Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Gen1. kipuff helyére felmegy a gyári Gen 2. fekete dobok?
Ugyan ez lenne a kérdésem a műszerfalról is, belefér a Gen 2. műszerfal az enyém helyére, csatlakozó stimmelt, vagy csak kokányolás árán működik?
Néztem, köszönöm!
De én voltam a f.sz, 2004 januári a motor, és már a kerek szivattyús, úgyhogy nem nyert.
Köszi a tippet azért!
https://auto.jofogas.hu/pest/Suzuki_gsx1300r_hayabusa_tank_2003_es_elotti_101921268.htm
Őt próbáltad már?
Sziasztok!
Keresek 1st gen (K3)-ra tankot. Színe mindegy, csak rendben legyen, ne legyen horpadt/rozsdás.
harminc/8-95-96-98
Köszi!
Most érdekel. vagy sem ?
Bocsi de nem voltam gép közelbe, 1 százasra gondoltam, hibátlan és komplett, képet nem tudok most, mert rendesen körbe pakoltam ...
Húszon 5 ezer. + posta.
Ár?
Helló!
Kérnék pár képet és egy árat a kipuffról.
A tükrök már nincsenek meg ....
Hayabusa plexi elkelt.
Nekem is Braking van vagy 5-6 éve, meg vagyok elégedve vele.
De írta, h a Brembo szintén szar lett, akkor miért ajánlod?!
Próbáltad már a Braking-et? Jah, nem próbáltad, mert akkor már kidobtad volna a p*csába a mostani tárcsáidat...
Írtam privátban
Typalko
Én a Brembo 320 as tárcsat ajánlom! Ha már jót akarsz...! Ez új korától is lötyög mivel versenytárcsa, de ez megfog az biztos! Ez a cikk szám ha jól tudom: 208A98526 És 600Eur De a felső munkahengeren és a nyergen van inkább a hangsúly.. Szerintem... Én most rendelek egy Rcs19 et felűre és egy P4 Brembó nyerget teszek le! Így talán jobb lesz a fék!
Szia,
Braking-et.
Ebay-en üsd be ezt a kódszámot, és egyből dob rá 5db 2829 Ft ot.
Sziasztok! Generátor dekni tömítést keresnék! 11483-24F00
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata abban, hogy 2008-as busára milyen első féktárcsát érdemes venni ami sokáig bírja?
A gyári ki lötyögősödött, a brembo szintén.
Sziasztok.Eladó Gen2-es busára új bubis füstös plexi.Ára 5000ft
Sziasztok ! K5-ös Busárol, gyári komplett kipufogó rendszer, lambda szonda is rajta van. Hibátlan, igen keveset használt !
Egy pár gyári tükör is. Ha valakit érdekel. Köszönöm.
Ma volt egy kis időm és megcsináltam +Az injektor szűkítőt is kivettem. Érződik a különbség. Még egyszer kösz a segítséget!!!
Okés
még annyit, hogy ne vágd el a vezetéket, hanem ha benyomod a műanyag pöcköt az ECU csatlakozón, akkor ki tudod belőle húzni azt a szükséges egyet. Csak ügyelj, hogy a többi bennmaradjon...