Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közben találtam itthon vacsorát attól jól felpörögtem,és már azt is elolvastam Már kezdem érteni
Egyet elolvastam de ,melyik a másik? Vagy én vagyok lassú?
Időm mint a tenger mivel itt baxom a rezet,nem hogy ott lennék abban az országodban azért a roncsért,hála az időjárásnak. De még mindig jobb mint az autópályán várni a május végét,mire a viktor seregei letakarítanák a havat,a nap segítségével
Olvasd végig a két galériát, akkor megérted...vagy nincs időd rá?
Rossz helyre írtam, bocs! :)
?Ezt megmagyarázhatnád
Már lassan dadogok is, mert én meg a mír programmal nem haladok az olajos téma miatt :)
Szar idő van, alig haladtam a tengeralattjáróm tervezésével...jó hogy a billentyűzettel nem lehet ordítani...

Pörge! Igazad van!

Az a baj nem tudom félvárról venni, ha valaki a tudatlanságot reklámozza...
Merek, miért ne működhetne?
Azért ez a hülye gyerek nekem már betette a kaput, rommá tört egy mocit és most ő a tutu család klónja, de ez kell ide ennek sok baleknak az országba, mert az agyát egyik sem használja semmire! Bocs fiuk a modortalanságom végett!
István!
Más megint beugrassz a provokációknak .......
Én és még jó néhányan használjuk az általad készített és részemről sk beépített lánc olajozó rendszeredet ami nem vákumos hanem okos.
És fura módon kiválóan működik.
Ezt olvasd el és nyugodj meg nem kell mindenre ráugrani amit ezekre az oldalakra felraknak.
Tudod van aki a saját kárán tanul( ezek az önfejűek) és van aki a másén ......
Üdv: Pörge
Jó idő van csak elne romoljon
10 hozzászólással visszább megtalálod a választ
Valaki tudja, hogy miért nem lehet a GSX1400.hu oldalra bejelentkezni?
Na, ez jó hír! Remélem tavasszal már tudsz jönni.
Sziasztok, ma megtettem az első 30km-ert az új vassal.Nagyon nem az én világom,de motoros rokkantkocsinak éppen megfelelő Majd intézek rá valami rokkant kártyát meg matricát Ha sikerül lepapirozni,akkor nyáron kulloghatok utánatok,már ha megengeditek Mert ha szerencsém van,jövőhéten indulhatok Drezdába papírokért.És még csak most jön a csiszatolás szépítgetés,mert nem akármilyen rozsdaboglya-bontószökevény,nem hiába,a 3 év eső nem múlik nyomtalanul
Hibátlan lett volna,ha 2 személyes lenne
Mindenből lehet tartályt csinálni, de mindegy hogy közben mennyit kínlódsz vele.
Kavan tank
Ezt ilyen célokra tervezték, bárhogy be lehet építeni. 3 portja van. Egyik a ejtőcsőnek, másik a levegőzésnek, harmadik a feltöltésnek. Így akárhova elrejtheted, csak a csöveket kell kivezetni...Rugalmas olajálló, és faszán tömít. Van belőle 125 ml-150ml, stb. Egy feltöltés kb 5-10 ezer km -re elég...
A banditokon a hátsó felső blokktartó csavar feje alá szoktam tenni egy 2mm vastag 20 -25 mm széles rozsdamentes lemezt az egyik végében egy 11 mm a másikban 6.5 mm furattal. Ehhez lehet aztán a olajozófejet rögzíteni további konzolokkal...ha el akarod rejteni a cuccot ez első lánckeréknél..
ok ok elektromos lesz , a kégli autos boltba járok 20 éve még kis Ferkó gyerek volt , ismernek mint a rossz pénzt jól van köszi .
zsiguli fék tartáj elég ,nem ? és le másolom a tied ! ha meg akadok ..... szolok , még egyszer kösz
Sok baleset menteset

üdv http://www.facebook.com/pages/...
Hello!

A vákuumos cuccal nem sok embernek van jó tapasztalata. A fapados megfejtésre ezt raktam össze. Én FESTO-s pneumatikus cuccokkal dolgoztam, innen az építőelemek. A tartály modellezéshez használt benzintartály-Conrad-os. Akinek nincs festos cucc a közelében, általában vateráról szoktak LPG autókhoz használt 12V-os mágnesszelepet venni. Ezt a gyújtással együtt aktivizálod az egyszerű ejtős rendszer esetén.
Szerintem csövet, szüröt, vagy rézcsövet(fékcsö) , a Kégli-nél kapsz Bicskén a Szt.István uti autósboltban...
Ha böksz egy e-emailt az emailcímemre elküldöm neked doksim amit az olajozók építéséről beépítéséról írtam. Ha utána is marad kérdésed akkor folytatom...
Másrészről amúgy Banditos Mikir-nek van FB rendszerre megoldás még ami tartalmaz némi vezérlő elektronikát is...bár a Yamahámban enélkül is patentül működik a rendszer.
Ha mégis vákuumost akarnál, akkor a robogók pár eurós vákuumos benzincsapját szokták használni...de mint említettem ezek valahogy instabilak, ezért hajították már be páran a susnyába a loius-os scottoilert is...

Üdv
István
hali István !

Egy vákumos lánc kenőt ...csinálnék ..... meg halgatnám a véleményed ...

hogyan ?és mit szerezek be ? kösz !
Hali sakto !

Nem volt hosszú életű a bk ! ez 1.4 klaszisokkal jobb ...nem ?