Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

69 V a hátsóm, elég sűrűn 200 környékén gurul de semmi probléma
V sebességindex 240-ig jó. Elvileg a boci sem tud többet. Én csak életemben egyszer mentem 230-at vele, mármint az óra ezt mutatta. Én nem sokat hezitálnék és megvenném a gumit, ha jó áron van. Bár igazán 200 felett nem szoktam menni, sőt igazán 160 felett sem, csak ha előzni kell. De ez én vagyok...
Helló az szeretném kéredezni, hozzáértéktől, nagyon jó áron találtam egy road atakt2, csak az a baj a sebesség index csak V nem W szerintetek jó a mocira, válaszokat köszi
Motul 5100 10 w 40....
Pl. 10w40 esetleg 10w50 repsol vagy motul
Sziasztok , lassan közeledik az a szeretett időszak mikor elővehetjük a vasakat . Nálam esedékes lenne az olajcsere mivel tavaly ősszel vettem a gépet, érdeklődnék tőletek milyen bevált olajat javasoltok ? Igaz nekem GSF 750 van ,de a motor úgy tudom ugyanaz a olaj levegő hűtése .
Nem kaptam. Erre írj:
basibike(kukac)gmail.com
Köszönöm!
Írtam üzenetet..
Ez gyári 3d s krómozott!így ahogy írod :D
Jófogás,Eredeti gyári. Hollandból 16k ért lett volna-
Az nem gond, ha nem hibátlan!
Várom a képet.
Köszönöm!
Van lámpám is és idom is.
Igaz az idom nem hibátlan! Holnap lefotózom!
Sziasztok!
2002 utáni gsx-f hátsó idomot keresek (jó lenne lámpával együtt)..
Erre gondolok:
Ez nem csak egyszerű matrica? A gyári felirat 3D, dombornyomásos - krómozott
Hol találtál ennyiért feliratot?
3600ért találtam gsxf feliratot 11kért találtam új fehér búrát is- :)
Hat...pár ève nèzegeten, de èn mèg " csak búrat" nem talaltam
Es indexbura nincs kulon sehol....komplett elso index van( egybeontott)
Bocsi, nem voltam.....figyi...en gyorben lakom..itt a city bike ba rendeltem...de tudsz a Shox ban is.....meg barhol...nezd ki a neten....feher indexbura van magyarba is....de ebay on olcsobb....( de ott is draga...olyan 15-17 ezer a par...)
ebay-en egy kazal cucc van hozzájuk,találtam is egyet hirtelen,de itthon is biztos hogy valamelyik webáruházból rendelhető.
nagyvas.hu ,motoroswebaruhaz.hu ,vagy esetleg valamelyik suzuki képviselet
Ja meg első fehér búrájú indexet is keresnék.... ami sérülés mentes. :)
Közelünkben nem igazán van motoros bolt. Esetleg egy webshopot tudnál adni?Mert én nem igazán találtam Még képet se,hogy árulnának ilyet :D Még ebay en sem!!
szia! gsx f felirat bármely motorosboltban megrendelhető! ára 13 000.- körül van
Helló!Suzuki Katana hoz 600 (98)
Milyen motorolaj kellene?Valakinek valami vélemény?
Valamint gsxf felirat van valakinek eladó? vagy tud e valakit akinek lenne?Sérülés mentes.