Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek köszi aki velünk tartott szombaton.Sikerült megmutatni ismét magunkat ismét egy országos rendezvényen,nem kis sikert aratva ezzel.Valószínű ebből egy újság cikk is fog születni,részletek később.Tavasszal ismét várunk mindenkit a szezon nyitón,szerintünk nagyon jó móka ennyi motorral vonulni.Akinek felkeltette az érdeklődését,annak ott a helye jövőre
Osztom a véleményed, és néhány képet is. Nagy köszönet Hegesztőnek , családjának és barátainak, Feriéknek a szervezésért. Minden nagyon jó volt .
van motor bőven. jó kis nap lehetett, az idő is főnyeremény volt. méltó szezonzárás.
Mai Pécsi felvonulás a Mecseki Sólymokkal! Szuper kis napunk volt! 516 km sikerült nekem letekerni, de a nap fénypontja Jani Barátom az 55 éves Pannóniával jött és 450 km tekert ma bele! Óriási volt ez a nap!
Neked is ez a jelenség volt?
Szia nem néztem,nem tudom merre induljak mit nézzek,holnap megnézem azt is,de azt nem értem miért indul be,ha leáll,és úgy áll le az olajnyomás és az fi világít.
Hi!
Gyújtáskapcsoló beforrasztások rendben?Engem az szivatgatott nyáron.
De hibakódot miért nem tárolja?
Bocs, egy rohadt meló beba.....ott. Lélekben ott vagyok. Remélem legalább jó időtök van, itt Párizsban húsz fok napsütés.
Még mindig le áll menetközben, ujrainditom megy tovább hibakód semmi. Mi lehet még ami ezt a hibát okozza?
Ha melóban tudok kicsit szunyókálni akkor Dunaújvárosnál becsatlakozok.
Eddig kb 20-an vagyunk
Ha az eső nem esik megyek ! Szekszárdnál találkozunk !
Még Tóvári Patrik jön és Dáriusz Mátyás ha minden igaz!
Alakul a lista:
Budaörsről indulók :
Retrorider
Feti
Dotka
Bartókatosz
Valmont
Én
...?
Dunaújvárosnál csatlakozik :
Tóth Imi
Tokaji Laci
....?
Szekszárdnál csatlakoznak Hayabusapreziék Várpalotáról...

akikről tudok, de remélem , jöttök még páran.... ... nagyon hosszú lesz a téli szünet, gyertek!
Halihó!Akkor rendben,jövőre hozd össze a projektet mindenképp!Hiányzol a névsorból,reméljük hamar sikerül befognod egy madárkát.Kitartás,minden jót!
hello Zoli. alkalmanként itt vagyok, de motor nélkül. ez az év másként alakult. elvonási tünetek a plafonon. jövőre összehozom. persze, hogy hayabusa, már megint. .
most beérem a feltett képekkel és filmkészítő szakársunk videóival. azonban örülök, hogy ti összetartjátok a csapatot . jó motorozást nektek, jó időtök legyen.
dj. nem tűnt el, csak szünetel
Igen a legjobb,egy igazi élő Magyarország térkép Dj-vel mi van,tud róla valaki valamit?Van motorja?
"bácsi" ?!...már Te is fiam... ?
Kössz Uraim látom minden meg van szervezve,megyünk!!!Zoli "bácsi" a legjobb navigátor!
Budaörsről a szokott helyről, Okt.20.-án 9:00 kor indulunk a Mol kútról (régen, Agip volt). Az M6 Dunaújvárosi OMV kútnál megállunk, ott is csatlakozhassatok.

https://goo.gl/maps/KMgcM8NXogo
Hali.M6 138-as kihajtó Bonyhád a fácánkerti benzinkút után.Köszi a képet Zoli,erről a kihajtóról lenne szó és a bekötő úton várunk benneteket.Annyit kérnénk hogy fél 11magasságában tudjunk onnan tovább indulni Pécs felé.Pestről kényelmesen másfél óra a találkozási pont.
Akkor pontosan hol és mikor találkozunk Mester szombaton? M6 hányas km-nél van a lehajto?
Csak tippelgetek, feszültségesés is lehet. ami az akusaruval megoldódott. A kontakthiba is csodákra képes.