Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg van.
Sérülésmentes.
Du rakok képet.
Olajgomba feletti kis deknire
Mire lenne szükséged?
Hali akkor van még cuccod a GSX vashoz?
tetszik!!merre van??
jó forgós a boci..
160/60-as Z6, öreg, 4 rugó.
hali.nekem van fent 47 lánckerék.én írtam az fb csoportba is.az előnye városon kívül fel teszem 6 ba.és az mindenre elég.köcsög bmw-s ha erölködik ott kell visszadobni 1-2 fokozatot.200km/h tud így is,egykerekezni nem tudok vele de nem is eröltetem. viszont ha bárhova megyek vagy parkolok mindig megnézik!
Itt olvastam a fórumon, régebben. Facebookon biztos nem olvastam, nem vagyok fent. :)
Nagy módosítást nem csináltam, mert nem akarok okosabb lenni mint a japán mérnökök, csak annyi volt a cél hogy normál közlekedés során kicsit kevesebbet forogjon. Elöl maradt a gyári 15 fogas, hátra a 45-ös helyett 43 fogast tettem fel. Ez annyit jelent, hogy 6.-ban mondjuk 110-nél nem 5200 a fordulat hanem 4950. (nagyjából)
A fogyasztásnak nem akkor van jelentősége, ha mész egy nagy kört itthon, hanem ha elmész egy 3000km-es túrára pl olaszba, ahol én már tankoltam 1.95 eurós benzint. 0,6-0,7 liter fogyasztáskülönbség ilyen távon kiad plusz-minusz 1 tank benyát.
De ahogy írtam is, fogyasztásban semmi változás nem látszik, a km órára figyelni kell, mert ezzel az áttétellel már kb a valós sebességet mutatja, a km számláló viszont kevesebbet mutat. Annyit tapasztaltam még, hogy városi forgalomban többször vissza kell tennem 1-be, de igazából semmi különös.

Képeket teszek majd fel, ha kicsit ráérek kiválogatom a régebbi túrák képeit és felnyomom azokat is.
Ha a fészbukos csoportban olvastál róla,akkor engem érdekelt a téma nagyon de nem a fogyasztás miatt.Nagyzolós dumának hangzik pedig nem keresek én olyan jól hogy benzinkutam legyen,viszont ha motorra ülök és csapatni akarok,a fogyasztás az egyetlen dolog ami csak addig érdekes hogy tudjam mekkora a póráz tankolás nélkül,4 vagy 6 liter nekem mindegy,nem spórolásból ülök rá hanem kikapcsolódásból,spórolásra ott a drótszamár,2 kávé és egy csík szalonnával ki visz a világból is :) Az viszont határozottan érdekelne milyen van fent neked a járgányon,mennyire nyújtja el a fokozatokat ? megvallom a frankót,szeretem dobálgatni a sebességeket ha úgy van,de alapvetően inkább lazán hajtom mintha traktor lenne,a cél hogy minél kevesebbet kelljen össze vissza váltogatni.
A Tátra pedig gyönyörű hely,ha vannak képek is szivesen várjuk őket :) ,Üdv
Bocsi lehet kétszer küldtem
Szia! A kis dekni még aktuális?
Szia! Érdeklődöm a kis dekni aktuális még? (a suzuki felíratos) Tibi voltam
Azért az annyira nem rövid! :D
Képek készültek?
Tegnap értem haza egy rövidebb túráról, Magas-Tátra környéke és Krakkó volt napirenden. Nagy mákunk volt, mert komoly esőt nem kaptunk, viszont szép utakon jókat mentünk. Összesen 1285km-t mentünk (gps szerint), és 57,97 litert tankoltam.
Ebben volt jó sok Tátra-környéki kanyargás, hazafelé Poprádtól Besztercebányáig pálya ahol eléggé húztuk, meg egy nagyon kellemetlen másfél óra, amíg átvergődtünk Bp.-n a reggeli csúcsforgalomban nagyjából végig 1-ben. A többi normál országúti haladás, 90-100-as tempóval.

Régebben párszor szóbajött hogy a hosszabb végáttétel hogy hat majd a fogyasztásra, hát most egész biztosra tudom mondani hogy semmi komoly különbség nincs. Annyi történt hogy a motor km számlálója kb 54 km-el kevesebbet mutatott a teljes útra mint amit a gps mért. De eddig az összes hosszabb túrán 4,45-4,9 közé jött ki az átlag, és a mostani 4,51 se lóg ki ebből, szóval attól hogy kisebb lánckerék van hátul, nem lett kevesebb a fogyasztás.
oks...
igazábol nagybratyómé lesz...de az én nevemre került egyéb okok miatt...
multkor linkeltél egy oldalt azalapján oké...a szine szürke,ezüst...2004év végi... eddig oké...hétfön át lesz iratva...
Gratulálok!!! :D
Majd rakj föl képet! :D Hadd gyönyörködjünk mi is! :D
közben akadt egy közelebbi,ismeretségi körböl...
tegnap este meg is vettük...
nagyon utolso szériás, 2004es... 2.tulajtol,aki 1évesen 1800kmrel vette...
most 44e km...eddig tetszik...
Szia. A képek és a szöveg alapján igényes és odafigyelő gazdája van, és a kiegészítők terén sem volt fukar. :) Ha műszakilag rendben van, szerintem kiváló vétel lehet... :) R.
Izgi! :D
meglátjuk szombaton mit mutat...
Köszi. megpróbálom ott is.
Nekem egy kicsit giccses azzal a sok matricával, meg bőrrel. De igazából a műszaki állapota kell, hogy döntő legyen. És persze, hogy neked tetszen :D
Az évjárat fain. :) Szín alapján legalábbis :
http://www.suzukicycles.org/GS...

Ha télleg ennyi a km benne, akkor rá kell repülni