel a GSR Klán tagság és a május 28.-i Hungaroringi és/vagy az alsóörsi HD találkozó+GSR találkozó+Klán alapítás, küld el a telefonszámod sms-ben a fenti számra, vagy e-mailben az alábbi címre: gsr.klan@freemail.hu
Lehet aktivizálni magatok!
Ellenkező esetben csak virtuális Klánunk lesz!
Teljesen igazad van!
Nekem is minden hétköznap du. 5-től 8-ig munka, én is csak szombat reggel tudnék menni......
(ez fix munka, amúgy reggel 4-től tart a napom, néha tudok napközben hazajutni egy pár órára)

Hülye elgondolás az, hogy szombat este hazajönnék, vasárnap reggel vissza? Persze ha a programok engedik....ha nem ünnepeljük NAGYON meg a KLÁN-t.....
Rece!
Baromi rendes volt tőled ez fantasztikus ápolás!!!!
Leköteleztél...
28.-án nem nézel ki a ringre?
Majd szólok az érdekedbe , hogy beengedjenek a Yamaháddal!
Üdv Kykee!
Nem vagyok olyan eltünős fajta! Úgyhogy szervezkedjünk tovább!
Szombaton nem Ti voltatok Tihanyba 2 GSR-el???
Az alsóörsi Klán alapítást át kéne rakni 10.-én szombatra. Szerintem lesznek közöttünk olyanok, akik hétköznap nem tudják megoldani a lejutást, többek között én is ilyen vagyok! Valószínűleg péntek délután tudok indulni.
Szállásban tudtok e segíteni???
Üdv
Steve
Amíg oda voltál ápoltam a topicodat, remélem tisztában vagy vele, hogy ez egy sörödbe került !!!!