Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm az infót!!!! A hétvégén meg is csinálom.
Negligálom magam... a 21-es számú vezetéket kell elvágni az ECU csatlakozónál.
Olvasmányaim alapján sajnos az ECU-ban van más injektortérkép. Ha tényleg 2002 utáni (arany villa, rozsdamentes acél összekötőcsövek), akkor át lehet flashelni is az ECU-t
Van itt Barna fekete, de ahogy nézem az a lámpa/index fele megy. Azt esetleg tudod hogy mibe csatlakozik?
Azt hiszem egy nyisszantás. De már nem emlékszem melyik az. Barna fekete?
Sziasztok! Valakinek van tapasztalata francia piacos fojtott busával (2002).Hogyan lehet ki iktatni a fojtást?
Gen 1-re, ha valakinek égető szüksége lenne rá. A leeresztőnél szakszerűen javítva, lepróbálva. Gyári tömítéssel. Eladó.
Egyszer kell egy ilyen nekem is.
Fugee
A kanyarodást el kell felejteni... Ez csak egyenesen megy! És valóba igazítani kell az olajhűtőn! Bár nekem olajhűtő sem volt fent! Azt hiszem 500 körül volt a rendszer.
Ráadásul még az olajhűtőt is vagy leveszed, vagy át kell helyezni, illetve az idomokat is meg kell vágni, hogy felmenjen.
Valóban nem lehet kanyarodni jobbra a motorral mert leér?
Kb mennyibe fájt? A leömlő formája nagyon bejön!
Nekem volt ilyen rendszerem, csak nem ez a márka!
A kipufogók elkeltek
Illetve balra még mindig nagyon jól fog tudni.
Szia! Ára: 99-ezer Ft
Helló.Mit kérsz a két dobért?
Eladó második generációs Hayabusa Bos gts kipufogók szép állapotban.(bal oldalin enyhe sérülés a képen is látszik)Minden tartozékával.
Ha nem akarsz kanyarodni, akkor nagyon jó...
Valaki tett már fel ilyen rendszert?
Esetleg Atixot meg lehetne kérdezni
Mondjuk olcsónak semmiképp se lehet nevezni...
jobb ezekből gyárit venni... Szerintem...
Helló Urak! Nincs valakinek egy ilyen?
Indítózás közben "szalajt"....
boldogabb újévet mindenkinek!
van pár eladó régi busa alkatrésze....frissen polírozott kerekek, hengersor-dugattyukkal, kuplung dkli tömítés ék,kuplung rugók(mind új, gyári, bontatlan) első fek+tárcsák, új sebesség fokozat érzékelő, jeladó,k&n sportlegszurő(új), meg egy rakás egyéb alkatresz! ha valakinek kell valami, írjon! képeket is majd teszek fel!
Az tény a motul nagyon faszán teljesít