Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Kap majd egyedi hangot, mint a GSR
Nekem megy, több mint egy éve szemezek vele, ráspecializálidtam.
A kutyulinál a koportyús index is sokat elárult.
van itt ULN-819 vagy UNL-819 tulaj ?
szép a mocid, pajti
pontosan így értettem, köszönöm Gino
messziről bármilyen japó lehet, persze az is lehet, hogy csak én vagyok a hozzá nem értő
A GSR600-ról messziről egyértelműen kivehető volt, hogy az egy GSR600-as. Sajátos jegyei alapján.
A GSX-S szemből, messziről nem egyértelműen kivehető, hogy mi is az pontosan.

Szerintem így értette a piroska bikerina!
Jó reggelt!
Ezt kifejtenéd?
Sziasztok! :) Érdeklődnék, hogy van e itt, siófok környéki vagy esetleg dél balatoni gsr600 tulaj. Pár percig rabolnám az idejét :)
szípnek szííp csak pont az "veszett" el belőle, ami a 600-asban megvolt: messziről lehet látni h egy GSR
Sziasztok!
Létre hoztam egy csoportot facebookon. Csatlakozzatok :)
https://www.facebook.com/group...
Köszi Gino
Szia !

Van mit mesélnem , találkozunk és gondolatokat cserélünk .
Nem tértél (haza) (ti halálnak nevezitek) örülök is meg nem is. Ha már így alakult mindenképpen kívánok találkozni veled. Konkrétan az érzéseidre és az esettel kapcsolatos megéléseidre vagyok kíváncsi. Az hogy maradtál a föld nevű bolygón (kiképzőbázis) azt bizonyítja hogy fontos dolgod van itt. Békés tudatos alázatos napokat kívánok a visszatéréshez.
Igyekszem
Jó olvasni hogy haladsz előre roham léptékkel ;) És basszus, jó régi fotók is vannak.
Tervbe volt még tavaly 1 új sisak + 1 esőruha Nekem is ......főleg az esőruha mert több víz volt belül mint kívül már 1 ideje
Akarjuk és összehozzuk !!!

Külföldi Túrát nem tervezek erre az évre .................sajnos
Szíííp ez a vas, Hentike!
Kissé borult volt, kb 14-15 fok lehetett itt is
Itt szakad eső délelőtt óta és 11 °C van.....
Kimentem ma is egy bő fél órára, jártunk egyet.
Megvannak az idei évre tervezett cuccok a motorra, már csak fel kell rakni őket. Talán 2 vagy 3 héten belül meglesz.
Misiékkel megyünk egy pár napos osztrákra még tavasszal, meg amyával Bledbe, más nincs ütemezve idénre, egyenlőre.
Ezt a kis kört összehozhatnánk majd, egyeztessünk!
Az de jó lenne! Együtt gurulnánk akkor idén is!
erősödj csak max. én megyek feléd majd egy kisebb körre