Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a kicsi az önindító-kuplung fedél.
Annak egy alsó -szintén piskóta alakú- félig nyitott ház takarja a főtengely végét.
Köszönöm mindenkinek a lámpával kapcsolatos válaszokat!!!!
Önindító igen és ezen még van egy kicsi dekni is .
Önindító -kuplung fedélre gondolsz, nem?
Sziasztok. Van valakinek gsr 600-hoz jobb oldali főtengely dekni+jobb oldali tükörtartó eladó?
Eladó
Gsr 600 sport dob
Gyári helyére beépithető.
Ha csak ennyi kell, akkor egy ilyenem van. (~17e km körül mutat)
Sziasztok. Nincs valakinek eladó km órája? Milyen áron szoktak menni?
Nem -csak- elmélet. Autó fényszórónál -is- sokszor bevált már.
Jó elmélet. Szerintem működőképes. Az alkalmazott ragasztó valóban lágyul hő hatására. Ügyi Dínóka! ;)
Az egész lámpát fel kell melegíteni meleg levegővel (pl. nagy papírdobozba berakni és hőlégfúvóval jól befűteni neki. A hőlégfúvó csak a levegőt melegítse ne közvetlenül a lámpát.) és utána óvatosan szétszedhető.
Vissza ugyanez fordítva vagy más anyaggal visszaragasztani.
Szét lehet. De a keret roncsolódik,a fekete műanyagszegély. Azt kell visszaépíteni,pl műanyaggitt és üvegszál keverékből. Macerás,és ha nem vagy nagyon ügyes és szerencsés,akkor eltörheted széttrancsírozáskor.
Sziasztok! egy kis segítség kellene! A fényszórót szét lehet szedni? Ugyan is a foncsor körüli keret életre kelt és lóg a búra alatt! Vagy esetleg szerelőt tud valaki, aki ilyennel foglalkozik? A segítségért előre is köszi!
Para is ezt mondta
ha nem lesz jobb dolgom, lehet elgurulok arra, oszt megnézlek titeket
Hali kellet egy kis idö mire tudtam irni ezzel kapcsolatban ott voltam a helyszinen es amit le irt 11ker bloggos srac az igen csak igaz kedves kollegam volt az autos (punto) nagy volt a tempo kb 100 al jott a motoros ... itt volt a hiba kollegam szeretett volna bekanyarodni egy autos el is engedte ezert el kezdett gurulni es akkor jott a motoros srac aki ugy gondolta hogy el fer az elotte levo auto es a kollegam kozt sajnos nem igy tortent dontes kozben a labtartoja beakadt a punto lokharitojaba ami megdobta inentol kezdve ismert a story mondanom sem kell kollegamon kivul nem maradt ott egy autos sem senkinek nem kivanom ezt amit tegnap at eltunk sajnalom a motorost de legjobbam kollegamat egyszeruen se hogy sem tudta el kerulni az utkozest ... Es a motorosnak nem ez az elso esese volt mint kiderult a helyszinen egyik baratja vallota be hogy szeretett gyorsan menni
Szombat 14.- e Teeeee csajeeee! :)

ez melyik nap van ?
remélem nem ismertük :( részvét
Sajnos itt a baj!

"Ekkor azonban hatalmas motorbőgés, az esőtől vizes úton ezerrel érkezik az Andor utca felől egy Suzuki motor, cikázik egyet, és úgy gondolja, megy tovább egyenesen. "

Kár volt sietnie.....


De akkor hogyan lehet vétkes a teherautó?
A teherautó elvileg parkolt... Azért esett el szerencsétlen, mert felakadt az oldalról érkezőben, utána csapódott bele. Beakadt a lábtartó a lökhárítóba :(
http://tizenegyker.blog.hu/201...
http://www.langlovagok.hu/html...
16:00 es 17:00 regeltem, de nem biztos , hogy kesz lesz a mocim....
Értem, de akkor is.....
A nagy sérüléshez nagy lassulás kell, a nagy lassuláshoz nagy sebesség.

Ha ~ 60 örül (kereszteződésben 50 km/h a megengedett) kijön elég bárki, bármivel...azért jelentősen lehet fékezni/lassítani és akár kerülni...
Egy teherautó azért nem az a hirtelen itt-ott termő jármű! Szóval lehet egy kis figyelemmel, körültekintéssel nem ez lett volna a vége!
Ez a motorosok saját érdeke, azt hiszem.

Persze az egészen pontos történést nem ismerjük.



Nálam -is- jelentős ellenerők léptek fel, mivel én igen tempósan indultam/gyorsultam és ehhez jött szembe haladva -ellen irány- ~ 2 tonna!