Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rozsdamentes az! :)
Természetesen 4:2:1 Titan lesz!
Köszönöm! Minden képp tervezzük a szezonnyitót! Csak legyen 20fok minimum! Mert tegnap is belém fagyott a kaki is estére....!
Remélem egy dobos lesz!
Ez egy öreg,és olcsó gép,örülni fogok,ha olyan időt tudok majd vele,mint a Busával,de úgyis az a lényeg,hogy ott legyek,és menjek végre.
Hoppá csabikám!
Szép az új fekete gyöngy Szezonnyitó?
Köszönöm! Most kipróbálom a Yohsimura rendszert! Meg egy Pc5 és egy gyorsváltót kap!
Nagyon szép a gép,de a széria kipufogók csúnyák, mint a bűn.A bejáratás után fog kapni egy Bódis rendszert?
Mai nap hoztam ki idén előszőr a kicsikét! :) Bele is tekertünk 486km ert! Szerintem Keddre be is lesz járatva, ha az idő is engedi!
Turbós Suzuki Gsx 1150 drag.
Milyen vas??????
Az első versenyeket biztosan ki kell hagynom,mert nem lesz kész a vas,de majd szezon közben becsatlakozom.
Igyekezzél komám,mert nincsen már sok időd!!!
Ne hergelj,mert akkor jobban felcsavartatom a turbónyomást,és eldurran a blokkom.
Csigának ott leszel TE rajta.....
Csak nyugi, akkora csiga lesz rajta, mint a fejem!
Akkor gyorsan vegyél vmi MZ- t
Igazság szerint nem is vettem meg,mert ingyen nekem akarták adni,és nem volt pofám elfogadni. Amúgy sem hoztam volna el,mert majd a motort kell odavinni,hogy be tudja építeni a mester.Nem mértem meg,de legalább 30 centivel hosszabb.
...én is előbb vettem meg a kilincset, aztán hozzá a bejárati ajtót. Nincs ezzel gond
Milyen lengővillát vettél? Mennyivel hosszabb a gyárinál?
Úgy néz ki,hogy a hosszított lengővilla már megvan,mostmár csak motort kell vennem.Gombhoz a kabát.
Sziasztok! Van egy 4:2 Bodis rozsdamentes rendszer eladó! Ha esetleg érdekel valakit jelezze!
Gyárilag milyen olaj van a kormánygátlóban? 5W?
Meg a fakezű bénák,mint én,meg akik 8 tetejét akarnak menni gyenge motorokkal.
Áááá ,azt csak a nagyok csinálják.....