Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon remélem , most még az újjaim gyengék , kuplungozás nem megy még , de folyamatosan erősödöm , előre nézek , motorozni akarok július körül
szia Tybee ! örülök h már jobban vagy és a szavaidból úgy veszem ki, hogy már kifelé jössz lelkileg is, remélem tudunk majd együtt gurulni a két piroskával
Jó Reggelt Mindenkinek !!!

Szia Imola !!!

...hogy mi történt ? nehéz róla beszélni röviden pb gázrobbanás súlyos sérültje lettem november végén .....mentő....azonnali altatás ....helikopter Bp-re ....4 hét altatás......ebből az első 2 hét teljes reménytelenség ....közben több műtét- küzdelem .......................................... és visszajöttem sok mindent átértékeltem , csak a most számít , nincs holnap , nincs jövőre .........
eddig nem sokat sajnos, így alakult de bepótolom
jól van hát ! várja az új "kecóját" hogy kész legyen (motortároló), és akkor indulhat a szezon
WOW!

Piroska jól van? Eddig mit csináltál nyaranként?
egyszer volt, hol nem volt … megnéztem az adatlapom, 11 éve vagyok tag, a koromat meg hagyjuk
nagy terveim vannak idénre: motorozni fogok
Szia!

Hát jól eltűntél..... Mesélj! Bármit!
újra itt ! ismerős nevek, meg ismeretlenek … néhány évre kiestem a fórumlétből.
Tybee, mi történt Veled ? nem tudtam visszagörgetni …
Mm-be még többet
Nyilván km akart lenni
Gratulálok!
Örülök, hogy ebből elég sok mm-ert együtt tettünk meg csogálatis helyeken
Majdnem elfelejtettem hogy a GSR-em betöltötte tegnap a 13. évét

Közel 70 ezer Km , hibátlan , tökéletesen működik .... ( az első fékbetét még gyári , eredeti - ezt nem hagyhattam ki )
Az szép, ha ez leesett!
Ha megtaláltad, akkor nem írom le hova való....
Megvan, 35-ös ábra, 10-es számú anya
Tegnap kipufogót cseréltem és az alsó takarólemezt levéve kiesett onnan egy valahonnan elszabadult anya. Átnéztem az alkatrész katalógust is
http://s4.toldacuccot.hu/letol...
de nem találtam a helyét. Ötlet valakinek?
Fog az menni arany pofám
Szia Henti !

Ja ja , ha lenne már nem lenne

Tegnap pont kaptam csodálatos mangalica szalonnát , lila hagymával fogyott is ahogy kell. 10 kg-ot még vissza kell szednem , étvágyam van
Vigyek kolbászt meg szalonnát?
Ezt jó hallani!
Csak így tovább, erősödj!
Szia !!!
Minden rendben , a plasztikák gyógyulnak , húzódnak - kellemetlen - , kézújjak lassan alakulnak , 5 kg visszajött már testsúlyban.....kb ennyi .
Tybee bá' mi újság?
Remélem javulsz szépen!
GSR 600 Sportdob GPR Ghost(E szabványos) vadiúj eladó minden tartozékával.Db killer,közcső,rugó.Ár:75eft.
Tel:70-3179083.
egy ilyen konzol (lábtartó) érdeklne, a képen látható helyre - aluval heggeszteni
Méh telep, de ott sem sokat adnak mostanában az alu-ért....
Mert nem is neked írtam?
Nem érkezett pü