Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én még egyet sem vettem el ezért . De nem hiszem, hogy bárki megtenné, sőtt szerintem max.feljelentés a dolog miatt (csendháborítás, garázdaság bizonyos szituációkban)de a forgalmi az marad. Az engedély nélküli átalakításba szerintem nem fér bele egy dob csere, mivel:

5/1990 Köhém rendelet 2.§.(2), ÁTALAKÍTÁS: a már forgalomba helyezett jármű olyan megváltoztatása, amely a tipusbizonyítványban (forgalmi engedély, nem nagyon van benne a kipufogó tipusa), összeépítési engedélyben vagy a korábbi átalakítási engedélyben meghatározott adat, illetőleg közlekedésbiztonsági vagy környezetvédelmi jellemző módosulását eredményezi(na ezt a helyszínen állapítsd meg szaglással ), valamint (stb. innentől nem fontos)
A hangján meg csak egy sportdobbal tudsz javítani...abból is csak azzal amelyikben van visszahelyezhető furulya...mert a rendőr elveszi a forgalmidat ha olyan dob van rajta ami neki nem tetszik...
nem a hangja lesz nagyobb hanem az ereje..
Ez egy speed box nevű csoda-dolog (annyira nem nagy Csoda) de első és második fokozatban nem veszi el az előgyújtást... az ára meg 15-és 25 között mozog...
Hello GanxstaGergő az előbb lehet nem egyértelmüen kérdeztem ,az érdekelne hogy mit értettél egy dobozka alatt amit be lehet építeni,és nem túl drága
igaza van.

eccer kikéne probálnom egy ilyet is , nincs véletlenül olyan nyilt nap mikor nem kell jogsi a kiprobáláshoz?
és el lehet vinni hosszab köre is?

mert mikor a hollosnál beálítottam a 610 husqvarnaval, a gyerek egyből :ohh itt van a gixxer probáld ki , de addig adjam oda ajogsim felirja az adatokat"
na itt jött az hogy nincs jogsim.
Az az igazság, hogy ezeknek a légolajos motoroknak van egyfajta zörgése...nyáron ugye mindegyik motornak melege van egy kicsit...de az olaj miatt nem csörög-zörög...
A gumi..persze a gyári kibír 10-12ezret....Az actevo-ról meg most kérdeztem meg a szerelő haveromat..aszonta, hogy inkább GP-t vagy R4-et tegyek bele...
Egy pár mondatban fejtsd már ki ezt légyszi mert engem érdekelne a dolog.
Gyárilag egy kicsit erőtlen a hangzás.
nem tom nekem a castrol actevo nem vált be , anyira felhigult hogy szinte olyan volt mint a víz, és csörgött zörgött tőle a motor.
igaz hogy én crossra használom, de 15 üzemoránként le is cserélem, és az actevo 2 üzemora utánn már semmit nem ér.
én most a valvoline-t használom 20-50 es kivitelben , azzal teljes mértékben elégedett vok.
Kössz a tippet én is castrol-t használok aszem actevo-t de nekem az a problémám hogy nyáron ha bemelegszik a gép megváltozik a hangja és olyan hangot ad mintha aszelephézag nem jól lenne beállítva,egy kicsit csattog.Érdekelne hogy szerintetek az olaj miatt lehet e ez,vagy hogy esetleg más is tapasztalt ilyen csattogást.
Még nem tartok gumicserénél, de szerintem kb. 11ezer-nél kell cserélni a hátsót.
Ti hogy álltok ezzel?
Egyébként szerintem nagyon jó a gyári BT020, valszeg csak az ára miatt nem kerül majd rá újból ez a típus.
Srácok...ha mégbicósabb 1.4-est szeretnétek(hogy ne legyen benne akkusztikai folytás)akkor tegyetek bele egy Dobozkát(ha valakit érdekel írjatok) nem egy nagy összeg...:
Na hali...Mi Castrol R4-et vagy Actevo 4 T-t szoktunk beletenni...mindkettő elég jó
De ha nagyon speckót akarsz beletenni akkor Motul V 300-at nyomjál bele...na ez mégfaszább..
küldök egy képet az enyémről "túrafelszereléssel"
A legjobb barátomnak van ilyen mocija. Ő kipróbált már egy két gumit, de jelenleg a Metzeler MEZ4 tipusú birja neki a legjobban (sport-túra gumi), a többit megette a nagy nyomaték . 06-30-9-257-787 számon én is ilyet rendeltem tavaly a mocimra 12.000 Ft volt postakoltséggel egy alig használt gumi kb. 90 %-os, az oldala széle végig szőrös volt a közepe volt megkopva kicsit, szerintem autópályán mentek vele. Jó gumi szerintem.
szevasztok nekem egy k4-esem van érdekelne hogy ti milyen olajat használtok és esetleg aki már több gumit is cserélt ajánlhatna valami tartósat túrázáshoz
Hú az marha jó!!!Én még csak egy ezrest mentem vele...és elég vegyes volt a használat...volt Szlovákia meg otthon is rohangáltam rövidtávon......nekem olyan 7-7,5 között jött ki..(városban)de ha nem hajtom(nem nagyon szoktam) akkor tényleg képes kevesebbet enni....
Ja...a gumi hátul mennyit bírt i nálad:?
6,5-7,5 átlag.
Nyáron mentem vele egy hosszabb utat szigorúan 90-110 között (baromi meleg volt, póló, farmer) és 5,5-et evett. Ezen én is meglepődtem.

az szép.
130 nm...ez szerintem nem rossz....
de már 1500-ös fordulatról viszi a gépet...
milyen nyomatéka van?
nincs kedvem keresgélni!
Na ennek örülök, hogy vannak olyan emberek mint mi
Lenne egy kérdésem...mennyit eszik a tiéd..átlag???
Szia GanxtaGergő!
Csatlakozom, az enyém egy K3-as.

Üdv.
Boti
Gondoltam nyitok egy ilyen topikot nehogy már ez a szép motor kimaradjon a listáról...
Remélem tudunk egymásnak segíteni ha valakinek szüksége van valamire...Tapasztalat,tipushiba,kiegészítő,alkatrész...tuni ng vagy gyári gép mindegy...