Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GSR600 gyári kipufogó faragni,műszakira ahogy a képen van 15e ft-ért,érd:zolimotor@gmail.com
Szia !!!

Ééééén köszönöm a jó kívánságot

Jövőre motorozás Horvát túra lesz a teszt .
Köszi Tybee!! További jobbulást!! Elég érdekes lett főleg a kipufogó rész.
Szia !

Igen , sokat erősödtem , mondjuk volt honnan ..............mintha csak álmodtam volna az egészet .Próbálom elfelejteni , túl tenni magamat de nem sikerül .Ennél nagyobb kibaszást nem tudok elképzelni 40 + éves rokontól de mástól sem ...................Utolsó mondata az volt hogy 5-öt - 6-ot megcsináltam ne fossál már ...................nekem meg az hogy jól kibasztál velem ....-ez a nevének a helye-.................................közben volt a robbanás , nem kicsi , óriási ...........

Jó hogy leírhatom , a többi megoldódik ........................

Jövőre motorozok .................meg minden mást .........

A két kezem is erősödik , a bal gyengébb még mindíg. A tüdőm is alakul remélem jó irányban ............

Jóóóóó dolog hogy itt lehetek Veletek ...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudnám folytatni .......................1 a lényeg , örülök mindennek , szép minden .............
Gyorsan eltelt 1 év.
Köszönöm

Viszont !
Nem őrzök semmit (se fotó sem más) ami visszaköthet abba az élethelyzetbe ami történt. Megéltem, megértettem az üzenetét, elfogadtam a tanítását majd elengedtem... Békességet kívánok neked Tibi
Szia !

Minden szép és jó . Most jöttem meg az első éves szülinapi bulimból. Tegnap volt 1 éve hogy megtörtént .Meghívtam azokat a társaimat akik aznap és másnap segítettek a helyreállításban .......................és köszönet az itteni segítőimnek is.
Szia Tibi, köszi Tibi Hogy érzed magad mostanság?
Méne bírnád, kemény vagy mint a kád széle!


Nekem a Misi első túrája jó lesz arra hogy leteszteljem magamat Én arra gyúrok , Horvátországot nagyon szeretem , szivesen megyek ...
Svájcra gyúrok
Szintén Misivel július első felében
Misi túrái 1 nap alatt betelnek ....

Azt még nem tudom hogy a többire megyek-e
Felíratkoztam !!!
A lista betelt!
Leginkább!
Fent van az első tavaszi túra!
Nagyon jó ott a hambi, a napokban is volt forgalma rendesen.
...jövőre is sok Km-t akár együtt is !
Üdv
Esetleg érdekel valakit egy környezetvédelmi tiltás kiiktató? 10 000huf. 116jkl@gmail.com címen lehet érdeklődni itt ritkán vagyok.
A regi jó helyeken jártam tegnap.
Hamburger Zircen, csesztneki kanyarok a szeretem 82,-esen pici balcsi és velencei tó. Kb 330km.
Én így zártam le a szezont több mint 10000km után.
Jobbulást Neked.
Ja , mindenki úgy menjen ahogy szereti .