Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!


Adott egy 1990-es GSX-R 1100 Mikuni BST36SS karbival. Nyitott rendszer került rá, azaz sportlégszűrő és sportdob. Szerintem nem lett ennek megfelelően utánállítva. A jelenség az, hogy terhelés alatt - sebességben - gázhúzásra fulladozik, leáll, lehörög, ledadog a gép. Hol elindul hirtelen hol leáll. Érdekes hogy üresben nem csinálja ezt, minden fordulatszámtartományban szépen, azonnal felpörög.
Nagyobb főfúvókákat ajánlottak a karbiba. Most 122,5 gyári méretű van benne.
Kérdezem hogy hol lehetne Bp-en belevaló nagyobb fúvókákat kapni, illetőleg, hogy a tű megemelésével lehet-e javítani a dolgon?
Szia !
Természetesen a szűrőházba való !
amit a karbira kell rakni azt inkább chopperre ajánlom! nem sokmindent ér!

A 40-es karbi az kimondottan remek (mert van még 36-ossal is 1100-es, de láttam már 38-ast is,ami a 750-esé az 1100-esen)

de jelzem,ha van sportdob is a gépen,akkor kicsit át kell hangolni a gépet,ha bedobod a sportszűrőt,mert sok levegőt fog kapni. igen érzékeny rá a masina,mi is igen sokat kinlódtunk a beállítással,de nem nagy dolog az egész, a fúvóka tűt kell a legalsó állásba rakni,kvázi a legmagasabb pozícióba kerül. Utána viszont megvadul a gép!
Érdekelne a sportszűrőd!92-es 1.1-esem van 40-es karbisorral. Külsőtorokra szerelhető vagy a szűrőházba való?
Sziasztok!

Van egy használt,de hibátlan K&N sportlégszűrőm 1100-es gixerhez! Ha érdekel vkit,akkor 6000 magyar foréntért szívesen átadom!

Köszi
sziasztok...
vennék jo álapotu gsx-r1100 90-évjárattol..ha valakinek van az irjon vagy hivjon..
06 70 450 66 28
újítottam már fel 1.1 et 750-et meg bandit 1.2-et is van néhány rajzom meg könyvem ha kell tok segíteni itt elérsz Luxvor@freemail.hu
gixer 1.1-re kellene bukógomba burkolat nélküli főleg a dekniket védeni tud valaki segíteni benne
sziasztok! Nsr 125-ös motoromat nagyobbra cserélném típus mindegy csak nagyobb köbcis sportmotor legyen! A moci totál fel lett újítv blokk null kilkóméteres most lett felújítva( dugó, hajtókar, csapágyak,szimeringek, tömítés) új telóolaj és szimering! 92-es évjárat! 36 le......... Ha érdekel hívj: 06-20-395-16-55
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni tudnátok-e teleszkóp robbantási rajzot felrakni ide?
Előre is köszönöm.
Ok! Távpontnak ez is jó lesz !
Kösz.
Árról nagyon nincs fogalmam... (((((30.000-re saccolom komplett, majd írd meg mennyi volt aztán:-)))))

Hívj fel két bontót (mondjuk Polgárdit meg Csömört) átlagold az árakat, aztán vedd a 4/5-ét

Általában annyiért kapod meg magánszemélytől :-D

De van, hogy akkor sem olcsóbb...


Sok szerencsét hozzá
Gondolom hülyének kéztél, nem kicsit, , de nem jutottam el addig amit te be akartál linkelni, de megtaláltam végre!
Köszönöm még egyszer!
Esetleg ha van tapsztalatod sughatnál egy árat hogy milyen tartományban mozognak ezek váltók!

Üdv
István
Nem engedi belinkelni ez az átkozott oldal

http://oldskoolsuzuki.info/

Aztán: SevenEleven

Aztán: technical Reference

Aztán: FastCat's Technical Suzuki Library



Ott az összes modell leírása

Üdv: Kakukk
http://oldskoolsuzuki.info/pat...

http://oldskoolsuzuki.in
fo/fas...


Többet azt hiszem, tényleg nem tudok segíteni...


Ui: Második fokozat azért izgis, mert azt dobálják ki először...
Ok! Kösz!
A kettes kidobálta? Elkoptak a kapcsolókörmök? vagy lejött a kéregedzett réteg?
Tudsz évjáratot mondani a lég-olajos gixerekre (1100), hogy mettől meddig?
És még egy! A körbe vázas Bantittól (1995 ?) -2006-ig akkor tök egyforma?
ezért kérdesztem, ha van letölthető robbantott ábrás könyv a gixerekhez is, akkor a cikkszámokat össze tudnám vetni, de nem tudom honnan tudok letölteni ilyet a gixerhez!

Előre is kösz!


Üdv.
István
A Számom, amin kereshettek stabilizátorügyben:

0630 8642123

13.000 HUF

Üdv: István
Jó a banditba...

De csak a lég-olajos gixereké (1100)

Meg csak a lég-olajos bandiba (inazumába is)


2-es fokozatot nézzétek meg jól...


Üdv: Kakukk
Csak váltó érdekel, ha Jó GSX-R1100 valamelyik tipusának váltója a Bandit 1200-be. Kompletten tengelyekkel csapágyakkal az 5 pár fogaskerékkel, tolóvilákkal hézagolással, megkimélve.
Gixer már elment
csak a kormánystabilizátora van meg (12.000 HUF, ha érdekel)

Mi mivel csereszabatos?

http://www.oldskoolsuzuki.info...

:-D



Üdv: Kakukk
Hello!

Ki tud letölthető gépkönyvet a robbantott ábrákkal és cikkszámokkal erről a tipusról? És ki tájékozott abban hogy mennyire van köze az 1100 -es váltójának a banditok váltóihoz? magyarul csereszabatosak -e? Esetleg van e valakinek jó állapotú bontott vátója , tenkelyekkel, csapágyakkal , tolóvillákkal, és persze ha lehet beárazva, de lehet ingyen is!

Előre is köszi a gyors segítséget.

Üdv

István
Csőváz

Na sikerült eladnod a mocit?
sziasztok, tud valaki elado 90es körüli gsx-r 1100at az olajos (pupos)-nak örülnék legjobban adnék érte 2 db kawasaki zx10et az egyik néemtorszégi alkatrész kopasz idomok nélkül, a másik magyarországi hibátlan 146 Le motorral streetfigteresitett kis fejidommal,az elözö is tökéletes motikus állapotban van nincs vele semmi bajom, azon kivül hogy orrnehéz. régebben volt egy pár gsx-r 1100am és megmondom öszintén a régiek közül ez bizonyult a legjobbnak. Ha tudtok valamit akkor szoljatok. tel 06306420248, msn:hsskft@freemail.hu, skype:hsskft, (kis sérüléses is érdekel értékegyeztetéssel).
HALI. JR9C-NGK TUTI GYÁRI ADAT.
hali. a mocidba jr9c- ngk gyertya kel gyÁr adat kÉtpolusu etŐl poc-rÖf lesz a mocid. nekem is ez ven benne . Üdv