Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy -és ez tűnik a legjobbnak- Te beálldozod magad, mondván Te vagy az a gósztrájder aki itt motorozott addig én motorral a hónom alatt elsétálok tyúklépésben laoszig is akár
Éjjellátó készülék + Henti ötlete ( a szimulátoron való gyakorlás) és belekalkulálva hogy a Tekkeseknek is ugyanazok a körülmények állnak majd rendelkezésre= Hentivel meglógunk,a pályán nem érnek utol.
A második körre általuk építendő célegyenesbeli fizikai akadályról ne beszéljünk,mert az nem utolérés!
Megyek rajta csukott szemmel, h sokjam a sötétet
Addig itthon szimulátorozok
Könnyen utolérnek sötétben.
1. Nagyon lassan mész.
2. Valahol fexel a kanyarban. (ugyanis a ring nincs kivilágítva és a motor meg előre világít, nem oda a kanyarba ahova bedöntesz = perec)
Nem tűnik jó ötletnek....szerintem a Tekkesek hoznának ki! Mondjuk azt el nem tudom képzelni,hogyan êrnének utol a pályán??? Na ebbe ne menjünk bele....
Majd jövőre.
Dr. Dínóka kussol!
Magyar-Fehérorosz jégkorong meccs nagyobb élmény volt mint tuti rommá ázni a ringen
Lopozzunk be vmeik éccaka, ugyse veszik észre, ha igen max kikűdenek
"szakad az ég"...... Nem az eső esik?
Reggel esett, délben elállt,mire kigurultam a garázsból megint zuhog....elmászok boltba,haza ,ebéd...hoppácska: kiderült az ég,akkor mégis az eredeti forgatókönyv szerint, garázs kinyit, motor kigurít,és olyan zápor zúdult le,hogy azzal a lendülettel vissza a garázsba. Na erről ennyit,majd talán jövőre. ( közben a Ringen lévő emberem telón jelezte hogy ott is szakad az ég...)
Inárcsi pihenőhelyig jutottunk. Ott már úgy esett, hogy nem igaz! Vártunk majdnem 2 órát, aztán elindultunk haza, végig esőben. Valaki kijutott?
Esik Hungaroringre megy valaki?
Gyakorlati tapasztalat, finom műszerész kezek és eszközök.
Nyugalom és ismerete annak a készüléknek, amit szétszedsz. Hol és mit és mennyire lehet...stb.
Élő GSR lexikon! Dinóka for President!
Köszi. A műszerfal szétszedéséhez kell valami komolyabb tudomány? Vagy nem nagy dolog? Nézelődnék még. Ha kell mindenképp jelentkezem.
Mindendt TUD es ez igy jooooooooooooooo !!!
JaJa...helyesen !!!
Csak pontosítunk.
Nincs ebben semmi okosság és tojás sem.
Okostojás
Tybee bácsi!

Pixel hiba képpont felbontásos kijelzőn lehet.
Folyadék kristályos kijelzőnél szegmens van.
...akkor...
Szia !

Az enyemen is pixel hiba volt , szetszedtem es levoltak torve a labak a kijelzorol.

https://www.sportmotor.hu/foru...



Probat meger !!!


En a lengyel oldalakon talaltam akko egesz jo aron komplett muszerfalat .
Nincs.
Egyébként meg szegmens (nem pixel) hiba lehetne csak.
Egyébként ha lenne bármilyen hibája, odaírtam volna.

ui: Kilométer órát kerestél. Ha komplett házzal kell, akkor javaslom műszerfalat keress.
Nem rossz de inkább olyat keresnék ami egybe van. Van rajta valahol pixelhiba?
Az alsó félig nyitott amire nekem szükségem lenne
Nem sikerült példátlanul szépre.. monnyuk ettől még szólhat szépen