Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyitott remus dobot cserélnék gyárira, ha valakit érdekel.
felfogatás 3 csavaros.
Nagyon kössz szépen
és jó motorozást kívánok
csak a netröl szedtem le ezt a képet!
Hy egyetértek veled jó lenne már gurulini egyet.
egy olyan kérdésem lenne hogy a GSX-R-es kivarrót hol vetted?
Vagy honnan szerezted be mert nagyon tetszik
válaszodat előre is köszönöm!
oK.holnap feltöltöm a telefonomat és hívlak.köszi előre is rendes tőled.szia addig is
csörizz rám ! 06304750299
szia.már 1 hete várom.nagyon kiváncsi vagyok ,de még nem kaptam semmit.a megosztási mappám tök üres.valahogy ha el tudnád küldeni annak örülnék.köszi
megkaptad?
Szevasz!

91-es évjárat, motorja jó, metál kékre le van festve. Gumik nem a legjobbak, olajcsere elkel(mint miden szezon elején).

Üdv:

Ákos
küldj képet a zzr ről és lehet elüzletelhetjük az enyémmel! nekem jó lenne egy városi motor!
tibcsitorm77@freemail.hu
Szevasztok!

2007 tavaszán tettem szert egy gyönyörű gyári állapotú 92-es olajos 1.1-esre. Én hülye barom eladtam, mert kellett a pénz. Azóta síratom. Most van egy ZZR-400-asom, segítsetek, valaki vegye meg! Azonnal veszek egy 1.1-es Gixxert. Ezek a gépek a motorok istenei.

Üdv:

Ákos
Olajhét I.
Idézek:
"Kopottabb vagy nagyobb illesztési hézaggal gyártott motorok esetében az alacsony viszkozitás elégtelen kenési állapot kialakulását eredményezheti, ilyenkor megoldást jelenthet pl. egy melegoldalon SAE 50-es olaj használata."
szia.msn:stanglferenc@hotmail.com.már várom,kíváncsi vagyok.köszi
Feri! Adj egy msn cimet és átküldöm a megosztási mappádba mert 52 mega becsomagolva és emilben nem megy el!
Eladó Gixer 1100W (1992-94) kormánystabilizátor.

Kifogástalan állapot.

13.000 Huf

20 6631631 / 20 4188668
Itt vagyok ne csüggedj és küldöm a cucosokat!
szia .az e-mail címem:stanglferenc@freemail.hu.az enyém 1991-es.gr7ac.
amúgy a metabondra visszatérve csak ajánlani tudom mindenkinek.az én motoromnak én vagyok a 3.gazdája.mindegyik tulajt személyesen ismertem.mindketten kezdetektől fogva rakták bele a metabondot.a motorban most van valós 83000km.minden szezon előtt méretek kompressziót és mind a 4 hengeremben jelenleg 13,8 az érték.ez magáért beszél szerintem.az olajfogyasztásom pedig 6000km enként 4deci,és azt is az utolsó 500km en eszi meg a csereperiódusban.amúgy előre is kösz.végre találtam valakit aki még nézi a fórumot.azt hittem itt már nincs élet.csaó.
Már elvonási tüneteim vannak! Gurulnék már! Sosem lesz már jó idő!
Cső! Nekem a metabond gold-ot ajánlották de nem merem kiprobálni!
adj egy emil cimet küldöm a szerviz manualt!
Sziasztok.ma lecseréltem az olajat a gixxerbe.castrol gp 10w40+metabond m. itt volt már az ideje már 300 km -rel túl is haladtam a periódust.Amúgy ti milyen gyertyát használtok?eddig ngk cr9e-t használtam.pontosan mit ajánl a gyár,valaki nem tudja?amúgy valaki bedobhatna már valami témát mert így ez a fórum mondhatni kurva unalmas.amúgy meg legaláb mi régi gixxeresek tartsunk már össze.sziasztok
Tedd azt.

;-)
Még kicsit várnom kell mert lehet ,hogy elviszik a vasat de ha nem akkor rögtön hivlak!
Minden lehetséges

Hívj fel:-)

20 6631631 (ha ez nem élne, akkor: 22 373 950)
Sya István! nekem csak apró dolgok kellenének lehet rola szó? amugy a kipufogó 7000 ft/db?
Karácsonyra összerajzoltam a gépet.Sokszor ültem hajnalig amonitor előtt mire összejött minden.Azért köszönöm.