Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 600-asok nem sped mocik csak az ezres?????????
Én direkt nem fejtettem ki, mert aki nem ült motoron annak úgyis mindíg a legerősebb a legjobb, és a 600 csak fika nekik.
Pályára a legideálisabb motor a 600-as(max. 750-es),könnyebbb vele a kanyarokból kigyorsítani, jobban kontrolálható, az 1000-es nagy nyomatéka és ereje miatt nehezebben vezethető (nem versenyzőkről beszélek, nekik mindegy)!
Tomiboynak adok igazat!
Most mit mondjak? Te hól használod ki az utcán az ezrest amikor kishazánkban 130 a max megengedet és az utak minősége miatt se nagyon lehet jót motorozni!
Pályán meg ha fejlődik az ember akkór úgy is kipróbállya az ezrest nem??? Ja bocs ha te chopperral jársz az más ott vehetsz 2300ccm-est is de itt speedekről van szó!
kisbarátom...
Kisbarátom ennél nagyobb hülyeséget nem is mondhattál volna!
Utcára vagy pályára!? A 600as bőven elég utcára tehát azt érdemes hosszutávra de pályára elöbb utobb kelleni fog az ezres....
Szerintetek érdemes hosszu távra venni 600ast?
Nem éreztek késztetést hogy nagyobbat kéne venni?
Vagy csak pénz nincs?
Bence! Ha 20%-ot befizetsz, akkor nem kell más, csak a személyid(esetleg még egy igazolvány), meg a bejelentett lakcímedre egy befizetett csekkszelvény. Ez érvényes a Merkantilra és az Erste-re is!! Az tök mindegy hogy nem a tiéd a ház...
lizingceget kell megkerdezni, hogy ilyenkor milyen papirokat fogadnak el
de én még szülőkkel lakok akkor mégis mit mutassak be?
egy bizonyos % befizetese felett nem kell csak egy szemelyi + kozuzemi szamla
heyyyy! és be vagy jelentve valahova dolgozni? mert nekem az a gondom, h a részletek mennének, de ki ad hitelt, ha nem vagyok munkahelyre bejelentve...
Tervező vagyok Ha kell bukógomba, emelőszem emelő, állítható lábtartó csak szóljatok. De tudok mart villahidat is csinálni.
És te Tomiboy mit dolgozol suli mellett amiböl fizetni tudod a részleteket?
Én is diák vagyok. Mellette dolgozom, és ebből fizetem a részleteket. Sajna emiatt nem is tudok annyit mocizni, amennyi kedvem lenne.
Sajnos egytelen válasz van erre: dolgozunk és már legtöbbünk nem a diák éveit tapossa! (én 35 vagyok ):
A motorválasztáshoz:
Válaszd azt a motort, ami külsőre legjobban tetszik, mert sötét és hosszú téli estéken(ami nálunk sajnos elég hosszan tart ), amikor lemész a garázsba és nem tudsz menni vele, akkor is örömet kell, hogy szerezzen!
Illetve figyelj arra, hogy a kereskedés, akitől veszed, mennyire felkészült szervízzel rendelkezik, mennyire megbízható, van -e valamire való felkészült szerelőjük, aki nem csak olajat tud cserélni, hisz egy motor választása hosszú távra történik és nem mindegy, hogy a pénz kiperkálása után is van kihez fordulni segítségért, ha gondod akad!
Ezért választottam én a gixxert, 600 K1-et hajtok és teljesen elégedett vagyok, eddig semmi gondom nem volt vele !
Kinézetre viszont az R6 jobban tetszik, abből is látszik hogy mindenkinek a saját ízlése határozza, hogy milyen motort választ! Képzeld el,ha mindenkinek a szőke, nagy mellű nők tetszenének, aki mi lenne a barna (vörös, fekete) kis mellű nőkkel?
Sziasztok.Egy borzaszto indiszkrét kérdésem lenne.De abszolut jo szándékkal kérdezem mert én is gsxr-t szeretnék venni,csak diák fejjel nem tudom elképzelni hogy ti hogyan teremtitek meg rá a keretet.Mennyi ideig gyülytögettek.
Szia azt hiszem ha netán törni fogod akkor a suzi alkatrész olcsóbb. es a hátsó üléstakarót sem kell külön megvenned De mindegy mit veszel közénk tartozol es az biztos hogy senki nem fog majmolni egy R6 vagy egy GSX-R t az utcán.
Szerintem is azt kell venned, ami neked tetszik. Ha annyira szar lenne, akkor nem mászkálna ilyen sok belölük az utcán. Bár nem vagyok egyáltatlán Suzuki párti, de ha felé húz a szíved, akkor vedd meg azt. Így késöbb nem lesz lelkiismeretfurdalásod. Tökéletes motor nincs, ti is tudjátok. Ha jó motort kapsz ki, nem lesz semmi gond. (A legtöbb ilyen)

Én azért vagyok Yamahás, mert egyszerüen gyönyörü a szememben ez a motor. A Suzuki meg azért nem tetszik, mert egy kicsit "sok" van belöle az utcákon, és az eleje olyan "szúnyogos" nekem. A 600 Supersport kategóriában a legolcsóbb motor. És a motorja is nagyon jó. Meg hát nincs is sok különbség közöttük. Azon múlik, ki milyen motoron ült elöször, vagy milyenen képzelte el magát. Ennyi, semmi más. Ettöl te is csak ugyanolyan motoros leszel, mint amikor kicsi korodban elcsakliztad a fatertól a Simsont. Akkor számított, hogy Babetta, Jawa, vagy Simson? Nekem nem, és a mai napig így van. Csak az érzés számít, ez változott egy kicsit...
azt vedd amelyik jobban tetszik, + ahol adnak dobot vagy egyebet is grátiszba
imho egyik sem szarik be többször, mint a másik
Nekem is afelé húz, de mindenki az R6ot mondja... szerintem ne hagyd magad lebeszélni, bár szó mi szó nem csúnya az az R6os...
Valaki nyugtasson már meg hogy a gixxer 600 semmivel sem szarabb mint egy r6 .
Most akarok motort venni de mindenki fikázza a suzukikat miért?
Nem akarom megbánni a döntésemet mivel vásár elött állok . Lehetöleg tapasztaltak válaszoljanak ne luuzerek akik nem is mociznak . Szívem Gsx-R hez húz de mindenki fikázza most mi a f....mat vegyek? R6 ot? nekem a gixxer jobban tetszik de mindenki azt mondja hogy beszarnak hamar, az r6 tesztjei meg jobbak lettek az jobb állítólag? Bazz mekkora gondjaim vannak nem tok dönteni .
Bocsi, hogy elküldtem..........
Zsolesz01

Ide is megírom neked, hogy ez csak egy mezei turbós 600-as Gixxer, ráadásul már vagy 3 éve megvan ez a video. És nekem egy NITRO-s kell. Érted? Honnan vetted azt egyáltalán,hogy ez nitros? (Aki nem tudná, annak mondom, hogy az elözmények a YAMAHA R6 topicban találhatók... )

Ha nem vagy biztos benne, akkor inkább maradj csendben. Egyébként bika a motor.