Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt találsz letölthetőt:
http://www.suzukiltz400.de/wer...
Keresek ltz-hez könyvet...esetleg,ha megvan és nem kell megvenném illetve lefénymásolnám.........:)

köszi előre
sziasztok! légyszives segítsetek nekem! van egy ltz-m 213üo van benne. erőssen megszólalt a vezérműlánc. "szerintem". hogyan kell feszíteni? vagy már csere? sok a 200üo-ra benne? és kb. mennyi órát bír a blokk? olajat cserélem kb. 15-20 óránként! castrol 10w40. előre is köszi szépen! ja és kb. mennyi a lánc? sziasztok.
Küldj majd képeirj elötte érdekelhet
hát igen, küldök majd, csak egyetem mellett albiban vagyok, gumik meg otthon.... így csak jövő héten tudok, ha az megfelel
Küldjegy képet a két 90%os elsöröl ! Ha van kép mondok rá vmit ha jo áron van lehet megveszem de az elsök még jok amugy!
Cseréljük el,a gyárira ! MAjd eladod a gyárit könnyebb!
mond neked mitér.!
hát, 50 ezerért egy új garnitúrát meg kell venni. nekem van 90%os első 20ért, és talán új is 25ért, hátsóm most nincsen, csak egy durván 30-40%-os, mondjuk azt már 5 ezerért is adnám.
és elado az LTZ-m röl a gyári kipufogodob! Sűrgősen kinek mit ér én nem tudom mondjatok vmit és vigyétek gumit szeretnék venni sportdobot meg találtam kell a pénz olcson odaadom
mit kérsz érte milyen a hangja?
Normál állapotút keresek ! Azért nem ujjat veszek mert felesleges az is gyorsan kopik pedig most erösen gondolkozom mert 49900 ft a dunlop garnitura akcio-ban? Miért neked milyenek lennének? Nekem sűrgös a héten kellene a gumi!
Biturbo van msn cimed?ha igen lécci ad már+!köszi
csak hátsók kellenek? milyen állapotút keresel?
Köszi,de már találtam!
Most azzal vagyok meglőve,hogy a gyári csavarokat,hogy lehet kiszedni.
Ki kell ütni,vagy menetes,vagy levágjam és fúrjam ki újra?
Már van gyárim. de megvehetö ez a dob.. Menyitér meg neked?
Csere gyári kipufogora?
Szia! Mi gyártunk szélesitöket 7és 5cm-eseket de igény szerint bármilyen méretben. A legtöbben az 5cm.est viszik minél szélesebb annál kevesebb ideig birja a csapágyazás.
Szia! Vettél utcai gumikat az LTZ-re nem elado ami rajta volt? ?
Sziasztok! LTZ-re keresek gyári gumikat vagy az a lényeg ,hogy jó legyen 9-es a hátso //22-10-9// azt hiszem! SŰRGŐS lenne!
Felni ügyben itt biztos tudnak segíteni:
http://quadracing.hu/index.php...
Kályhacsö bazz...
Inkább a gyári
Bár nem hallottam a hangját és a motorodat sem láttam, én nem sértenélek meg egy ilyennel még ajándékba sem. Bocsi
szerintetek menyit ér ? KÖSZÖNÖM elöre is!
Zsolti...........köszi.......:)