Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!
Majd ha itthon leszel,megnézed!
De azt vettem meg!
Üdv mindenkinek!
Úgy néz ki hogy jövő héten kedden megyek le a motorért. Mennyibe kerülhet egy bukócső, hátsó doboz, túraplexi együtt? Csak úgy kb.
Azt írja a GSX1400.hu,hogy május első hétvégéjén lenne az összeröffenés.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx1400-3347342

ő a kérdés mert ha jól vettem ki a hszekből akkor végül nem őt vetted meg hanem egy másikat....
SZiasztok!

zzr1.1. megkérdezhetem a dobozost ami Bp-en van és betetted a képét pár napja megnézted-e?.... és ha igen mit tapasztaltál?.... én is keresek valami big bike-t és azért kíváncsisokom....

köszi és üdv: Barti
De szíííp! A legszebb létező színösszeállítás szerintem. És nonfango dobozszett....Gratulálok!
Köszönöm!
Pénteken viszem meghalgatásra!
Gratula!
Szépen néz ki és remélem ugyan ilyen jó is!
Sok-sok balesetmentes km-t kívánok!
Köszönöm!
Sziasztok! Zzr1.1 gratulálok!
Már mentem 150km vele!(ma délután)
Olyan mint a kezes bárány!
Stabil,jól fordul és még dünteni is lehet véle!
Hírközlésből egyes nem vagy túl gyors,pedig van mivel dicsekedni
Már rohanok is!
Köszönöm!
Szia! először is grat. a géphez vigyázz rá és magadra is! az ODO felirat az összes megtett kilómétert jelenti, az órát úgy tudod állítani hogy,mind a kettő gombot egyszerre nyomva tartod addig míg elkezd az óra villogni, majd beállítod az időt ! csak ügyesen!
OK. Egy kis türelem,mert még csak gyönyörködöm!
Kellene még egy kis segítség!
Hogyan kell beállítani az óráját mert össze vissza nyomkodom,mint süket a csengőt de nem jövök rá!
A másik,hogy a kilóméter számláló felett (bal fent),mit jelent a következő:odo
Grat!

Töltsd ki az adatlapod, és tegyél fel képeket!
Végre itthon van a gép!
Köszönöm.
Szevasz!
A K2-nek szereltek csak kölön fényszórókapcsolót. A K3-tól már csak elakadásjelzőt szereltek és a lámpákat nem lehet külön fel-lekapcsolgatni, ennek van előnye és hátránya, de ez az EU-s előírás.
Imre
Az már csak lemosódott.Legalábbis bízzunk benne.
Imádok esőben motorozni!
Csak a sót nem komázza a vas,amit az eső felold az aszfaltról!
Esőben is jól siet én már nagyon soxor kipróbáltam
Még tavaly volt szerencsétlenségem résztvenni egy kiállítói stand bérleti díjának a vitájánál,ami már tükrözte hogy a tavalyi szar után még szarabb jön,majd az idei beszámolókból levonva az összes konzekvenciát erre a megállapításra jtottam De nem sokat tévedhettem