Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A streethfigter azért lehet kényelmi szempont is nem feltétlen
a lelakás jele csak utassal sokkal kényelmesebb.
Kultusz igazán az olajos. Bocs a Wizesektől :P

Mire figyelj egy 15 éves motornál? Igazából lényegtelen.
Lutri. Nehéz manapság jót és megkíméltet találni. Sajnos az a kategória (amit én látok) ,mi már "olcsó", de jó nagy köbcentis, mert ez kell a parasztnak! Onnantól kezdve, hogy szerviz, némi törődés, anyagi ráfordítás, meg nuku. Hisz 200-ért vettem! Hogy van az ,hogy 50.000 egy láncszett? Utálom az ilyeneket :(
Bocsánat nem rátok értem, tisztelet a kivételnek, csak sajnos a régi vasak 70%-a ilyen sorsra jut. Legvégén meg építsünk belőle streetfightert .

Visszatérve: Nem foghatsz mellé ,hisz szétüthetetlen motorok ,persze már van akinek sikerült :D
Ha primitív kábelezéseket találsz az ülés alatt, citromsárga/zöld szikszallaggal jól áttekerve, felejtsd el az egészet és fuss! :D
Jövőhéten Zalaegerszegen vagyok.
szept 28.- okt. 4. vagyok újra itthon.
hmm képetnem igazán akarja fel rakni deazért vároma válaszokat!
Sziasztok!Most veszek egy 1100as kultusz csoda, masinát 94-s gépezet és azt szeretném kérdezni hogy mire figyeljek oda meg stb... leginkáb túrázni ésautópályán"vandálkodni" kellene meséljetek és várom a válaszokat jah és ell en felejtsem itt vanna k a képek
Köszi a képeket és az infot is. Keresni foglak.

A jövő heted itthon, vagy távol?
A műhely nem nagy (de bővül idővel), viszont van minden ;)
Ilyen képeket találtam. Sorry ,mobil.
Kösz a bizalmat ;)

Egyik Yamaha szerviznek voltam a szervízfőnöke pesten, utána V-max Zsoltival nyomtam (mai napig jóban vagyunk, csak külön utakon járunk már ;)) sokáig. Már amit érdemes megemlíteni.
Az ember mindig arra törekszik, hogy saját maga ura legyen, én is. Szerencsére már kialakult a saját kuncsaftköröm, kik számítanak rám. Tudják, hogy igényes munkát kapnak +,hogy ezeket a 90-es évekbeli vasakat pártolom ;) Persze jöhet újabb is. Robogókat nem vállalok!
Egyszóval ez nálam klub jelleggel üzemel. Itt még van bizalom ;)
Természetesen szakmám a motorkerékpárszerelés, ez is benne van a vállalkozóimban. Ha kell, kapsz számlát is! Ha épp apeh ellenőrösdit jáccanál :D annyi a bibi, hogy én úgy vagyok 1 hét távol, 1 hét itthon. Sajnos motorszerelésből nem lehet megélni, csak ha zsidó vagy (így mellette van más is). Ehhez meg nincs pofám. Félig meddig hobby ;)
Ennyit a portfóliómról :D

Ha gondolod eccer nézz ki, dumáljunk! 20/3745144
Műhely: 16. ker Budapest.
Én az RF fórumon botlottam beléd, így sokat nem tudok rólad. Üzletszerűen foglalkozol szereléssel? Ha igen, és elérhető közelségben vagy, jó lenne "ilyen hozzáállású" ember kezében tudni a vasamat ha valamilyen beavatkozást igényel...

Az RF sem egy mai darab már, így sok helyen csak fintorogva bottal piszkálják, miközben a legkisebb törekvésük sincs meg arra, hogy tisztességes munkát végezzenek (Akinek nem inge, az természetesen ne vegye magára).
RF-et átadtam már kb. két hete.
Vannak róla kész képek, majd előtúrom.

Tulaj boldog! Több nekem nem kell ;)
Szia Indy!

Az RF projektet befejezted? Amit megmutattál belőle, az nagyon jól nézett ki, kíváncsi lennék a végeredményre is.
Nem gsxr, de talán érdekes. Készül a felnim :D 11x16 col :D:D:D
Pörög a fórum :D
Király.
Akkor Te is békés megyei vagy?Mert én eredetileg igen onnan ismerem a Bandit
üdv! igen a bátszié, csak már nem maradt időm megmutatni, hát lássátok. a sárga szín kell a feltünéshez, ez showbájk indi, ezt is el kell fogadni, most már itt is van ilyen. a kipurendszer 0.5-ös rozsdamentes speci cucc, alapjáraton 2 perc mulva halványan világított, 6-8e fordulaton így felizzott, a tiltás a végén az megvolt.
Látom az a csodaszép Volánsárga szín:))
De igazából az övé, azt csinál vele amit akar. Szebb már úgy sem lesz.
Eladó. Rendszeresen szervizelt, garázsban tartott, csak túrázásra használt, hölgytulajdonostól :P
Hé ez a Bátszi féle 1.1
Ez biztos használt a motorodnak!
én is lőttem itt ott egy pár remek életképet!
700 képet csináltam szombaton (mert csak aznap mentünk le).

Majd ha veszem a fáradságot feldobom v.mi képmegosztóra. De nem...

Köszi.
üdv! a bátszi féle képed díjnyertes lenne!
Egy kis hazai ;)