Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Technikai adatokat kérdezhetek? A láncunk 116 vagy 118 szemes? Mert láncot kell lassan cserélnem. 520/11? O gyűrűs, igaz?
Kormányvégsúlyt nem tudtok valahol jó áron?

Holgi
Persze mindenkinek igaza van,vagyis az igazságnak több oldala van nézzük mindig a hozzánk közelebb esőt.Nézzük tételesen kivontam a forgalomból,Nem fizettem 5 negyed év biztosíást,az kb 25e.A múlt évi súlyadó kb 20e.Az összesen 45 és fizettem 5e birságot,tehát a többit eltankolhatom.Biztosításom pedig mégis van,mert szoktam kötni brókernél halasztott díjfizetésűt,majd baszom befizetni és megyek másik brókerhez Tehát igyekszem másokkal nem kicseszni.
Ja és még valami!
Tangerinenek igaza van rosejblee, nagyon nagy felelőtlenség így gurulgatni, megütheted a bokádat eléggé, ráadásul más emberrel is kiszúrhatsz rendesen, nem is beszélve a büntetésről! Megéri? Szerintem egyáltalán nem!

Holgi
Na végre megindult az élet itten! Hideg, hűvös lenne a guruláshoz? Múlt hét csütörtökön mentem a 14 fokban, ma is mentem 170 kmt a 17 fokban............... ti tudjátok, mindenesetre jó volt nagyon!
Ami pedig ezeket a kivonom a forgalomból, majd vissza és evvel spórolsz? Szerintem több vele a macera és az idő míg elintézed, mint amennyit megtakarítasz!
Akkor első gurulás március közepe-vége?

Holgi
Ha olyan helyre megyek olyanom azé van
Ezt azért nem merném. Egy kisebb koccanás, és a biztosító rádver mindent, és még mellé jól meg is büntetnek.
Erről beszéltem,és ha a válság is úgy kívánja idén fogom is
2008 nov? Most vagy elírtad (2009 nov) vagy tavaly kivonva használtad?
Az enyém 2008 november óta kivonva Az édes anjuk fizessen ezeknek a tülköknek egy fillért is Tavaly június környékén jöttünk vissza Lengyelországból akkor a határon innen megállítottak,előadtam a hattyú halálát 3 felvonásban,majd megbüntettak 5000ft-ra gyalogosan átmentem a tilosban a zebrán címszóval Mindenkinek ennyire korrekt szerveket erre az idényre is
Köszi!
Köszönöm Tangerine és gratulálok a Babákhoz!
Ha határozatlan időre vonatod ki, akkor ismét be kell menni forgalomba helyeztetni, mikor úgy gondolod, és ismét sorbanállás+posta+2200Ft...stb. És plusz egy sor bejegyzés a forgalmiba...
Bemész a helyi ocsmányirodába (forgalmi+személyi+lakcímkártya) és kéred hogy vonják ki fix ideig (max fél év) vagy határozatlan ideig.
Utána kapsz egy csekket, amin a sarcot befizeted a postán (2200 Ft), majd visszamész, és beírják a forgalmiba.
Érdemes fix időre kivonatni, mert akkor csak egyszer kell intézni/fizetni, és kevésbé telik a forgalmi a bejegyzésekkel (ha megtelik, akkor csere, és az kb. 6000 Ft)
Az adó automatikusan visszajár, nem kell intézni, avagy a következő évben annyival kevesebbet kell fizetni.
A biztosítónak viszont rögtön be kell jelenteni, és a lóvét visszakérni. A bejelentés napjától jár vissza a biztosítás.
Ha fix dátumig kérted és lejárt a kivonási idő, akkor automatikusan forgalomba helyeződik, de ekkor a biztosítást ismét meg kell kötni.
Mert tudtam, hogy nem lesz időm motorozni egy ideig. (házfelújítás, 3 költözés/költöztetés, mocit is rendbe kéne szedni (24e-res szerviz), és két babám is született 1 hónapja).
Csak azt bánom, hogy nem szeptember végén vontam ki a tali után (akkor mentem vele utoljára), hanem csak dec. 1-én. Akkor még 2 hónapot spóroltam volna.
Mert ha esetleg akkor vonod ki mikor nincs szezon, akkor érdekelne mi a menete.
Szia Tangerine! Miért van kivonva a motorod? Persze csak ha nem vagyok indiszkrét!
Még tényleg nem alakult ki. Ezt a topikot figyeld, vagy a főoldalt.

Jobb is, hogy még nincs tali, mert jelenleg nem tudnék menni, meg a motor is ki van vonva márc. 31-ig.
Hát... tavaly márc. 21-én volt az első tali Kemencén (Bözsöny). Volt vagy 7-8 fok, reggelre meg meg voltak fagyva a motorok. De jó buli volt.
Előtte évben pedig márc. 15. volt az első gurulás Szarvas/Kondoros, akkor viszont kellemes, jó idő volt.
Gondolom azért mert még nem alakult ki.Mindennek eljön az ideje Hova az a nagy kapkodás még csak holnap van március,és még azért eég hűvös az idő.
Sziasztok!

Mikor és hol lesz az első tavaszi gurulás közösen?
Néztem a gsx-1400 honlapot, de ott olyan zavaros minden .......

Holgi
Köszi! Ha ez nem jön össze úgyis keresnem kell egy másikat. Akkor majd érdeklődök a részletekről.
Én elvileg tdok egy feketét gyönyörű állapotban,2005-ből 10000km-rel.Feltéve ha érekel 1450e-ret szeretne érte a gazdája.
Hát nagyon remélem. Már eléggé beleéltem magam, meg a motor is nagyon szép állapotban van.
Én is bízom benne, hogy sikerrel jársz Gadoros. Szerintem a banki lefoglaltakat át lehet vállalni, a banknak az a lényeg, valaki fizessen, legyen lóvéjuk belőle! Nem?

Holgi
Köszi Csibu955! Reménykedem.