Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Hogy használjátok a gépeket. Gondolom nem rendszámosak...rendőrök mennyire vannak ráálva a quadosokra? Nagyon szoktak kekeckedni? Vagy most már annyira be vagyunk kirlátozva hogy marad a szállítás és a krossz / ebduró pályák? Vagy bújkálás és imátkozás hogy nem csípnek el a rendet éber őrei? Választ előre is Köszi!
drz400@citromail.hu
Sziasztok! LTZ-400-as quad vásárlását fontolgatom. Tudtok-e abban segíteni hogy vásárlásnál mire kell nagyon odafigyelni? Mik a típus hibái ha vannak? Ki hogy van vele megelégedve? stb... Válaszokat előre is köszönöm!
Használt már valaki saját hivatalos P-rendszámot ? Elég tág fogalom szabályozza mely járműre lehet feltenni, javítás vagy próbaút céljából. Quad-ra?
Urak! Kéne 1kis segítség! Ha nagy gázt húzok a motornak olyan mitha fulladna! Help!
Szia! Van 10000 től 15000 ig Érd 20-391-5561
kortisz adhatnál valami elérhetőséget
Leo Vince
lecseréltem más típusra,így megmaradt
35 e ft
Sziasztok!! Haspancelt tud vki ha igen akkor mennyiert?
Szia Van hivj ha érdekel! 20-391-5561
Szia! Van hivj ha érdekel 20-391-5561
Üdv urak!

Öninditoba szénkefét lehet valahol beszerezni?! Mind kettőt cserélném ha ugy van! Bár csak a + os ami életbe vágó!!!
Válaszokat köszönöm!!!

Balu
hello ltz-re keresek sport dobot. kinek milyen van, és milyen árban?
Ltz 400-hoz Leo Vince kipufogó eladó összekötő csővel
35.000 ft személyes átvétel esetén
drz400@citromail.hu
juad a janszerviz@gmail.com ra írj nekem
Szia janszerviz@gmail.com írj
elado.erdeklodni a p.krisztian86@gmail.com cimen.
quadra ,crossra szerelheto km\h ora!
postazom ha ugy kered...
Szia! 10000ft/db uj
Quados.jozef! Hátsó szélesítő mennyi ft?
Szia! Ez rendszer! 100000ft Hibátlan
Szia Quados.jozef!
A YOSHIMURA dobot mennyiért adod? :D
Már tárgytalan! választ kaptam rá. üdv
Saca87!

Jó egy hete írtál nekem itt az oldalon egy privát üzenetet, de nem tudom megnyitni! Inkább írd meg e-mailba kérlek: sarditamas08@gmail.com
Szia
Nekem volt Ercsibe egy vizsgáztatóm, de sajna ő már nincs. Tavaly járt le nekem is és végül a mozaikba vittem. Ami kell, hogy rajta legyen. E betűs kerekek. index, hátul macskaszem, duda és kmóra.
Szia! nekem van rajta! de a "dagonyázol" felesleges mert elszakad a vezeték.