Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen.......kicsit viseltes de mivel alu,igy 28-asra is simán át alakitható
Mekkora, 22mm-es?
vagy is bocsánat de még is döntött
1 pill és le fotózom,de sajna nemdöntött
Sikerült megnézni? Én is néztem, de döntött befogót nem nagyon találtam, pedig a gyári kitben is ilyen van!
Kép:
Köszi megkaptam. Meg is csináltatom amint lehet.
igyvan,nem jó
Igen, látom a két szimmetrikus kört.
Rendben,köszönöm! Még egy utolsó kérdés: a 600-as felső villahíd nem jó a teleszkóp átmérő miatt, mivel az nem fordított?
holnap szét nézek,mert van befogóm,xcsak nem emlékszem hanyas
remélem látod a kis öntés forma nyomát
Meggyőztél!
nem tünik gyengének a vullahid
el sem tudod baszni mert a másik oldalán lesz öntés minta,tehát lesz 2 kereszt kis lukkal......csak ki kel furnod
Akkor az első lépésem egy másik villahíd, hogy meglegyen a gyári! Egyébként engem csak ez a vékony falú villahíd átfúrás gondolkodtat, de gondolom, hogy Ti még éltek, tehát kibírja!
amugy a karok és a féktartály szokott bele érni,nekem 28-as pazaz volt benne,de iutt egy cimbi motorja,igaz R1 és abba hajlitott van,nem ér bele sehova,nem vágott semit és kényelmes is.nyagyon is
Értem, köszönöm! És ha döntött a befogó akkor nem ér neki a tanknak, lábnak a kormány elfordítva? Illetve rövidebb kormánnyal is sanszos az idom vágása?
felső villahidat muszáj átfurni ha lehet döntött befogót rakjál rá,hátha elfér a fejidomtól,de álltalában pár centit el kell vágni belőle hogy el forduljon a kormány,szerezz be fém fékcsövet,mert a gyári nem ér el,gáz-kuplung elér, a vazatékek is csak ki kell akasztani a váznyaknál a helyéről,nagyából enyi
Mindenre! A felső villahíd át lett fúrva? Az idomot én nem szeretném cserélni, azt nem tudom, hogy útban van-e. Nekem igazából
elég lenne egy picit rövidebb kormány is.
mire vagy kiváncsi? ez egy K1,K4 idomokkal
Sziasztok!
Biztos lerágott csont már de a túrakormány átalakításról szeretnék érdeklődni. Az a igazság, hogy jó lenne így ahogy van(egyébként is a gyári jó elvet vallom), de az egészségi állapotom miatt sokat segítene. Ez egy K1-es 750-es lenne, láttam hogy at ebay is tele van átalakító szettekkel, engem viszont érdekelne azért, hogy valaki itt csinálta-e meg már magának ügyesen. Nem szeretnék megválni a motortól mert naon szeretem. Köszi!
stevehuffnagel@freemail.hu
A csavart is megtudnád mérni, hogy milyen hosszú?
Üdv!
Dobj egy email címet és elküldöm a rajzot az alátétről. Üdv