Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.Gsx Imre köszi a képet.
ahol én csináltattam a tank padot ott biztosan meg lehet oldani a feliratot is.
Ahha, akkor lehet, hogy onnan szedték
szerintem elrontották az adatot,bár németben létezik 98-le-re fojtott változat
IGEN....általában 110-116 Le között mérenk és 140nm a forgatónyomaték....:)na most, hogy ez mennyire igaz...nemtom....de szerintem több mint a gyári adat...:)
Amúgy sem kevés:)
Most nézem a Total Bike-os "Imádom az izmokat" című cikk hivatkozását és nem értem mit keres a 97 Le a GSX 1400 adatai között, én úgy tudom, hogy a hivatalos gyári adatok is 106 Le-ről szólnak. De padon ettől valamivel többeket mérnek.
Nagyon király a tankpadod, gondoltam, hogy jó lesz de hogy ennyire
A hátsó részen van egy eredetileg, de a tartókonzol eltakarja és ahelyett a tartókonzolra-
Sziasztok ! Ez egy tisztább kép a tankpadomról!
hova szeretnél feliratot ?
holnap lesz sokkal tisztább-telefonnal csinálom a képet!!!!
egy rosszul sikerült képet tudok mutatni ?mármint a tank padomról. kevés volt a fény a garázsba.
Kíváncsian várom. A neten én is láttam itt-ott, de az enyémen már van, igaz nem feliratos, de szép színátmenetes a világoskékből a sötétkékbe.
Szerinted lehet valahol GSX 1400 feliratot kapni valahol elfogadható áron? Egy srác a neten azt mondta, hogy Ő tud csinálni, de mindenféle minta kellene neki.
Kicsit???? Nagyooon
tegnap vettem egy ,egyedi gyártású tank padot.Gsx-1400 felirattal,rá is raktam a gépre ha tudom holnap felteszek róla egy-két képet.szerintem jól néz ki.
nem volt egy kicsit hideg?
Ma levittem szervízbe a "kicsikémet" -5 fokban nem is volt jó, na meg este haza. Mostmár nagyon várom a tavaszt. Hétvégén egy kis motorkiállítással vígasztalódom.
Igen Kappa, de lehetne GIVI is mert ugyan az.
Az ára olyan 40.000 körül volt(az egésztartókonzol)
Szi imre! jól néz ki ! ez Kappa ? Mennyibe került ?
Szevasztok!
Jana. Lefényképeztem a gépet reggel, mármint a tartókonzolt
HI. holnap
OK. erre még visszatérünk!
nem tudok még időpontot én sem.lehet hogy nem veszek semmit.legfeljebb gurulunk egy jót