Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Valami Mc-coi de ha ez egy kinai hal neve nem ér megkövezni
Az enyém prop-tech,a láncolajzó pedig a rosseb tudja,de az István biztosan
Sziasztok!
Rosejblee neked milyen típusu fokozatkijelződ és láncolajzód van?
Én sajnálom is. Bár a hétvégi időjárás kicsit enyhít rajta.
Megint jól megöttünk,és aki nem jött az ismét sajnálhatja
Sziasztok!
Rosejblee foglaltam szállást, holnap du. felhívlak.
Remélem azért leszünk egy páran.
Ki jön mikor, hova,most már lassan ideje megbeszélni
Eladó Suzuki GSX1400-hoz egy használt Power Commander III Serial 25.000HUF-ért...
Igen már két hete lefoglaltam,de az idő nem nagyon érdekel.Ha terv hát terv Örülök ha tetszik.
Sziasztok!
Rosejblee te már foglaltál szállást? Remélem nem lesz szar idő.
Fasza a plexi, tetszik!
Ok. Hívlak.
Nem semmit gndolom heje-huja dínom-dánom De azért előtte még hívj fel mert a pénteki indulat az csak olyan mint a kutya vacsorája.
Csak én, de megyek. De csak szombat reggel. Tudsz valamit a programról?
Én is köszi,és ha kell sárvédő,vagy valakinek,sak szólj!És akkor Ti is jöttök?
Igen sőt ha a párt is úgy akarja már pénteken lemotrolok.
Sziasztok! A plexinek új gazdája van. Köszi a bizniszt Rosejblee. Mind a két napra mész a talira?
Aki még nem tudná 2010 szept.25-26 GSX találkozó B.bogláron.Bővebben GSX1400.hu
Megnézném ha lehet,hívj fel mert én nem találok nálad számot. nullahathetvenkettőnyolcnégykilencnégyhuszonkilenc
Sziaszok! Eladnám a plexit a motoromról. Givi Roadstar, képek a profil képeim közt vannak. Frissen lett fényezve mert megmattította a nap. Fényes fekete lett. 15.000 forintra gondoltam, ha esetleg érdekel valakit.
Szevasztok!
Nekem is Z6 van a vason és semmi bajom vele.
A motorrevü 2010/9-es számában nagyon lehúzták, 7 közül a 6. lett, szerintem azért ennyire nem szar ez a gumi. 6500-at mentem vele de még tuti 60 %-os legalább. A tapadásával sincs semmi bajom, sem a száraz, sem a nedves aszfalton.
Bocs,de én is ilyet nézegettem,aztán csak z6 lett.Viszont láttam egy fazeron 4000 km után hát siralmas látvány volt.A z6-ban viszont van már 7000 és szép az állapota,valószínű ennyit még bír.
Sziasztok!
GsxImre, neked is köszi a választ, de a gumira írtam hogy csak nem annyira szar hogy 5000km-et bír.
Jó az csak hülyeség ellen nem biztosított
Szevasz!
Nem ennyire szar, hanem ilyen érzékeny a féktárcsa minden tipuson.