Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

2006. novemberében vettek egy GSX-750F-et. 2003. márciusi évjárat, minden gyári még rajat.
Előző szervize 2004. 06. hónapban volt, 11500 km-nél.
Még tavasz előtt tervezem a rendbetételét, és érdekelne hogy milyen karbantartásokat, ellenőrzéseket javasoltok.

Köszi a segítséget!!!
Sziasztok! Én is vettem decemberben egy suzuki gsx 750 f-et, két kérdésem lenne hozzátok. 1: hol találom a motorszámot? 2: mennyit ér egy ilyen paripa kb, ha friss műszakis? ( teljesen gyári) Ugyanis kintről hozott moci, nem tudom érdemes-e forgalomba helyezni. 92-es, de teljesen eredeti rajta minden, műszakilag is pöpec a verda. Segitségeteket előre is kösssssszz!
Akkor ezt megbeszéltük.
Nekem is
Nekem ugyan mindegy.
Jól van megfogalmazva! Én is bemegyek a Louisba veszek ezt azt és olyankor hivatalos partnere vagyok mert ugye egy adásvételhez 2 fél kell. Mindezek nem mondanak ellent amit én írtam!
Azt meg hogy ki használja a logojukat nem igen érdekli öket, max. az is reklám nekik, mint ahogy az én ruhámon is rajta van.
Két idézet a nyitólapról:

1. "Motostore Kft. a Louis GmbH Hivatalos partnere"

2. "2005. július 1.-e óta a németországi Louis GmbH. megállapodás szerinti forgalmazója, s a céglogó engedélyezett használója. Az osztrák és német áraknál is olcsóbban várjuk vevőinket, meglévő és új viszonteladóink jelentkezését! "

Biztosan viccelnek.
Ja akkor az olyan mint a sibeda vagyis a német Schiebedach
A Louisnak nincs magyar partnere vagy ha akarod mindenki az!!!!
Semmilyen érdekeltségük nincs D és A -n kivül! persze ha valaki bevásárol náluk és viszinteladja az egy dolog. Nagyon sok magyar motorosboltban eleve vannak Louisos cuccok.
Én egyébként a fentieket megkérdeztem és nem csak találgatás!
KRAUSER - Német dobozok és doboztartók gyártója.
Mi az a krozer
Sziasztok!
Nekem is Gsx-750F-em van, és keresek rá krózert!Ha valaki tudna nekem segíteni, vagy tudna is eladót, megköszönném!!
Hello!!!
www.gsxf.hu
Itt mindent megtalálsz,többek között engem is.
Üdv fórum lakók!

Kérdésem lenne. Csepp töltőt szeretnék venni, tudtok valami okos oldalt vagy lelőhelyet?
Hali!

Nah vaze ezt megettem szép volt!
Igen, hallottam már róla!

Itt éppen sziesztázunk:
Hali!

Egy mostanában elég divatos kicsi rágcsálószerű ragadozó hobbiállat!
OFF!

Nyurga!

Bocs, hogy ide írok, nincs elérhetőséged, de mi az a Vadászgörény?
sziasztok! szeretnÉk bekerÜlni a gsx750f klubba! segÍtsetek! kÖszi pisti
Sziasztok!

A haveromnak van ilyen gépe, azért tévedtem ide, mert neki keresek képeket!
Az övé elfektette a 260-as óráját végsebire értem!
Amíg nem volt jogsim sokat vitt vele, naon megbízható, két mókusnak is kényelmes, erős, temperamentumos, "régi technika?" na és, egyszerű, de nagyszerű!
Én is gondoltam rá, h veszek, de amikor odaadta nem tetszett, mert nem ért le rendesen a lábam , és így jobban kijött, h milyen nehéz motor!
Így aztán letettem róla!
Meg szép és jó a suzuki, de a honda...!
Nem akarok senkit megsérteni, végül én egy honda cbr 600 f3- mellett döntöttem! Könnyebb, alacsonyabb, és lehet vele tartani a lépést utánatok!
Köszönöm, h megkönnyítettétek a képgyűjtést, mindenkinek kitartást kívánok tavaszig!
Én már most unom a telet, pedig még nem is volt hideg!
Jah majd elfelejtettem, az új motoroknak meg nem is tetszik stílusa, mindegyik sárkányra hasonlít motor helyett! Így el..aszi a fejidomokat!
Ezért tetszik az enyém, meg a tietek, ezek még egész pofás kis mocik!
Egyetértetek velem?
Én a múlt héten vettem egy újat és meg kell, hogy mondjam nagyon örültem hogy ezt választottam.
A listaárból is leengedtek 150.000-et:)) Múlt szombaton a jó időben ki is próbáltam, tényleg nagy a súlya, de mivel nagyon jó a súlypont ezért nem tűnik ilyen nehéz motornak. Nagyon könnyen kezelhető motor és jó vele motorozni, látványos és nagyon kiforrott technika theát megbízható.
Mivel még bejáratós menettulajdonságokkat még nem tapasztaltam igazából, de azt kell hogy mondjam igazán meg vagyok elégedve vele. Kényelmes, stabil, rettentő kezes járgány.:)