Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem rossz, most egy kicsit el oszlattad a kétségeimet
Valahogy sejtettem hogy elég új a motor, nem rossz és jók a paraméterei, csak sajnos még kicsi vagyok hozzá hogy komoly vevőként állja oda, pedig jó lenne csak most nincs rá ekkora keretem.
De köszi az infókat majd még kérdezek ha eszembe jut vele valami.

Visszatérve arra amit mondtál, hogy töröttet ne vegyek, szerintem egyetlen fajta kategoriából sem szabad
töröttet venni.
Bár most láttam egyet mi eladó és mondták hogy lett törve, gondolom azért is volt olyan olcsó
Nem tudok rosszat mondani róla én sem.A hosszabb tengelytáv(kb 2cm!)szerintem marhára nem érezhető.Az idén folyton a hegyekben motoroztunk.Jól dönthető gép hidd el.Az egyenesfutására sem lehet panaszom,nem egyszer 200 fölött mentünk,semmi kóválygás nem volt.A motor régi konstrukció?Az hát,de nem romlik el,keveset fogyaszt(5-6,5l),3.2 alatt gyorsul 100-ra,kell ennél több???A súlyától nem kell félni,nem lehet érezni a kb. 10-20 kg többletet a más nakedekhez,vagy sporttúrákhoz képest.
Infók a mociról:2005.04.havi.Újként vásároltam.Karcmentes,szalonállapotú.14500 km-futott.A sportdob nagyon szép mélyen szól.Ára 1450000ft,kétéves koráig újmotorként hitelezhető!A matricázás egyedi saját tervezés,egy profi dekoros barátom segítségével készült.Kérdezz ha valamire még kíváncsi vagy.
Címem:kurucz@bbnet.hu
köszi az infot, nagyon szép a géped látszik hogy vigyázolrá.
Kezdő motoros vagyok idén szereztem meg az A jogsim, bevallom hogy kicsit félek tőlle, mivel elég nehéz egy motor, bár rosszat még nem hallottam rólla.
CSak olyan dolgokat hogy nem egy új technologia mert karbis még meg nagy a tengelytáv, városba nem ajálják.
Érdekelne pár info a mocidról.
Nézegettem máshol is motorokat és nem akarok újat venni mert nincs rá pénzem, és gondoltam a használtra
Szia Wilhem!
A különbség a két gép között a hosszútávú menetkomfortban érezhető igazán.Az F-nek jobb a szélvédelme.A választás tuti.Nekem 2 éve van már meg,mellékelek egy képet róla.Csak egy dologra figyelj oda:ne legyen törve.Egyébként nincs semmi hibája,karbantartott legyen és kész.Az én gépem is eladó,ha érdekel írj,küldök infókat róla.(Tuti karcmentes!)
Hello mindenkinek!

Friss A jogosítványal renedekezem, viszont nincs még motorom
Most szeretnék venni valami jó fajta gépsast.
Kis segítséget kérek tőlletek, mivel nagyon bejön a suzuki GSX

mi a külömbség a GSX F és a sima GSX között
mire kell oda figyelni egy ilyan motor vásárlásánál?
Köszönöm, már is tanultam valamit :)
Bukógomba túllóg az idomon és eséskor ez érintkezik a földel nem a 100000forintos idom...vagy 200,000...szal megéri bár ha elkap valamit csúszás közben akkor a váz az...
kiváncsian olvastam a postokat és lenne 1-2 kérdésem :
- hol találom a GSXF klubot ?
- mi ez a gomba ?
- a legfontosabb!, nincs-e valakinek kézifék karja ? letörött a bucak róla :)
Szia.
Grati a motorhoz! A gombák párban vannak,fekete danamidból,a tartófülek
4mm-es acéllemezből fekete égetett festéssel.Ár:18 000.-Ft
Hali!
Nekem is van egy ilen motorom,nem egészen 2 hete vettem,és mentem vele 600 km-ert már.Eléggé tetszik.Nekem Fienstrer nyitott dob van rajta,de állat hanga van...
Gábor mennyi a bukógomba???
Köszi a dicséretet! Könnyebben pörög a motor 6000-től.Érezni lehet egy
kicsi "ugrást"6-7 ezer körül,ezt gyári csővel nem tapasztaltam.
Az ára 45-50 ezer körül volt összekötő csővel,felrakva.
Igen tagja vagyok a GSXF Klubnak.Ott találsz mail cimet.
Tudok bárkinek bukógombát ha esetleg érdekel valakit.
Nem kell fúrni semmit,saját csavarral felrakható!
Szevasz Gábor.
Gyönyörü szép a vasad
Az a kidörrenö gondolom teljesitménybe is megdobja.
FT,-?.
Benne vagy a GSXF-Funba?
Sziasztok.
Az enyémnek 240 a vége,de itt már nem szól szépen a motor.
Nem is erre való!Kényelmes tuti jó túramotor.(Persze menni is tud ha kell)
Bejáratás?Betartottam az előitat ,1000km-ig max.6000 ford.,1500km-ig max.9000 ford.
2000km körül kapott egy Raptor nyitott dobot,hangja "vadállat" ,6000-től könnyebben
pörög.Fogyasztásra nem rakott kb.:5-7 lityi.
Igen kaptam. Köszi szépen. :)
Hello!!!!
Azthiszem a motorosok.hu fórumon kielégitő választ kaptál.
De ha bármilyen kérdésed van csak nyugodtan.
Azon a forumon is irtam neked Tompika néven
Sziasztok.

Kinek mi a véleménye erről a motortípusról? Ugyanis elkezdtem lerakni az A kategóriás jogsit és ezt a motort néztem ki. Legtöbbször 2en mennénk a motorral, s ugy néztem kép alapján, hogy egy kényelmes kis gép ez.

Szóval mi a véleményetek a gépről, s akinek esetleg van annak mi a tapasztalata? Tényleg mekkora helyen fér el?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

Üdv,
Knight
Szeva mindenkinek amúgy !!!!!!!!!
király a Suzuki GSX-R 750 kék-fehér színben!!!!!!!!!!!!!!!!
Meg a KTM !!!!!!
sziasztok! bocsika, egy kis gépelési hiba történt.235Km/h amit eddig tudott.
Hát ez tényleg sok...
Én 220 km/h-val mentem vele.
De a km/h-jába sincs 300 beleírva...
Az szerintem is sok.
Mennyire csonkitottad meg ahoz hogy ennyit ki tudjál belöle hozni?????
??
Nekem is van de max.240
325?nem sok az 1 kicsit?
csá mindenkinek!
Nekem is van ezekből a "nehéz bombázókól" egy szürke vas,de azon vagyok,hogy minnél
könnyebb legyen.Le is szereltem egy-két fölöslegesnek tartott dolgot.
Egyébként a gép csodás,az ár-lóerő-külalak összessége felül múlja a többi tipust.
325Km/h-t már kihoztam belőle,lehet,hogy még ment volna,csak elfogyott az út.
A gép nagyon satbil,állva és elengedett kézzel is jól irányítható.
Ha gondoljátok majd teszek fel képet róla.
hát ez tényleg az...
Ez gyönyörü szép