Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot mindenkinek ! Digitális kilóméterórát szeretnék ltz-re.Kinek van a paripáján és meg van vele elégedve,esetleg egy linket is tudna küldeni ahol vásárolta örök hálám üldözné:):)
Szia!

Sajnos ez így van! KPM-hez tényleg ne vidd be mert ott nem fog átmenni! És hiába egy ország, de ahány megye annyi félét mondanak, Somogy és Baranyában is esélytelen, hogy valaha levizsgáztasd. Régen hallottam, hogy többen Bp. Mozaik utcába vitték vizsgáztatni és ott átmentek, de ott nem tudom, hogy most mi a helyzet. Egy telefont megér Zalában, teljesen a határ szélben van egy hely ahol csinálnak műszakit, de az neked baromi messze van
Sziasztok!

Most járt le a műszaki az LTZ-men. Van egy ismerősöm aki a miskolci KPM-be hord autókat vizsgáztatni, aki azt mondta, hogy be se vigyem, mert még a rendszámot is leveszik róla és, hogy Borsodba ezt újra vizsgáztatni esélytelen. Esetleg valakinek valami ötlete ez ügyben vagy tud olyan helyet, ahol meg lehetne oldani? Felviszem én akár Pestre is, mert le szeretném vizsgáztatni újból.

Előre is köszönöm a segítségeket!
Szia! Milyen árba adod?
Szia.Van pár db.Hívj ha még aktuális.06 30 231 79 20.
Szia.Hívj elmondom.06 30 231 79 20
Szia.3000 ft / db
Sziasztok!
Nincs töltése az LTZ-n hol keressem a hibát?
Ha valakinek van ötlete kérem szóljon!
Köszönöm
Szia! Van Érd 20-391-5561
Szia! Ltz 400-hoz keresek légszűrő ház fedelet. Köszi
Motul 5100 10w 40-et tettem bele.
Szia! Kerekezőm van! 10000ft zsir uj Érd 20-391-5561
köszi az infot.
Szia!

Én eddig castrol act evo 10w 40-et használtam.Most Motul 5100 10w 40-et tettem bele.
Sziasztok érdeklődnék ti biztos tudtok segiteni milyen olajat használtok ltz400-ba,én a MOTULRA gondoltam de nemtudom hogy melyik sürüségű,ha valaki tud segiteni azt megköszönöm.
Szia
Bocsi hogy kesőn valaszolok. Semmilyen tuning nincs a motorban. Szerintem hátul neked túl kicsi a fogaskerék, próbáld ki nagyobbal. Hátul 20x11x9es a gumi, de lehet ugyanaz amit te írtál.
Sziasztok
ltr 450 kéne kerekezovas , hátso páncél . uj - használt mindegy .ár-kép jöhet.
Szia!
Lemerült az előző is és aszt hittem az a rossz,de ezek szerint nem! Nem ellenőríztem semmit csak arra gondoltam nincs töltés! Valakivel kimértem mivel én nem értek hozzá!
Szia! Nekem van egy eladó LTZ gyári!
ÉRD.:06306403766
Szia!

Így egy kicsit nehéz válaszolni.Mit ellenőriztél eddig.Töltés van?Miért kellett új aksi?Előzővel is ez volt a baj?
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni,hogy hol keressem a hibát az LTZ-n. Motorozás közben lemerült az aksi,pedig vadonatúj!
Köszi szépen! :)
Hello!

Az enyém ez! https://www.toparuk.hu/S-HID-A...
Csak én nem ennyiért vettem!!! Talán 4000k-es.
Helló!

Baromi jól néz ki! :) Tiéd milyen fajta és hány kelvines?
Helló! A gömbfejek ára menyi?