Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Mindenki!

Ugyan már ilyen szeles időben motorozni?
Talán azért mer motoroznak és nem pedig szerelik!
Hellosztok!

Eladósorba került a GSXF 600 asom ha valakit érdekel!
GPR sportdobbal, bukógombával,új michelin gumikkal,új láncszettel, friss müszakival. GIVI doboztartó rendszer.
42e km van benne. Teljesen hibátlan a gépezet. :)
790e. Ft ami irányár!
30/5497937
Ha jól tudom az új Suzuki Katana van helyette. De ne vegyél rá mérget. Nem biztos.
Egyébként szerintem a világ egyik legszebb és legjobb mocija a GSXF. Imádom.
Sziasztok!
Nem tudja valaki nekem megmondanim hogy megszűnik ez a kis kerek szépség...vagy átgyúrják? Vagy miért nincs az új árlistában benne. Vagy kénytelen lesz valaki használtal beérni? És aki egy nagy vérű szűzre várik? Várom segítségeteket! Széles utat és jó időt!
Helló túrkevei vagyok 32000km van a gépben de nagyon pöpec 25000km-nél volt szelephézag állítás és a szerelőm mondta hogy még sosem volt hozzányúlva előtte a géphez,még a gyári láncot cseréltem le róla.egyszóval meg van kímélve.Akár a hitelt is meg lehet oldani.
hol vagy helyileg? Mennyi km van benne? Hitelezhető?
hol vagy helyileg? Mennyi km van benne? S
Eladó 2000-es évjáratú suzuki gsx600f motorkerékpár nagyon jó állapotú,leszervizelve,nagyon jó gumikkal,megéri megnézni,költségmentes. ár:1000000Ft
Tel:06203417552
Jövő héten.
Megnyugodtam. Az enyém szegedi. Mikor lesz meg?
B.T. Remélem nem veszprémben veszel
Szeva.

Remélem nem az enyémre pájázol.
Sziasztok.Ha minden jól megy nekem is lesz egy 3 éves Suzuki gsx-750f-em.Remélem jó lesz:)
Sziasztok;

Próbáljátok meg itt: http://www.gsxf.hu/ vagyunk egy páran.
Szevasztok.

Most akarok venni egy gyönyörű, kifogástalan (karcmentes) állapotban lévő 3 éves gsx-750f et. Mondjátok azt, hogy jól járok vele. Szerelem volt első látásra. :)
Sziasztok!

Van nekem is egy 2002-es Suzuki GSX 750 F-em és egy apró gondom is van vele, remélem tudtok tanácsot adni. Az a jelenség, hogy mikor hidegen beindítom kopogást hallok úgy kb. 4-5 percig, míg be nem melegszik. Voltam vele két szervizben, beállítattam a szelepeket, valamint megnézettem a vezérműláncot is. Mindkét helyen azt mondták, hogy a vezérműlánc kb. 50%-os és a szelepeknek utána állítottak, de sajnos a kopogás nem szűnt meg. Javasolták, hogy cseréljek benne olajat, de nem tudom, hogy jó ötlet-e, mivel a jelenlegi olajjal (Repsol Moto 4T Racing 10W-50) valamivel több, mint 1000 km-t mentem, illetve nem tudom, hogy valóban ez lehet-e az oka. Sajnos már nem tudom pontosan mikortól hallom a szelepkopogást, de úgy rémlik, hogy egy előző szelepállítás után kezdődött, de akkor Gulf 10W-40-es olaj volt benne. Egyébként melegen nincs vele gond, nem hallok semmi furcsa hangot és megy, mint a mérgezett egér..
Szerintetek mi lehet a gond?

Köszi
Péter
Sziasztok!

Na én is Gsx-F750 tulaj lettem. Remélem nem bánom meg!
Helló Mindenki!

Annyi GSX-F-et látok az utakon és ez a topic mégis pang! Mi van Veletek Emberek?!
Talán a benzincsapot kellett volna átfolyó állásba ( PRI ) fordítani és várni fél percet, aztán lehet, hogy könnyen indult volna.
Köszi a tanácsot krisztianfz6 csak nem szeretem hogy hülyének néznek ,és már beindítottam a gépet de közel se volt olyan egy szerű.
1.) gyujtást add rá
2.) tedd üresbe a váltót, ha világít a zöld "N" akkor van üresben
3.) jobb kezed hüvelykújjánál van egy ferde billenőkapcsoló a kapcsolókonzol alsó részén, ezt nyomd be.
4.) ha zúgást hallasz a tank alól akkor engedd fel a ferde billenőkapcsolót a jobb kezeden lévő hüvelykujjaddal, mert beindult a motor motorja

ha nem megy, kérj telefonos segítséget vagy próbáld újra
Sziasztok!

Van egy gép, a tulajdonos elhunyása miatt eladó... ha érdekelne valakit...katt ide
Azt szeretném kérdezni hogy sokáig ált a gépem fedet helyen van de kicsit hűvös van ott és nem tudom beindítani,mit tegyek hogy beinduljon?Ja amúgy suzuki gsx600f-em van
Sziasztok!
Sürgősen alkalmi áron eladó egy GSX 750F K3. 2003-as, 19ekm, feketemetál, mo-i vásárlás, 1. tulaj, full szervíz, friss műszaki, szezonra abszolút felkészítve, költségmentes. Az ára: 970eFt. Tel: 20/3508433