Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézz ki egy kamiont és motorozz mellette. Az majd megfogja a szelet.
És akkor széllel szembe hugyozásnál is ez a megoldás?
Igen, évek óta evvel szerelem össze a fékdugattyúkat. A karmantyúkat és porvédőket evvel kenem meg meg kicsit a dugattyút, h a helyére menjen.
Hüüüm, ilyet még nem is láttam. Össze raktam ezt már most olvasom.

Rézpasztéttam, bár nem a gumikat. De jo cucnak tünik. Te ezt használod? Karmantyút bekened eveeel?
Javaslom, fordulj el 90°-kal. Ha az sem segít, akkor ott valami nagyobb gond lesz, mindenképpen nézesd meg szerelővel.....
Szerintem csak mókázik,de ha tévedek,akkor..
Most az egyszer egyetértünk.
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van egy K4 1000 Gixxer és az oldalszél nagyon instabillá teszi amikor kap egy nagyobb löketet oldalrol. Ki találkozott már ilyennel és mit ajánlatok mit nézzek meg illetve cseréljek ki? Köszi elöre is a válaszokat!
Na pont ehhez vagyok alul iskolázott..))
Na, ez így már rendesen néz ki!
A gumikat ilyennel rakd össze:
https://zsu.hu/webaruhaz/htmls...
Szép kis cucc. Gondolom megcsapolta a bankszámládat...
Sziasztok! Nem1000 de 750-es K6 ki szeretném dobni az exupot belőle...a mechanikai dolog megy....mert szétszedem és ja.. de az elektromos..melyik vezetéket kell elvágni,kivenni,hogy ne jelezzen nekem a FI??
Ez méretre, formára ugyanez a Nissin amiket árulnak bontottan? A 2015 miatt kérdezem...
Küldtem üzenetet.
Sziasztok!
Eladó 2db RIZLA fényezésű gsx-r idom. Egy gyári jó állapotú (80.000ft) és egy kínai után gyártott,ami sérült (30.000ft). Mindkét garnitúra csak egyben eladó. 305587768
Hááááá!

De ez a leg jobb állapotban lévő, volt gazdája.
megint
Na lássuk csak.
https://motoralkatresz.eu.hu



Legjobb az országban.
mennyi az annyi?
Olcsón vettem, de magyar embernek horribilis!
akkor most nulláztad a bankszámlát
Sziasztok srácok! Esetleg valakit nem érdekel egy 2015 1000-ról való Nissin radiál felső pumpa? Kb 10km-t ha ment a pumpa, mondhatni vatta új. Karral együtt 25-ért vihető! :) (Azért adom el mert beleér a fejidomba K2-n és így elég balesetveszélyes. )