Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Banner-t rak bele mindig a szerviz...
Milyen akksikat veszel?
Sziasztok,

Fel evente teljesen tonkremegy az akksim, es cserelni kell. Ma napkozben halt be. Masik akksival egybol beindult.
Szerviz atnezte mar tavaly is toltes rendben, hibat nem talaltak.
Otlet vkinek?
2004-es GSX 600 F

Koszonom elore is.

Bagg
Jobban jársz a facebookos GSX-F csoporttal. Inkább ott aktívak a népek, sőt, ott nagyon is.
basi2! tisztelet az őszinteségedért tudja meg mindenki!!
sziasztok!segítsetek léccike!2001 es gsx f 750em van és szükségem lenne villahídra!!egyezik e a 600assal? előre is köszike a segítséget ha van vkinek írjon egy üzit és visszahívom!
Szia képekben + amit Xebulon írt aAlibabáról. Saját vélemény én jobb szeretem a beépítettet mint a külsőt de ez ízlés dolga.
Köszi a gyors segítséget.
Szia,

Váltókapcsolót kell megbuherálni, ami jelenleg az üres jelet adja (és egyébként a 2-3 fokozatot is).
Vagy beleteszel még 4 érintkezőt (pl.: rézcsavart), vagy betehető más Suzuki típus fokozatjelzője is.
Elviszed mind a 7 vezetéket a műszerfalhoz.
Illetve Alibabáról rendelhető olyan kijelző, ami N-6-ig jelzi a fokozatokat: 8 vezetéke van, egyiket a 12V-ra, többi 7-re a fokozatokat lehet direkt kötni a fokozatjelzőről.
Ezt a kijelzőt belebuherálhatod a műszerfalba, vagy külön is felszerelhető. Bár utóbbi esetén érdemes olyan verziót venni, ami külsőként is felszerelhető.
Sziasztok!
Teljesen új vagyok a fórumon, és teljesen új GSX 750 F tulajdonos.
Kérdésem most pillanatnyilag annyi lenne, hogy ha sebességfokozat kijelzőt szeretnék felrakni, akkor azt hova és hogyan kössem be?!
találtam 3 verziót, passz, hogy a 2003-as járgányom melyikre alkalmas?!
– 1. Váltókapcsolóról működő fokozatkijelzők
– 2. Diagnosztikai/szerviz csatlakozóról működő fokozatkijelzők
– 3. Univerzális fokozatkijelzők
Köszi a válaszokat!
Üdv.
Sziasztok,

Tegnap, 3 hónap állás után, beinditottam a gépet.
Akár csak tavaly, PRI állás indítás előtt 10 percig, és első pöcc-re beindult. :)
Javaslom mindenkinek ezt a metódust tavaszi első indítás előtt. :)

Üdv,
Bagg
köszi
Szia! GSX 750 Inazuma 98-03, GSX 1200 Inazuma 1999-2000 egyforma. (ha még nem késő a válasz). Olyan 32e ft / db.
GSX 750 F 2002-es 32000 Km-t futott alkatrészei eladók
A képeken nincs de van főtengely ,hátsó fék (tárcsa nélkül) ,
Fejidom konzol (Sérült de javítható)
Hátsó lánckerék aggyal,tengellyel
Képet tudok küldeni mindenről.
Mondj egy árat.
Sziasztok!

Brembo 68B407A0 féktárcsa téves vásárlás miatt eladó

Külső átmérő: 250
Belső átmérő: 84
Vastagság: 6
Furatok száma: 5
Rögzítési átmérő: 100
Furatok átmérője: 8.5

27000 Ft
blackp.vw1972@gmail.com
Sziasztok! Suzuki gsx 750f, évjárat 1991,kipufogódobokat keresek.
Köszönöm!
email: kawasmartin@gmail.com
sziasztok ! eladó párban 90% os Pirelli Diablo Rosso II.es gumi,javítás és sérülés mentesek ! Dot 2012 . ár: 26 000 ft /pár ! 06304882125.
Üdv! Az lenne a kérdésem , hogy 2003 Suzuki GSX 750 Inazuma első villacsőnek a mérete-átmérője megegyezik-e (lehet-e helyettesíteni) valamelyik másik Suzuki típuséval (pl. gsx-f , Bandit...) ? Köszi
Szia
Az ülés meg van még?
Igen, át.
Kuplungbowdennel kell játszani egy picit.
Jah meg ha gixer karbit rakod fel akkor légszűrőházzal is...
Én pár éve megcsináltam.
Jah a blokkot nem fogod tudni be íratni a forgalmiba mivel tipusidegennek számít !
Sziasztok! Van egy GSXR 750 ami 1988 as motorom.Úgy tudom hogy a GSX 750F motorja ugyan az.Szerintetek egy az egybe belemenne az èn vázamba?
Sziasztok! A GSXR 750 ami 1988 as megegyezik a blokja a GSX F 750 esel?úgy tudom hogy A GSXR ből lett az F.Egy az egybe átt tudom tenni a blokkot?
/Hetfotol
Lidl-ben megint kaphato 5000 forint korul a fain csepptolto!
Üdv Csoport!

Még megvan a K&N sport légszűrőm a bocihoz. Gyári, bontatlan állapotban. Ha valakit érdekel 12 pénzért adom