Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

várj egy kicsit
nem nagyon tudom, de az ülés körül nékk körül és keress csavarokat, a Hondámnál fel kell hajtani az ülés uldalát és ott van a csavar mindkét oldalon......ja és most jut eszembe, a havernak a régi 400 as gixxerén a tank és az ülés találkozásánál volt a csavar.......keress ott kell lennie valahol....
jo lenne itt vkivel beszélni erröl de akkor maradj is itt!!!
hol lehet kinyitni a vezetöi ülést???mert már a utastért már megtaláltam
de azért köszikie
lesz idöm gondolkodni hogy fogom azt kinyitni.mert akár melyik kulcsal probálom nem nyilik.vagy annak van külön zárja???mondom most kaptam
nem az utasülés alatt az alatt amin te ülsz......
egyébként mi a különbség a 99-es és a 2000(és fölötti)gépeken?
már ott néztem és ott csak a un.csomagtartó" van abba nincs semmi az ég egyatta világon
az a géz hogy a csávo azt rebegte hogy 2-vagy 3000-km enként 1 lityót benyakal a henger és az olajcsere sehol.
milyen olajat tesztek bele??
mert én teljesen szintetikusat teszek bele.
bár nekem nincs és nem is volt gixxerem, de szerintem az ülés alatt kersd!!!!!
hi nem rég vettünk egy 750 es és meg tudja vki mondani hogy hol találom az aksit mert sikerült lemerítenem:((((
gsx-r club-os topicot tessék megnézni... vannak eladó cuccok, hátha érdekel vkit
Tényleg 15-25 ezer km-enként tönkremegy a váltó a GSX-R-nek?
Láttátok már a jövőévi vasakat???
Nem rossz, de van jobb!
GSX-R 750 a legjobb!!!!!!
micsoda pangás..
2 év nagyon nagy idő. Nem tudhatod, mi számít megfelelőnek a pénztárcádhoz, hiszen lehet, hogy addigra gixxer 1000-t is kapsz (ha már mindenáron suzuki).

Már sokszor elhangzott, hogy bármekkorát lehet ugrani, ha tisztelettel bánsz a gázzal és előbb tanulod meg vezetni a gépet (futóműhöz szokás, annak beállítása), ill. vezetéstechnikát és csak utána (se) akarod megmutatni, hogy mekkora sebességre vagy képes a masináddal. Mindig tisztában kell lenni azzal, hogy -egy normális futóműbeállítás mellett- a vezető a leggyengébb pontja a motornak, így a képességeit sosem szabad túlbecsülnie.
Hi emberek!
Még ugyan nem túl aktuális a kérdés, de már most gyűjtöm az infókat!
Szóval kb 2év múlva szeretnék venni valamilyen speed gépet. Igazából a GSX-R600-ra gondoltam, de ha valami jó vételt el tudnék csípni, akkor a 750 is szóba jöhetne. SZóval az lenne a kérdésem, hogy mik a legjellemzőbb különbségek a 2 között? "Csak" az a 150ccm==>az erő? Légyszi mondjatok nekem erről 1-2szót! Most egy 250-es Banditom van, így jogosan felmerül a kérdés, hogy nem lenne -e túl nagy ugrás rögtön egy 750-esre ülni utána? (bár sokak szerint a 600-as is az, csak kisebbet már nem akarok venni, mivel a 400-asok majdnem ugyanolyan drágák, meg szét vannak hajtva)
Előre is köszönöm mindenki válaszát!
Köszi édes vagy... de én is így látom jónak... kérdezzek?! .... ezen még gondolkozom
Halgass. Akkor mindenki bölcsnek hisz.
Persze mivel ez itt kivihetetlen, ezért ne tedd mégsem, hanem kérdezz.
Nah szép..senki semerre..mindenki nyomja az aszfaltot.. én meg azon gondolkozom mit kérdezzek...h értelmesnek tűnjek..