Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen kis komoly tartó. Gratula hozzá !
Erről jutott eszembe, hogy még tartozom Iminek a gurtnijával .
Olaj... még az is... jó hogy mondod.
Én tegnap raktam fel rá a karácsonyi ajándékomat :D
Már csak olajat kell cserélnem és szezonra készen van!
Már alig bírok magammal, annyira várom, hogy megint szerelhessek...
Még jó, hogy pont motorozhatatlanná vált szezon végén a mozdony,
így nem tudom ellustálkodni a dolgokat.
jó cikk... az én autómra is 30e irnak soha nem ment annyit. anno ezert mondtam hogy a motoromet is el kell osztani kettővel. VFR nek 12 e irnak 6e nél csere.
Visszavonom a kérdést, sajnos nem tudok törölni. :) Értem a dolgot.
Köszönöm, megnéztem. A képen melyik a tű? :) Az úszószint valószínűleg nem állítódott el, nem is kezdenék bele egy szintezésbe. Ha leveszem a tetejéről a kupakot, van esélyem?
Nekem elol 8 eves tultarolt, hatul 4 eves Conti sportattack2 volt. Fel szezonban hasznaltam, annyi halalfelelmem eddig sose volt jarmuvon mint ezekkel.
Azutan lecsereltem Pirelli Angel ST-re, egybol vegtelenul jobb lett az utfekves, es jo erzesse valt kanyarogni vele.Maradt a gyari 160as hatso meret, elhiszem azt hogy anno kitalaltak mekkora valo ra.
Igen,néztem én is,hogy csináltad meg..nem hangzik nagyon bonyolultnak, kerítek valakit aki segítene megcsinálni. Ha ez összejön, biztosan marad az új gumira.
Ennyi infóra nem számítottam :-)
Még asszem alszok rá párat...
De csere lesz,az biztos...
Continental RoadAttack párost használtam elöl 1-est hátul2-est.
Amire nekem kellett arra nagyon jók voltak.
Most Michelin van elöl PilotPower, hátul PilotRoad2.
Szerintem az egyes sem gagyi, csak a többi mintája sokkal menőbb.
Arra vigyázz, nehogy diagonált rendelj mint a haverom.
Választék van rendesen.

http://www.sportmotor.hu/teszt...

https://www.google.hu
/search?q...
Nálam Bridgestone, Michelin más márkát nem vettem soha.
Ott a le írás simán meg lehet otthon csinálni. anno én is úgy csináltam 6e ft kb a szimering ha jólemlékszem meg márkától függően olyan 5-8e Ft körül van az olaj bele.
Persze csak ha szimeringezni kell.
Akkor kivárok egy kicsit, hátha a többiek is írnak a tapasztalataikról.
De 24-ért annyira nem rossz...elnézve,hogy határtalan árakat is látok.
Bár az első telómat is meg kell csináltatnom, így a szezon indulás legalább 50-be fog fájni :-(
Aztán utána jön h újból mit!
Itt szokót a tapasztalatok közti beszélgetés ki alakulni.
Én eddig újba csak a bridgestonet használtam.
Michleinből viszont a pilot road-ot csak a 2 es szériát vedmeg az első szerintem gagyi!

De nekem amit belinkelt gumit bevált VFR-en mellesleg az 1200CCM VFR is gyárilag ezzel jön ki ezt utólag tudtam meg :D
Jól melegszik hidegbe is be melegszik esőbe nem hűl vissza. Én meg vagyok vele elégedve és ugyan csak egy fél szezont tettem bele de eddigiek alapján annyira nem is kopik.
Köszi! Meggyőztél...tényleg nem azon a pár ezer forinton múlik...
Az ősszel nem bírtam nedves úton menni, majdnem eldobtam a gépet, annyira csúszkált az eleje.
Újat veszek...
Köszi Letsgo.
BT21
Én ezt vettem a VFR-re ha jól emlékszem 24k volt és ennek a hátsója van fent az már végét járja!
Véleményem annyi amit régebben a többiek nekem is mondtak.
Újat vegyél rá. 10-15e között megy egy használt gumi. 20tól lehet venni márkás újat. égés a föld a kettő. Én VFR-re vettem először új gumit és le esett az állam mikor mentem vele egy kanyart. kanyarodik az irányítása mindene meg változott. Előtte olyan érzésem volt mint ha "jégen" mentem volna. Tudom, hogy pénz beszél én is így voltam vele. De tanultam belőle. Új gumi az nem fog meg lepni az új.
Még egy kérdés.
Néztem ezt a gumit...vélemény? Vagy fussak még pár kört?
http://e107.pumigumi.hu/e107_p...
Köszi Letsgo! Már nézem is...időszerű az első csere...:-(
Szia!
Rf klub
Nézd meg ezt az oldalt. Sok minden fent van már az RF-ről. Most talán lesz időm folytatni. De alapvető infókat meg találod már most is. pl gumi méret!
Használd egészséggel.
köszi
A gyári első abroncs mérete: 120/70 17